Ректорат і професорсько-викладацький склад Львівського національного університету природокористування зі скорботою і болем сповіщають, що 5 січня 2023 року на 88-му році життя відійшов у вічність доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки (1988–1989 рр.) Василь Григорович Поплавський.
Увесь свій життєвий і науковий шлях Василь Григорович присвятив нашому університету. Закінчив Львівський сільськогосподарський інститут в 1958 р. Навчався в аспірантурі у 1962–1965 рр. Докторську дисертацію захистив у 1995 р. Під його керівництвом захищено і підготовлено 11 кандидатів наук.
Пам’ять про Василя Григоровича вічно житиме в серцях його колег та учнів.
Щирі співчуття рідним і близьким покійного.
Парастас відбудеться 6 січня о 15.00 у Храмі святого рівноапостольного князя Володимира Великого (м. Дубляни).