Вельмишановна Ларисо Ярославівно!
У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання та слова глибокої поваги і вдячності за багаторічну самовіддану працю на благо науки та освіти.
Ваша професійна діяльність – це яскравий приклад високого служіння обраній справі. Впродовж багатьох років Ви щедро ділитеся своїми знаннями, досвідом і мудрістю з численними поколіннями здобувачів освіти, формуєте в них культуру мислення, допитливість і любов до науки.
Ваші наукові досягнення, педагогічна майстерність і глибока ерудиція здобули Вам заслужений авторитет серед колег, студентів і наукової спільноти.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвих сил, душевної гармонії та добробуту. Нехай кожен день дарує Вам повагу й підтримку колег, вдячність студентів і нові можливості для реалізації Ваших задумів.
Хай любов до обраної справи, енергія та внутрішнє світло й надалі ведуть Вас шляхом професійного зростання, а Господь обдаровує благословенням, щастям і спокоєм.
21 травня 2025 року на кафедрі будівельних конструкцій факультету будівництва та архітектури Львівського НУВМБ ім. С.З. Ґжицького відбувся науковий семінар викладачів та аспірантів, присвячений пам’яті видатного науковця, педагога та фахівця у галузі будівництва – професора Йосипа Йосиповича Лучка.
Перед початком семінару у викладацькій кафедри було організовано тематичний стенд, на якому були представлені основні наукові праці професора Лучка, включно з його монографіями, статтями у фахових виданнях, методичними посібниками та авторськими розробками. Стенд наочно ілюстрував вагомий внесок професора у розвиток теорії та практики будівельних конструкцій.
14 травня 2025 року на факультеті будівництва та архітектури відбулася наукова студентська конференція в контексті Днів студентської науки у Львівському НУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Секція «Числові методи в механіці та дослідження будівельних конструкцій і матеріалів» зібрала молодих науковців – здобувачів вищої освіти спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» та «Архітектура та містобудування», які представили чимало цікавих і дискусійних тем технічного спрямування. Зокрема, було розкрито окремі аспекти сучасних методів графічного анімаційного моделювання, проблем реконструкції та теплоізоляції будівель, армування, 3D-будівництва, новітніх будівельних матеріалів. Важливо, що доповіді, які було доповнено змістовними презентаціями, зачіпали надзвичайно актуальні проблеми сьогодення: евакуацію населення з різних типів будівель, екологічність споруд, сталий підхід до відновлення середовища в умовах війни. Низка виступів була іноземною мовою. Змістовна дискусія засвідчила вагомість досліджуваних проблем та зацікавлення обраною тематикою.
30 квітня 2025 р. першокурсники спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького провели заняття з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» у незвичній формі: психолог Мирослава Ходакова на запрошення доцентки кафедри соціальної сфери та культурної спадщини Олени Дерпак організувала тренінг із розвитку комунікативних навичок та активного слухання.
Студенти відпрацьовували важливі для ефективного порозуміння навички. Зокрема, у вправі «Зламаний телефон» вчилися тому, наскільки важливо правильно чути і передавати інформацію (бо в іншому разі ми отримуємо спотворені перекручені факти); проходили тест на визначення ступеня вираженості вміння слухати іншу людину.
25 квітня 2025 року студенти факультету будівництва та архітектури ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» і «Архітектура та містобудування» під керівництвом доцента кафедри будівельних конструкцій Тараса Осадчука відвідали будівництво логістичного центру PERETYN у с. Малехів, що здійснюється девелопером Alterra Group – стейкхолдером факультету.
Було оглянуто нові черги будівництва різного призначення, зокрема мультитемпературні склади. Студенти ознайомилися з конструктивними особливостями будівель та споруд, зведених із використанням залізобетонних і металевих конструкцій. Особливу увагу приділили дерев’яному складу, збудованому за технологією CLT (Cross-Laminated Timber) з використанням клеєного бруса для виготовлення колон, балок та несучих елементів даху.
14 квітня 2025 р. на факультеті будівництва та архітектури Північного кампусу ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького провели майстер-клас із писанкарства під гаслом «Подаруй писанку воїну». До організації заходу долучилися завідувачка кафедри архітектури, професорка Романа Кюнцлі і заступниця декана факультету з виховної роботи Олена Дерпак, а провела майстер-клас викладачка кафедри архітектури, мисткиня Ольга Хмілевська.
Студенти спеціальностей «Архітектура та містобудування», «Дизайн» і «Будівництво та цивільна інженерія» занурилися в атмосферу українських великодніх традицій, відтворювали автентичну символіку давніх писанок, а також творили власні орнаменти.
Вітаємо члена Національної спілки архітекторів України, к.т.н., доцента кафедри архітектури Нестора Савчака з ювілеєм!
Вельмишановний Несторе Степановичу!
Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами, адже Ваш професіоналізм, мудрість, наполеглива праця сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання нашого університету.
Ми усі щиро поважаємо Вас за життєрадісність і оптимізм, любимо за добру вдачу і щедрість душі.
У день Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, нових успіхів у Вашій нелегкій праці та довгих років життя.
Нехай Ваша робота приносить Вам лише насолоду. Божої опіки Вам, мирного неба і Перемоги!
Ректорат та професорсько-викладацький склад Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького з сумом сповіщає, що 25 березня 2025 року на 86-му році життя відійшла у вічність Ольга Михайлівна Козловська – асистент кафедри історії (1966–1993 рр.) Львівського сільськогосподарського інституту та кафедри українознавства (1993–1999 рр.) Львівського державного аграрного університету.
Ольга Михайлівна закінчила Львівське педагогічне училище № 1 та історичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Працювала на посаді вихователя-педагога в дошкільних установах № 37 і № 67 м. Львова, позаштатного інспектора м. Львова, лаборанта, завідувача кабінету історії. Упродовж 1966–1999 рр. – викладач кафедр історії, згодом українознавства Львівського державного аграрного університету.
Займаючись навчально-методичною, науково-дослідною та виховною роботою, працювала наставником студентських груп на землевпорядному та архітектурному (будівельному) факультетах. Багаторазово була заступником начальника з виховної роботи у спортивно-оздоровчому таборі «Маяк». Започаткувала і вела курс лекцій з історії української та світової культури.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійної.
Чин похорону відбудеться 27 березня 2025 р. об 11:00 за адресою: вул. П. Орлика, 6 (каплиця при Лікарні Святого Пантелеймона у Львові).
Похорон відбудеться орієнтовно о 12:00 на Дублянському цвинтарі.
6 березня 2025 року студенти спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Дизайн» факультету будівництва та архітектури Північного кампусу ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького під керівництвом старших викладачів кафедри архітектури Степана Пісьо та Маркіяна Мазепи, а також доцентки кафедри соціальної сфери та культурної спадщини, заступниці декана з виховної роботи Олени Дерпак здійснили виїзне заняття до інноваційного бібліотечного простору Центру імені Митрополита Андрея Шептицького УКУ. Візит організували та очолили керівниця Наукової бібліотеки ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького Марія Грицевич та її заступниця Світлана Шафранська.
18 000 гривень вдалося зібрати студентам факультету будівництва та архітектури Північного кампусу ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького для закупівлі продуктів Львівській волонтерській кухні – благодійній організації, яка займається виготовленням сухих пайків, солодощів, енергетичних батончиків і фасованих чаїв для наших захисників та захисниць.
На зібрані кошти 3 березня 2025 року було придбано найнеобхідніші для кухні продукти за гуртовими цінами: борошно, олію, крупи (рис, вівсянку, гречку), горох, спеції (чорний перець мелений і горошком, паприку, карі, куркуму), родзинки, насіння соняшнику й гарбуза, арахіс, сіль, цукор і соду. Окрім цього, передано домашні горіхи, мед та часник.
Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до збору коштів, а також Олі Назарук, яка очолює волонтерський комітет факультетської ССО «Основа», її помічникам Олені Деберній, Петру Дорошевичу та Ігореві Грицану, доцентам кафедри соціальної сфери та культурної спадщини Олені Володимирівні Дерпак та Ігорю Володимировичу Барану – за технічну організацію виїзду.
Спільними зусиллями наближаємо перемогу!
Сторінка 1 із 23