Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) розпочинається з 09.00 год. 11 травня та закінчується о 18.00 год. 03 червня 2021 року.

Для реєстрації необхідно на електронну адресу Приймальної комісії ЛНАУ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) надіслати скановані копії або якісні фотокопії реєстраційних документів:

- заповнена заява-анкета;

- документ, що посвідчує особу;

- облікова картка платника податків;

- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

 Львівський національний аграрний університет оголошує прийом студентів на заочну форму навчання (виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб) за освітнім ступенем «Магістр» на основі освітнього ступеня магістра (ОКР «Спеціаліст») в 2021 році на спеціальності: 

Львівський національний аграрний університет оголошує прийом студентів на денну та заочну форми навчання в 2021 році за освітнім ступенем «Магістр» на спеціальності: