З 8 по 14 листопада 2015 року відбувся навчальний візит представників українських організацій – членів консорціуму Темпус-проекту QANTUS до Ягеллонського університету в м. Краків (Польща).

У навчальному візиті взяла участь завідувач міжнародним відділом О.Я. Іщенко. Учасники візиту відвідали Центр екологічної освіти, факультети хімії та біології, музей та численні лабораторії Ягеллонського університету, а також взяли участь у семінарах з питань, що стосуються тематики проекту та Європейського простору вищої освіти.

Під час візиту відбувся обмін досвідом з польськими партнерами та були обговорені питання стосовно Національної рамки кваліфікацій Польщі, розроблення планових результатів навчання за освітніми програмами, впровадження Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, системи польської вищої освіти, розробки навчальних програм та організації навчального процесу в Ягеллонському університеті.