Відповідно до затвердженого Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти Графіка прийняття заяв про акредитацію освітніх програм та відомостей про самооцінювання від закладів вищої освіти у 2024/25 навчальному році освітня програма «Агрономія» (ID у ЄДЕБО 19404) проходила процедуру акредитації.
Освітньо-професійна програма «Агрономія», включно з метою й програмними результатами навчання, цілком адаптована до потреб аграрної галузі Західного регіону України, враховуючи Стратегію розвитку Львівщини (2021–2027 рр.).
ОПП «Агрономія» відповідає Стандарту вищої освіти за спеціальністю 201 «Агрономія» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» для другого (магістерського) рівня вищої освіти, затвердженому наказом МОН №1420 від 17.11.2020 р. Структура освітньої програми забезпечує досягнення визначених програмних результатів навчання. Вона окреслює інноваційність, професіоналізм й міжнародний рівень діяльності університету.
Програма чітко сформульована й узгоджується з місією і стратегією Львівського НУП. Вона передбачає: підготовку висококваліфікованих фахівців та провадження наукової діяльності для розвитку економіки України та інших країн, зокрема галузей агропромислового розвитку, охорони довкілля, розвитку сільських районів, сфери землевпорядкування, юриспруденції, автоматизації виробництва, ІТ-сектору, туризму; надання освітніх і наукових послуг належної якості; дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності.
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають доцента кафедри садівництва та овочівництва імені професора І.П. Гулька, кандидата сільськогосподарських наук І.В. Дидіва з ювілеєм.
Вельмишановний Ігорю Володимировичу!
Прийміть наші найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!
Ви є висококваліфікованим науковцем, досягненнями та успіхами якого пишається наш університет. Ваш професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
З нагоди ювілею щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, стійкості духу та здійснення всіх задумів. Нехай Вас оточують однодумці, щирі й доброзичливі люди, а накопичений життєвий досвід, знання та мудрість допоможуть досягти нових звершень!
Бажаємо Вам успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!
12 грудня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології відбулося розширене засідання вченої ради. Порядок денний: 1) про стратегії підвищення рівня практичної підготовки фахівців у галузі агрономії та екології з урахуванням запитів, очікувань та інтересів роботодавців (стейкхолдерів); 2) аналіз висновків експертних груп за результатами акредитацій ОПП «Агрономія» та «Екологія» РВО «Магістр»; 3) розгляд та рекомендація до друку навчально-методичної літератури; 4) різне.
На засіданні був присутній голова Комісії з реорганізації ЛНУП Іван Парубчак та запрошені роботодавці, більша частина з яких є випускниками факультету, зокрема: Оксана Лесь (ТОВ «Галич Екофрукт»), Артем Омельчук (BAYER), Тарас Блятник («Західний Буг»), Тарас Борух («Corteva Agriscience»), Степан Андрушко («Контінентал Фармерз Груп»), Ігор Павлишин (Фірма «Ерідон»), Роман Проць («Сервіс-Агрозахід»), Оксана Війтик (Департамент екології та природних ресурсів), Оксана Годованець (Яворівський національний природний парк), Світлана Бундз (ЛКП «Зелене місто»), Юрій Салига (Інститут біології тварин НААН України), Мирослав Мальований (Національний університет «Львівська політехніка»), Мар’яна Гоздог (компанія ландшафтного дизайну «Сади Едема»), Людмила Ілітич (ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія»), Юлія Бекас («Плантпол-Україна»).
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають к.с.-г.н., доцента кафедри екології Т.М. Дацко з ювілеєм.
Шановна Тетяно Миколаївно!
Прийміть наші щирі вітання з ювілеєм!
В цей чудовий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчої наснаги у Вашій відповідальній роботі. Нехай Ваша життєва дорога буде довгою та світлою, незмінними супутниками будуть любов і добро, мир і злагода у Вашій родині, а кожен наступний день приносить бажання працювати і творити!
Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!
Студентський науковий гурток є важливою складовою підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП «Захист і карантин рослин», що забезпечує набуття ними здатності працювати в команді, вчитися й оволодівати сучасними знаннями, використовувати інформаційні та комунікаційні технології для професійної діяльності, генерувати нові ідеї, долучатися до академічної спільноти університетів.
Здобувачі вищої освіти, які навчаються за ОПП «Захист і карантин рослин», є активними учасниками студентського наукового гуртка «ГеСеЗаР», що функціонує на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин факультету агротехнологій та екології Львівського НУП.
29 листопада 2024 року на кафедрі відбулося спільне засідання студентських наукових гуртків українських університетів аграрного профілю, ініційоване науковим гуртком «Захист і карантин рослин» Херсонського ДАЕУ. Для учасників зібрання в режимі Zoom-конференції була прочитана гостьова лекція на тему «Моніторинг стану посівів за допомогою супутникових систем дистанційного зондування» від провідного фахівця технологічного супроводу продукту відділу цифрових рішень компанії Bayer Євгенія Кондратьєва. Лекція викликала велике зацікавлення і жваву дискусію серед слухачів.
На кафедрі генетики, селекції та захисту рослин факультету агротехнологій та екології Львівського НУП 29 листопада 2024 року відбувся захист курсових робіт із навчальної дисципліни «Агрофармакологія» студентами групи Зр-31, які навчаються за ОПП «Захист і карантин рослин». Курсова робота з агрофармакології є обов’язковою освітньою компонентою за даною освітньо-професійною програмою.
Під час захисту курсових робіт здобувачі вищої освіти демонстрували розроблений ними відповідно до одержаного завдання календарний план проведення заходів із захисту обраної ними сільськогосподарської культури від шкідливих організмів.
Упродовж 28–29.11.2024 на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин відбувся захист курсових робіт студентами четвертого курсу спеціальності 201 Агрономія з дисципліни «Селекція, сортознавство і насінництво польових культур».
Студенти продемонстрували високий рівень підготовки, глибоке розуміння теоретичних та практичних аспектів, що стосуються вдосконалення технології насінництва польових культур. Студенти відповідально підійшли до виконання завдань, ретельно аналізуючи сучасні досягнення в галузі, а також пропонуючи власні ідеї для покращення існуючих практик. Виступи студентів відзначалися чіткістю, науковим підходом та здатністю аргументувати власні думки.
Підготовка й захист курсових робіт із дисципліни дозволяє студентам досягти програмного результату щодо проєктування й організації технологічних процесів вирощування насіннєвого матеріалу сільськогосподарських культур відповідно до встановлених вимог.
19 листопада на кафедрі технологій у рослинництві відбулося урочисте відкриття 302 аудиторії від компанії «Ерідон».
В присутності в.о. декана факультету доцента О.М. Андрушка, професорсько-викладацького складу кафедри та гостей заходу з вітальним словом виступив директор Львівської філії компанії «Ерідон» Ігор Богданович Павлишин.
Також захід відвідав доктор наук з державного управління, професор, голова реорганізаційної комісії ЛНУП Іван Орестович Парубчак, який побажав усім присутнім подальшої плідної праці.
Згідно з укладеною угодою про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування, Асоціацією роботодавців Львівської області, Корпорацією «Енергоресурс-Інвест» та ТзОВ «БІТ» 12 листопада 2024 року відбулася чергова робоча координаційна зустріч студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників кафедри садівництва та овочівництва ім. проф. І.П. Гулька з президентом АРЛО Зеновієм Миколайовичем Бермесом та директором ТЗоВ «БІТ» Сергієм Івановичем Філіповим, які є виробниками біогазових установок.
Гості представили свої напрацювання у галузі утилізації відходів тваринництва та рослинництва шляхом їх переробки в біогазових установках та звернулися до НПП кафедри з пропозицією проведення спільного наукового дослідження з вивчення ефективності застосування отриманого дигестату у якості органічного добрива для вирощування плодових, ягідних та овочевих культур відкритого та закритого ґрунту, що вирощуються на дослідних полях університету. Впродовж зустрічі обговорювалися деталі закладання та проведення майбутніх досліджень.
Дякуємо пану Зеновію Бермесу та пану Сергію Філіпову за виявлену ініціативу до проведення спільних досліджень для вирішення актуальних завдань з утилізації відходів та їх переробки в органічні добрива. За результатами проведених у 2025 році досліджень буде розроблено рекомендації для їх ефективного застосування.
Сторінка 1 із 31