З 6 по 10 листопада  2017 року відбувся навчальний візит представників українських організацій – членів консорціуму проекту Європейської Комісії 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище в українських університетах» (QANTUS) за програмою TEMPUS IV до Ягеллонського університету в м. Краків (Польща).

У навчальному візиті взяла участь представник Львівського національного аграрного університету О.Я. Іщенко.

В ході візиту були проведені зустрічі з д-ром М. Франковичем, проф. Л. Хмєларжем, проф. В. Пєкошевські, д-ром Б. Жиль, І. Завіською, а також семінари з питань забезпечення якості освіти, розвитку міжнародних зв’язків та виконання міжнародних програм обміну викладачами та студентами.

Учасники візиту відвідали факультет хімії з численними навчальними та дослідницькими лабораторіями, а також відділ міжнародних зв’язків Ягеллонського університету.