Професорка Ірина Черевко та доцентка Ганна Сиротюк пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», організований ГО «Прогресильні».
Професорка Ірина Черевко та доцентка Ганна Сиротюк пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», організований ГО «Прогресильні».
Приймальна комісія +38(032)22-42-498 +38(032)22-42-431 email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Інформаційний відділ email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Головний учений секретар +38(032)22-42-502 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.