24 квітня 2024 р. в рамках участі команди «Фініки» у міжнародному проєкті «Відновлення через соціальне підприємництво», організованому ГО «Джуніор Ачівмент Юкрейн», відбулася зустріч із його організаторами. На зустрічі менеджером проєкту Єлизаветою Міленіною було представлено команді, сформованій зі здобувачів вищої освіти та викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування, ментора – досвідченого підприємця, виробника крафтової продукції, власника Майстерні пряників «Юрашки» Іллю Верхоляка. В процесі заходу учасники команди висловилися з приводу ідеї стартап-проєкту, обмінялися думками щодо плану подальшої співпраці, результатом якої буде розробка бізнес-плану і представлення його на пітчингу.