28 листопада в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» дві робочі групи спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхали на архітектурні обміри.
Першою робочою групою здійснено обміри приміщень палацу Жевуських-Лянцкоронських у смт Старий Розділ та обміри парку «Санаторій Розділ», що є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні.
Друга робоча група здійснила обміри парку XVIII ст., що прилягає до палацу Фредрів-Шептицьких (с. Вишня, Рудківська міська об’єднана територіальна громада). Парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні.