З метою підсилення теоретичних знань та набуття практичних скілів з основ безпеки життєдіяльності наприкінці березня 2024 р. к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування Галина Східницька взяла участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», що поводилася за сприяння Ради молодих вчених Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.
У межах вищезгаданої конференції було проведено «Тренінг з безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану», за результатами участі в якому викладачем отримано сертифікат.