Зеліско Олег Васильович
У 1995 році закінчив Львівський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Агрономія» з присвоєнням кваліфікації вченого агронома.
З 1996 до 1998 року навчався в аспірантурі Львівського державного аграрного університету.
У 2000 році у спеціалізованій вченій раді Львівського державного аграрного університету захистив кандидатську дисертацію на тему «Вплив способів обробітку ґрунту та рівнів удобрення на продуктивність конюшини лучної в умовах Західного Лісостепу України».
З 2000 року – кандидат сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.01 – загальне землеробство.
Вчене звання доцента кафедри екології та біології присвоєно у 2008 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 24 роки, у тому числі у даному закладі – 24 роки.
За освітньо-професійними програмами РВО «Бакалавр» читає навчальні дисципліни: «Моніторинг навколишнього середовища», «Моніторинг гідросфери» (для ОПП «Екологія»); Моніторинг навколишнього середовища та методи вимірювання параметрів довкілля», «Прилади й методи контролю параметрів довкілля» (для ОПП «Технології захисту навколишнього середовища»), «Агроекологічний моніторинг».
Основні напрями наукових досліджень: моніторинг стану техногенно порушених територій Західного регіону України.
З 2001 до 2005 року – голова ради молодих вчених Львівського державного аграрного університету.
З 2005 до 2010 року – заступник декана факультету агротехнологій та екології з навчально-виховної роботи.
Член науково-технічної ради парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Дублянський».
Член Всеукраїнської екологічної ліги.
У 2019 році пройшов підвищення кваліфікації в Національному університеті «Львівська політехніка». Тема стажування: «Удосконалення методичних підходів до викладання спеціальних екологічних дисциплін».
У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».
У 2021 році пройшов науково-педагогічне стажування у Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Організація навчального процесу у закладах освіти за допомогою сучасних інноваційних технологій, інтегрування різних систем та платформ у єдине віртуальне навчальне середовище».
Навчально-методичні та наукові публікації
Має 195 публікацій, з них 124 наукових та 71 навчально-методичного характеру. Автор 3 наукових монографій та 2 навчальних посібників.
ORCID ID: 0000-0003-1713-4243.
Індекс Гірша в Google Академія – 3.
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.