На факультеті землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування 1 березня 2023 р. відбулося обговорення освітньої програми ОС «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
Було сфокусовано увагу на особливостях програми, компонентах та результатах навчання. Надано рекомендації стосовно необхідності їх оновлення і вдосконалення. У зв’язку із підписанням декларації «Про впровадження передового досвіду просторового планування у вищій освіті для інженерів-землевпорядників» внесена пропозиція щодо удосконалення навчальних програм із використанням результатів пілотного проєкту розроблення комплексних планів.
В обговоренні взяли участь завідувачі випускових кафедр та інші викладачі факультету.