17 січня 2025 р. доцентом кафедри економіки ЛНУП Зіновієм Березівським проведена зустріч з випускниками Дублянського опорного ліцею ім. Героя України Анатолія Жаловаги. Під час зустрічі учнів ознайомлено з правилами вступної кампанії, графіком проведення НМТ, а також проінформовано про особливості та переваги навчання на спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Біоекономіка».
Сподіваємось, що отримана інформація допоможе учням у виборі майбутнього фаху, а ми будемо раді бачити їх серед студентів Львівського національного університету природокористування.
Доцентки кафедри економіки ЛНУП Орися Василина і Світлана Колач продовжують активну профорієнтаційну діяльність. Цього разу вони провели профорієнтаційні бесіди з учнями ЗЗСО I-III ступенів смт Запитів Новояричівської селищної ради.
Чекаємо прогресивну і веселу молодь в наступному навчальному році у нашому ЗВО!
Проведення профорієнтаційної роботи серед старшокласників сприяє усвідомленому вибору майбутньої професії. З цією метою 16 січня 2025 року завідувач кафедри економіки Ганна Сиротюк та в.о. доцента кафедри обліку та оподаткування Катерина Янковська провели зустріч з учнями 10-х та 11-х класів ліцею «Гроно» (м. Львів). В ході зустрічі ознайомили старшокласників з освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка бакалаврів, особливостями вступної кампанії 2025 року, академічною мобільністю студентів, міжнародною співпрацею університету та запросили на навчання. На завершення побажали випускникам успішно завершити навчання та скласти НМТ.
Висловлюємо вдячність директору ліцею за гостинну зустріч!
У рамках профорієнтаційної роботи доцентом кафедри економіки ЛНУП Зіновієм Березівським проведена зустріч з учнями старших класів Домажирської ЗОШ І-III ступенів Яворівського району.
Старшокласників було ознайомлено із можливостями та перевагами навчання на спеціальності «Економіка» у Львівському національному університеті природокористування.
14 січня 2025 р. доцентом кафедри економіки ЛНУП Зіновієм Березівським серед учнів 10-11 класів Івано-Франківської ЗОШ І-III ступенів Яворівського району традиційно проведено профорієнтаційну бесіду, під час якої учнів було ознайомлено із правилами вступної кампанії та системою навчання у Львівському національному університеті природокористування.
Правильний вибір професії – це моральне і матеріальне задоволення, висока самооцінка. З метою професійної спрямованості учнів 14 січня 2025 року традиційно відбулися профорієнтаційні зустрічі доцентів кафедри економіки Світлани Колач та Орисі Василини у Задвір’янському ОЗЗСО І-III ступенів і Новомилятинському ЗЗСО І-III ступенів Золочівського району.
Випускники отримали інформацію про переваги інноваційної освітньо-професійної програми «Біоекономіка» та запрошення вступити до Львівського національного університету природокористування.
Д.е.н., професор кафедри економіки, представник мережі TISC (Центру підтримки технологій та інновацій) ЛНУП Ірина Черевко успішно завершила курс «Основи авторського права в креативних індустріях», який розроблений командою IP Office для CASES. Мета курсу – поглиблене ознайомлення з суттю і положеннями авторського права у сфері креативних індустрій. Зміст курсу охоплював: тлумачення сутності поняття творів, авторів, їх прав і методів їх захисту; особливості захисту прав на програмний код; ліцензії на твори та особливості їх застосування; ключові види авторської винагороди; розуміння сутності плагіату; договори про нерозголошення; авторське право при використанні штучного інтелекту.
Д.е.н., професор кафедри економіки, представник мережі TISC (Центру підтримки технологій та інновацій) ЛНУП Ірина Черевко успішно завершила підвищення кваліфікації на спеціалізованому тренінговому курсі «TISC.Services: порядок та механізми надання послуг у сфері інтелектуальної власності та інновацій» (курс тривав з 3 жовтня по 26 грудня 2024 року). Здобуті в ході навчання знання, вміння і навички, безумовно, дозволять покращити професійну компетентність щодо надання послуг з питань інтелектуальної власності та інновацій розробникам, винахідникам, стартапам, представникам бізнесу та здобувачам вищої освіти.
Д.е.н., професор кафедри економіки Георгій Черевко та д.е.н., професор кафедри економіки Ірина Черевко, представники мережі TISC (Центру підтримки технологій та інновацій), завершили тренінг «Управління інноваціями: онлайн ТоТ-тренінг для менеджерів з трансферу технологій», де ознайомилися з практичними аспектами роботи центрів трансферу технологій за напрямами:
• Управління та адміністрування ЦТТ – пошук партнерів, укладення угод, успішні кейси.
• Найпопулярніші послуги ЦТТ і робота із зацікавленими сторонами.
• Міжсекторальна взаємодія, використання онлайн-платформ для обміну інформацією.
• Оцінювання й валідація технологій – процеси та відповідальні сторони.
• Розбудова потенціалу ЦТТ – залучення інвесторів, міжнародне співробітництво, розвиток інфраструктури.
Організатори: Міністерство освіти і науки України, Представництво Польської академії наук в Україні. Партнери: Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (ІР Офіс), Фонд розвитку інновацій (Український фонд стартапів).
Мета тренінгу – сприяти розвитку екосистеми трансферу технологій в Україні шляхом створення мережі компетентних інструкторів.
У період з 5 листопада до 17 грудня 2024 р. д.е.н., професор кафедри економіки, представник мережі TISC (Центру підтримки технологій та інновацій) ЛНУП Ірина Черевко прослухала курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Міжнародне територіальне співробітництво як вектор технологічної модернізації економіки України» на базі Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (Україна, Київ), де розглядалися питання:
- Розвиток міжнародного територіального співробітництва в контексті реалізації європейських програм докторських студій у просторі вищої освіти;
- Безпілотні літальні апарати – застосування дронів в економіці;
- Цифрові інноваційні хаби як інструмент міжнародного територіального співробітництва для технологічної модернізації України;
Сторінка 1 із 23