20 червня 2024 року в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН відбулася освітньо-інформаційна зустріч з нагоди відзначення професійного свята – Дня фермера.
На зустрічі були присутні науково-педагогічні працівники факультету агротехнологій та екології, які взяли участь в огляді Демонстраційного полігону інституту та у науково-практичній конференції.

Атестаційний екзамен є комплексною перевіркою рівня відповідності компетентностей випускників чинному стандарту вищої освіти.
Упродовж 19-20 червня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування працювала екзаменаційна комісія з атестації випускників ОПП «Агрономія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Голова екзаменаційної комісії – проректор з наукової роботи доцент, к.с.-г.н. Б.І. Гулько, члени екзаменаційної комісії – професор, д.с.-г.н., член-кор. НААНУ В.В. Лихочвор, професор, д.б.н. П.С. Гнатів, професор, д.в.н. Н.З. Огородник, доцент, к.б.н. Г.О. Косилович, доцент, к.с.-г.н. І.Ф. Дудар, секретар – В.Я. Якимець.

17 червня 2024 року на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт студентів, що здобувають ОС «Бакалавр» за ОПП «Захист і карантин рослин». Студенти представили результати своїх досліджень за темами кваліфікаційних робіт. Усі роботи викликали жваве обговорення, а студенти змогли відчути атмосферу захисту своїх кваліфікаційних робіт перед екзаменаційною комісією, який відбудеться 27 червня 2024 року.

13 червня 2024 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся II етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».
Рішенням конкурсної комісії на основі результатів рецензування 354 проєктів з українських та закордонних закладів вищої освіти були визначені фіналісти (25% від загальної кількості учасників відповідно до рейтингу), які запрошені до участі у другому турі II етапу конкурсу.
Студентка групи Аг-23 факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Мар’яна Якимів спільно зі студенткою першого курсу аграрного факультету рівня «Магістр» Міжнародної академії прикладних наук в Ломжі (Польща) Ксенією Іванець нагороджені дипломом III ступеня. Роботу виконано на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин під керівництвом кандидата с.-г. наук, в.о. доцента Г.М. Корпіти.
Вітаємо переможців та бажаємо здобуття нових вершин у науковій діяльності!

12 червня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології проведено І етап конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування» за результатами функціонування студентських наукових гуртків у 2023–2024 н.р. Відповідальною за організацію заходу була голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету агротехнологій та екології Наталія Вега. Результати діяльності наукових гуртків оцінювалися на основі критеріїв, визначених Положенням про конкурс «Кращий студентський науковий гурток ЛНУП». На заході наукові досягнення гуртків за поточний навчальний рік представили у формі презентацій їх керівники та старости.

11 червня 2024 р. на факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбувся звіт голови цехкому факультету к.с.-г.н., доцента Наталії Лопотич. Представлено аналіз роботи цехкому факультету агротехнологій та екології за 2023–2024 н.р. Було підведено підсумки роботи за рік, а також озвучено перспективні плани щодо розвитку на наступний навчальний рік. Слід відзначити, що цехком факультету працював протягом року в позитивному, стійкому морально-психологічному кліматі. В колективі не виникало конфліктних ситуацій, панувало порозуміння та тісна співпраця між адміністрацією закладу та профспілковим комітетом.

Студентське життя – це завжди море емоцій, а також цікавий, корисний досвід. Важливою складовою освітнього процесу у Львівському національному університеті природокористування є практична підготовка здобувачів вищої освіти. Під час навчальних практик студенти мають можливість закріпити здобуті теоретичні знання практичними навичками не лише в лабораторіях і на дослідних полях, а й побувати на сучасному аграрному виробництві.
У рамках співпраці з виробництвом здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій та екології спеціальностей 201 «Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин» мали екскурсійну поїздку на агрокомплекс ВП «Північний» компанії ПрАТ «МХП».

5 червня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології проведено І етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування» за результатами наукових досліджень здобувачів вищої освіти у 2023–2024 навчальному році, на якому студенти представили свої наукові досягнення у формі презентативного матеріалу. На основі критеріїв оцінювання результатів наукових досліджень та за кількістю отриманих балів визначено та нагороджено переможців конкурсу:
‒ Андрій Дроздовський, студент групи Аг-51 (студентський науковий гурток «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», керівник – д.вет.н., професор Наталія Огородник);
‒ Денис Бойко, студент групи Аг-12 (студентський науковий гурток «Рослинництво», керівник – к.с.-г.н., доцент Руслана Панасюк);
‒ Юлія Ковалів, студентка групи Тз-21 (студентський науковий гурток «Екологія та захист навколишнього середовища», керівник – к.с.-г.н., в. о. доцента Ольга Германович).

30 травня 2024 р. на кафедрі тваринництва і кормовиробництва факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбулось відкриття методичного кабінету. В.о. ректора ЛНУП, д.с.-г.н., професор Василь Лопушняк привітав працівників кафедри із цією знаковою подією, адже на сьогоднішній день дуже непросто започатковувати такі ініціативи, водночас наголосив на важливості цього кроку не лише для зростання іміджу серед здобувачів вищої освіти тваринницької галузі, але й для популяризації кормовиробництва.

22-23 травня 2024 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні ековиклики. Стратегії екологічної безпеки довкілля», присвячена 25-річчю заснування кафедри екології Львівського НУП.
Засідання конференції розпочалося із вшанування пам’яті полеглих воїнів хвилиною мовчання.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися: проректор з наукової роботи Львівського НУП, доцент Богдан Гулько; в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Оксана Війтик; завідувач кафедри екології Львівського національного університету ім. Івана Франка, депутат Львівської обласної ради Звенислава Мамчур; доктор інженер Іренеуш Жуховський, професор, ректор Міжнародної академії прикладних наук в Ломжі; фундатор та багаторічний завідувач кафедри екології Львівського НУП, доктор біологічних наук, професор, академік НААН України Володимир Снітинський.