6 березня 2024 року відбулося звітне засідання студентського наукового гуртка з математичного моделювання кафедри вищої математики факультету будівництва та архітектури ЛНУП (керівник – доцент Лариса Ярославівна Шпак). Активну участь у роботі гуртка беруть студенти всіх факультетів університету. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції стосувалась задач обробки експериментальних даних, візуалізації даних за допомогою сервісу MS Power BI, анімаційного моделювання в пакеті Maple, дослідження напружено-деформованого стану циліндричних елементів у будівельних конструкціях за впливу температури. Заслухавши всіх гуртківців, викладачі кафедри вищої математики особливо відзначили доповіді студентів Ореста Дерпака, група Кн-31 (наук. керівник – ст. викл. О.І. Говда), Богдана Фрасолі, група Іт-11, та Тетяни Якимів, група Зв-11 (наук. керівник – доц. Л.Я. Шпак). Ці доповіді буде заслухано на підсумковому засіданні факультету.