Впродовж тижня в академічних групах факультету землевпорядкування та туризму кураторами М.В. Смолярчук, О.І. Черечон, Г.М. Дудич та Н.Р. Шпік проведені тематичні години, присвячені подвигу незабутніх Героїв Небесної Сотні. Це перші герої російсько-української війни, які згуртували українців і стали прикладом боротьби за свободу, демократію та незалежність нашої країни.
Події на Майдані змінили український народ, об’єднали й укріпили нас в єдиній, соборній, незалежній державі.
Кожен із цих героїв є символом непереможного духу, сили і нездоланності української нації!
Куратори нагадали студентам і про випускників нашого факультету, які поклали своє життя за волю українського народу під час воєнних дій 2014–2023 рр.
Вічна пам’ять усім Героям! Слава Україні!