Представники кафедри права факультету управління, економіки та права Львівського національного університету природокористування за запрошенням Institut de Recerca TransJus стали учасниками серії вебінарів, спрямованих на просування академічної мобільності та навчального досвіду для студентів і дослідників з України.
Так, 15 березня відбулася перша сесія, яка була присвячена процесам євроінтеграції «Becoming a member of the EU: why, how and when?».
Провідним лектором-експертом виступала др. Лаура Луїза Хуісі Санчо, доктор юридичних наук, професор міжнародного публічного права Барселонського університету.
Спільно з представниками інших ЗВО говорили про європейську інтеграцію в контексті сучасної геополітики, євроінтеграційний досвід країн, можливі шляхи виходу з Європейського Союзу (на прикладі Британського референдуму) та актуальні проблеми України на шляху до членства в ЄС.
Далі буде!