27 квітня 2025 року у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) у Львові відбувся Благодійний етнофестиваль «Гаївка Єдності», метою якого стало єднання українців через збереження традицій, відродження духовних цінностей та святкування Воскресіння Господнього задля спільної Перемоги.
Свій творчий внесок у святкову Великодню атмосферу і підтримку ЗСУ від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (Північний кампус) зробили учасники Народної хорової капели «Джерела Розточчя», Народного ансамблю «Троїсті музики» та Студентського театру факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій під керівництвом Софії Фаріон та керівника відділу з організації навчально-виховної роботи студентів, Заслуженого діяча естрадного мистецтва України Оксани Качмар.
Колективи представили програму автентичних гаївок в обробці Софії Фаріон. Свій виступ розпочали із гаївки «А вже прийшла весна красна», записаної від директорки Наукової бібліотеки ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького Марії Грицевич, яка передала нашим колективам цю гаївку як символ нематеріальної культури її рідного села Боршів Перемишлянського району Львівської області. Поезії у виконанні студентів Ірини Козлюк та Артема Антонця повернули усіх присутніх у важкий час війни, вижити у якому нам допомагають велика віра, молитва, любов до України та збереження традицій рідної землі. Учасники Студентського театру заводили гаївки, допомагали глядачам та іншим колективам доєднатися до Великоднього дійства.
У цей світлий день Провідної неділі творчі колективи нашого університету зуміли подарувати глядачам радість галицьких традицій виконання гаївок, обрядової музики та ігор. Своїм виступом і донатами студенти долучилися до важливої справи – допомоги 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.
Дякуємо за організацію такого чудового та потрібного заходу Благодійному фонду «Із янголом на плечі».
Низький уклін перед щоденним подвигом наших Збройних Сил України. Дякуємо Господу за кожний світлий прожитий день.