Вельмишановна Яно Юріївно!
Ваша працьовитість і відданість справі, організаторські здібності та тверда патріотична позиція здобули визнання й повагу як серед працівників, так і серед студентів нашого університету.
У цей нелегкий для України час Ваша діяльність набуває нового виміру, адже зараз для українців життєвий приклад Степана Бандери особливо актуальний. Саме постать Бандери надихає багатьох українців на боротьбу за суверенітет та територіальну цілісність, викликаючи страх та ненависть у ворогів.
У день Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, успіхів і досягнень у професійній діяльності. Ми переконані, що завдяки своєму оптимізму і невичерпній енергії Ви досягнете нових професійних вершин.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена лише задоволенням і перемогами. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день!