28 квітня 2015 року на базі Науково-методичного центру «Агроосвіта» у місті Києві відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних вищих навчальних закладів. Тема проведеного заходу: «Перспективи та виклики реформ вищої освіти: студентський погляд». Львівський національний аграрний університет представила голова студентської самоврядної організації «Основа» Олена Голіян.

Представники ВНЗ зустрілися з Іриною Лепехою, завідувачем навчально-методичного кабінету ДУ «НМЦ «Агроосвіта», з якою обговорили Закон України «Про вищу освіту».

На засіданні виступила голова ОРСС аграрних вищих навчальних закладів Тетяна Бардіна, яка поділилася своїм досвідом академічної мобільності та обміну студентів з іншими аграрними ВНЗ не тільки на території України, а й за кордоном. Також про досвід роботи студентського самоврядування в Одеському державному аграрному університеті розповіла голова студентської самоврядної організації Зінаїда Гребенюк у доповіді «Пріоритети молодіжної політики у ВНЗ».

Голови студентського самоврядування ВНЗ поділилися досвідом, проектами, позитивними і негативними сторонами своєї діяльності, внесли пропозиції до подальшої співпраці усіх студентських самоврядних організацій аграрних вищих навчальних закладів.