Найефективнішою формою вивчення особливостей і досвіду європейської системи освіти є закордонне стажування науково-педагогічних працівників, що дозволяє підвищити рівень їх комунікабельності та мобільності, а також сформувати умови для організації спільних наукових проєктів. Закордонне стажування дає можливість краще оволодіти загальними і фаховими компетентностями, що є вагомою передумовою забезпечення успішної науково-педагогічної діяльності.

З 4 жовтня 2022 р. до 4 квітня 2023 р. у Державній вищій технічно-економічній школі ім. Броніслава Маркевича (м. Ярослав, Республіка Польща) проходили стажування доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Георгій Черевко, доктор економічних наук, в.о. професора кафедри економіки Ірина Черевко та кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Ганна Сиротюк.

Викладачі ставили собі за мету: вивчити закордонний досвід організації освітнього процесу, актуальні напрямки наукової діяльності, форми методичної роботи у закладі вищої освіти; сприяти реалізації процесів інтеграції у міжнародний освітній та науковий простір; перейняти досвід викладання актуальних навчальних дисциплін для студентів економічних спеціальностей та поділитися власним.

Після публічного обговорення результатів стажування науково-педагогічні працівники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації (180 годин, 6 кредитів ECTS).

Закордонне наукове стажування є чудовою можливістю отримати цінний досвід навчально-методичної та наукової діяльності, окреслити перспективи подальшої співпраці.