6 травня 2022 р. у дистанційній формі відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ЛНУП, на якому було обговорено зміни до положень про конкурси «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування» та «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування». Щороку обидва конкурси проводять з метою стимулювання і підвищення зацікавленості студентів у проведенні науково-дослідної роботи, сприяння популяризації здобутків найкращих студентів-науковців, а також створення умов для формування їхнього інтелектуального потенціалу. В умовах ведення війни за волю і незалежність українського народу та подолання викликів пандемії Covid-19 існує необхідність застосування дистанційних методів проведення, а також змін щодо критеріїв оцінювання та спрощення вимог щодо подання документації для участі в конкурсах. Зміни до положень у частині механізму проведення, оцінювання та підведення підсумків науково-дослідної роботи члени НТСАДМВ ЛНУП підтримали одноголосно. У них було враховано досвід проведення конкурсу у попередніх роках, що дозволить оптимізувати його роботу для сприяння реалізації наукового потенціалу студентів-науковців у Львівському національному університеті природокористування.

Згідно з наказами МОН України №771 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» від 04.07.2016р. та №1499л «Про ліцензування освітньої діяльності» від 25.07.2016р.  у Львівському НАУ підготовка докторів філософії здійснюється за спеціальностями:

05 Соціальні та поведінкові науки

051 Економіка

07 Управління та адміністрування

073 Менеджмент

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

10 Природничі науки

101 Екологія

13 Механічна інженерія

133 Галузеве машинобудування

19 Архітектура та будівництво

192 Будівництво та цивільна інженерія

193 Геодезія та землеустрій

20 Аграрні науки та продовольство

201 Агрономія

Адреса: 8038, Львівський національний аграрний університет,

Відділ аспірантури та докторантури, кім. 218 агрономічного корпусу,

м. Дубляни, Жовківського району, Львівської області

Контактний телефон: 2-242-916, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програми вступу - Завантажити

Освітньо-наукові програми доктор філософії - Завантажити

 

 

Силабуси спеціальностей
Назва спеціальності
Завантажити силабуси
Економіка завантажити
Екологія завантажити
Будівництво та цивільна інженерія завантажити
Геодезія та землеустрій завантажити
Агрономія завантажити
Менеджмент завантажити
Галузеве машинобудування завантажити

Зауваження та пропозиції до проектів освітньо-наукових програм просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проекти освітньо-наукових програм завантажити


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні вступники 2020 року!

Вступний іспит з іноземної мови для всіх спеціальностей відбудеться 03 вересня 2020 року о 1000 годині в 34 аудиторії землевпорядного корпусу.

Зауваження та пропозиції до проектів освітньо-наукових програм просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.