Під час виховної години, проведеної 2 березня 2023 року доцентом кафедри генетики, селекції та захисту рослин Галиною Косилович, студенти групи Зр-11 мали змогу ознайомитися з діяльністю ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія», яка є стейкхолдером ОПП «Захист і карантин рослин», за якою здійснюється підготовка здобувачів за першим (бакалаврським) рівнем у Львівському національному університеті природокористування. Провідні фахівці лабораторії ознайомили майбутніх бакалаврів із захисту і карантину рослин зі структурою лабораторії та принципами роботи відділів фітосанітарного аналізу та визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу. Студенти мали змогу не лише відвідати лабораторію, але й відчути себе справжніми фахівцями, оглядаючи шкідливі об’єкти за допомогою мікроскопів та бінокулярів.
Викладач і студенти висловлюють щиру подяку директору ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» Надії Кіш, завідувачу відділу фітосанітарного аналізу Оксані Калагурці та провідним фахівцям установи за допомогу у проведенні виховної години.