25 березня 2021 р. в рамках виконання робочого пакету I програми Еразмус+ «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості 609944-EPP-1-2019-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP» (UniClaD) відбулася зустріч представників університетів-учасників програми з України, Молдови, Азербайджану, Литви, Угорщини, Австрії, Італії та Польщі. Учасниками програми від України та Молдови було представлено структуру та функції експертних центрів, метою яких є надання допомоги при створенні туристично-рекреаційних та інноваційних кластерів. На зустрічі з презентацією виступили завідувач відділу міжнародних відносин Львівського національного аграрного університету Ольга Іщенко та доцент кафедри екології Богдан Кректун, які представили модель експертного центру «Агротуристичний кластер ЛНАУ». Метою центру є надання допомоги при створенні кластерів, розробка та використання сучасних технологій, експертна та інноваційна діяльність у сфері аграрного туризму. Організатори відмітили значний вклад представників ЛНАУ в реалізацію завдань робочого пакету I.