Лабораторія комп’ютерного моделювання містить 20 робочих місць, обладнана сучасною комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням. Всі комп’ютери оснащені ліцензійним програмним забезпеченням SOLIDWORKS EDU EDITION 2024-2025 (модулі SOLIDWORKS CAM, SOLIDWORKS Sustainabylity, SOLIDWORKS Visualize Professional, SOLIDWORKS Flow Simulation, HVAC Module for SOLIDWORKS Flow Simulation, Electronics Module for SOLIDWORKS Flow Simulation, SOLIDWORKS Plastics Premium, SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional, SOLIDWORKS Electrical 3D, CircuitWorks) та ліцензійним програмним забезпеченням для офлайн-програмування роботів RoboDK. В аудиторії студенти проходять навчання з інженерної комп’ютерної графіки, тривимірного моделювання в системі SolidWorks, проектування металоконструкцій в SolidWorks, основ інженерного аналізу технічних об’єктів, програмування робототехніки. В рамках вивчення графічних дисциплін здобувачами вищої освіти виконується геометричне тривимірне моделювання деталей, складанних одиниць та конструкцій, здійснюється оформлення конструкторської документації в середовищі системи автоматизованого проєктування SolidWorks. Під час виконання інженерного аналізу в лабораторії студенти мають змогу проводити міцнісний аналіз технічних виробів та конструкцій, аналіз стійкості, ударних навантажень; проводити частотні, гідро- та газодинамічні дослідження; виконувати параметричну й топологічну оптимізацію форм деталей.
В лабораторії комп’ютерного моделювання проводиться навчальна практика з комп’ютерної графіки, виконуються студентами курсові та кваліфікаційні роботи. Крім того, в лабораторії проводиться сертифікація студентів та викладачів з володіння програмою SolidWorks в рамках міжнародної академічної сертифікації. Львівський НУП завдяки плідній співпраці з ексклюзивним дистриб’ютором SOLIDWORKS в Україні ТОВ «SoftiCo» та партнерами ТОВ «Інформаційні технології САПР» набув статусу офіційного постачальника послуг з академічної сертифікації (SolidWorks Academic Certification Provider) та має право проводити міжнародні сертифікаційні екзамени з системи комп’ютерного моделювання та інженерного аналізу SolidWorks і видавати міжнародні сертифікати від компанії Dassault Systèmes. Уже понад 15 викладачів і студентів факультету отримали такі сертифікати.
На базі цієї лабораторії з використанням ліцензійного програмного забезпечення SolidWorks роботодавцями і представниками бізнесу організовуються конкурси з геометричного моделювання серед студентів, переможці яких отримують цінні призи та можливість працевлаштування.
Окрім вищезгаданих дисциплін, лабораторія комп’ютерного моделювання забезпечує проведення цілої низки дисциплін, які передбачають використання програмного забезпечення для імітаційного моделювання та інженерних досліджень з використанням комп’ютерної техніки.