Завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин Юлія Голячук і доцент кафедри Галина Косилович 15 квітня 2025 року взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інтегрований захист рослин – запорука стабільності фітосанітарного стану агроценозів України», організованій і проведеній Інститутом захисту рослин НААНУ. Конференція була присвячена 90-річчю від дня народження доктора біологічних наук, професора, академіка НААНУ, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України М.П. Лісового.
10 квітня 2025 р. під керівництвом доцентів Ігоря Дидіва та Ольги Дидів було проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Овочівництво закритого ґрунту» для здобувачів вищої освіти академічних груп СВ-31 та СВ-32СП кафедри садівництва та овочівництва імені Івана Гулька факультету агротехнологій та охорони довкілля ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького в одному із сучасних тепличних господарств України – ТзОВ НВФ «СОТЕКО». Заняття було організоване з метою посилення практичної підготовки студентів за ОПП «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство». Тема виїзного практичного заняття – «Особливості вирощування огірка та помідора в скляних зимових теплицях».
На кафедрі сталого природокористування та захисту довкілля 3 квітня 2025 р. відбулася знакова подія – урочисте відкриття кабінету заповідної справи. Це ще один крок до зміцнення науково-освітнього потенціалу кафедри, яка активно працює над вивченням та збереженням природної спадщини. Вже зараз кафедра має низку спеціалізованих навчальних просторів, зокрема кабінети ботаніки, лісових екосистем, технологій захисту навколишнього середовища, зоологічний музей, а також навчальну аудиторію імені Ярослава Зайшлого. Відтепер її можливості значно розширюються, адже новий кабінет стане осередком досліджень, навчання та обговорення важливих питань природоохоронної діяльності.
Завідувач кафедри, к.б.н. Юлія Голячук та доцент, к.б.н. Галина Косилович упродовж 27-31 березня 2025 року відвідували біотехнологічну лабораторію в с. Дойренці (Болгарія) на запрошення засновника й керівника «Органик Инвест Био Защита» ООД Борислава Бойчинова та засновника й партнера організації Олександра Стельмащука. Під час візиту було погоджено підписання угоди про співпрацю між «Органик Инвест Био Защита» ООД та Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, яка передбачає спільні наукові дослідження, а також можливість проходження студентами факультету агротехнологій та охорони довкілля навчальної та виробничої практик.
Вітаємо к.хім.н., доцента кафедри сталого природокористування та захисту довкілля Ганну Уйгелій з ювілеєм!
Вельмишановна Ганно Юріївно!
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, оптимізму, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, натхнення, нових творчих досягнень, успіхів у професійній діяльності та невичерпної енергії для подальшого розвитку.
Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.
Божого Вам благословення на многії і благії літа!
27 березня 2025 року студенти та викладачі факультету агротехнологій та охорони довкілля здійснили навчальну поїздку до ПАП «Агропродсервіс» (с. Настасів Тернопільської області), де ознайомилися з історією створення компанії, основними напрямками виробництва та перспективами її розвитку. Здобувачі мали можливість побачити роботу лабораторії, оглянути сучасну сільськогосподарську техніку та насіннєвий завод. Крім того, для дослідних цілей господарство надало насіння основних сільськогосподарських культур.
Поїздка дала змогу підвищити рівень знань щодо особливостей роботи сучасного інноваційного аграрного підприємства. Дякуємо ПАП «Агропродсервіс» в особі директора Івана Карачки та заступника директора з рослинництва Олега Чалика за запрошення й організацію екскурсії.
26 березня 2025 року студенти випускних курсів ВСП «Золочівський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького» мали чудову нагоду побувати з профорієнтаційним візитом у Північному кампусі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького.
Під час зустрічі працівники кафедри агрохімії та ґрунтознавства факультету агротехнологій та охорони довкілля ознайомили здобувачів освіти з історією університету та перспективами вступу до нього, розповіли про структуру університету та освітні програми бакалаврського рівня, за якими навчаються майбутні фахівці, провели екскурсію студмістечком та ознайомили із навчальними лабораторіями, музеями та авдиторіями.
25 березня 2025 р. на факультеті агротехнологій та охорони довкілля було проведено міжкафедральний семінар, на якому відбулася публічна презентація дисертаційних досліджень аспіранта кафедри агрохімії та ґрунтознавства Богдана Коцюби на тему «Оптимізація системи азотного удобрення сої з використанням інгібітора нітрифікації та інокуляції насіння в умовах Малого Полісся». Дисертація подана на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія.
Ґрунтовна доповідь аспіранта викликала наукову дискусію та жваве обговорення серед присутніх. Враховуючи позитивні відгуки наукового зібрання, актуальність теми дослідження, наукову новизну і практичне значення одержаних результатів, їх впровадження та повноту викладення матеріалів дисертації в опублікованих працях, було ухвалено спільне рішення про рекомендацію дисертації Богдана Ігоровича Коцюби за темою «Оптимізація системи азотного удобрення сої з використанням інгібітора нітрифікації та інокуляції насіння в умовах Малого Полісся» для подальшого розгляду на спеціалізований вченій раді.
Кафедра генетики, селекції та захисту рослин факультету агротехнологій та охорони довкілля Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (Північний кампус) висловлює вдячність Благодійному фонду «Контінентал Фармерз Груп» та особисто випускнику факультету, керівнику управління виробництвом компанії «Контінентал Фармерз Груп» Степанові Андрушку за цінний подарунок – сучасний цифровий мікроскоп з камерою для навчально-наукової лабораторії фітопатології.
Дане обладнання буде використовуватися в освітньому процесі підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю H1 Агрономія, а також слугуватиме платформою для спільних наукових досліджень.
19 березня 2025 року декан факультету агротехнологій та охорони довкілля Олег Андрушко й доцент кафедри садівництва та овочівництва імені Івана Гулька Іванна Рожко відвідали Мирогощанський аграрний фаховий коледж з профорієнтаційною метою.
На зустрічі були присутні учні випускних курсів спеціальностей «Агрономія» та «Садово-паркове господарство».
В жвавій цікавій дискусії Олег Андрушко та Іванна Рожко представили учням освітньо-професійні програми та спеціальності факультету, етапи та особливості цьогорічної вступної кампанії, переваги навчання та можливості майбутнього працевлаштування. Були також роздані профорієнтаційні матеріали, що допоможуть детальніше обговорити можливість та важливість послідовного здобуття вищої освіти з батьками та друзями.
Сторінка 1 із 33