Стажування педагогічних працівників у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології» (180 годин, 6 кредитів ECTS).
Час і місце проведення: 1 червня – 30 липня 2021 р., м. Новий Сонч, Польща.
http://wsb-nlu.edu.pl

Детальна інформація щодо вимог, процедури подання заявок та необхідних документів знаходиться за посиланням http://knb.kemidikbud.go.id

Державне Агентство з питань розвитку освіти Латвійської республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.
Подача заявок для участі у державній стипендійній програмі та участі у літній школі для українських студентів та здобувачів відкрита і триватиме до 1 квітня 2021 р.
З більш детальною інформацією про програму можна ознайомитися за посиланням: htpps://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

Запрошуємо Вас узяти участь в онлайн-тренінгу від Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv) за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні, що пройде 19 лютого 2021 р. о 18:00 – 19:30 онлайн на платформі Zoom (кількість місць обмежена).
Реєстрація обов’язкова. Форми за посиланням: https://forms.gle/25Qn3qWgGsxiFBVy5.
Реєстрація відкрита до 19.02 (12:00). Підтвердження щодо участі та посилання на Zoom будуть надіслані учасникам на вказані е-пошти до 19.02 (15:00).

Серед програм Європейського Союзу, які координує Виконавче агентство з освіти, аудіовізуальних засобів та культури (EACEA), погоджено нове покоління програм на період з 2021 до 2027 рр. На цей період будуть профінансовані такі програми:
- Erasmus+
- Creative Europe
- the European Solidary Corps
- the Citizenship, Equality, Rights and Values programme (CERV).
Відповідні конкурси будуть опубліковані вже навесні.

Запрошуємо студентів-учасників міжнародних академічних обмінів Програми ЄС Еразмус+ взяти участь в анонімному опитуванні ESNsurvey 2021.
Анкету ESNsurvey 2021 можуть заповнити всі студенти, які брали участь у програмах мобільності з 2018 р., або зараз перебувають на мобільності.  Посилання на анкету: https://esn.org/survey2021.

11 грудня 2020 р. Європейська Комісія підтримала політичну угоду, досягнуту між Європейським Парламентом та державами-членами ЄС щодо нової Програми Еразмус+ на 2021–2027 рр.
Бюджет програми – понад 26 мільярдів євро.
Детальніше про угоду для нової Програми ЄС Еразмус+ 2021–2027 рр. за посиланням: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/IP_20_2317

До участі в конкурсі запрошуються студенти/ки та випускники/ці архітектурних факультетів українських ЗВО за фахом «Архітектор» віком до 35 років, які на момент подачі проєкту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра.
Кожен учасник/ця може надіслати необмежену кількість проєктів на будь-яку тематику. Внесок для участі у конкурсі відсутній.
Кінцевий термін прийому заявок та проєктів – 19 березня 2021 року (17:59 EET).
Детальна інформація та умови участі у конкурсі: https://ukr.canactions.com/youngarchitects2021

Детальний опис програми, а також інструкцію заповнення заявки можна прочитати на сайті www.kirkland.edu.pl або звернувшись на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Заявку потрібно заповнити в режимі онлайн.
Термін подання заявок закінчується 1 березня 2021 р.
Більше інформації на kirkland.edu.pl/en/

Повну інформацію можна знайти за посиланням: stypendium im. Profesora Stanisława Tołpy.
Терміни подачі документів:
- стипендія для студентів – подача документів інформація на сайті Вроцлавського Університету Природничих Наук (через Консульство Польщі).
- наукова стипендія – до 15 травня року, що передує поточному навчальному року.