Олена Деберна – студентка II курсу спеціальності «Архітектура та містобудування», староста групи Арх-21, член ССО «Основа», переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2022» в номінації «Кращий студент-митець».
Активно долучилася до підготовки факультету до конкурсу «Нові таланти – 2021», сама теж виступила на конкурсі, здобувши І місце в номінації «Вокал». Також допомагала з організацією «Нових талантів – 2022». Учасник хорової капели «Джерела Розточчя». Була залучена до різних університетських заходів: літературного вечора до 165-річчя з дня народження І. Франка, виставки колажів на факультеті будівництва та архітектури, благодійного аукціону на підтримку онкохворих дітей «Giving Thursday», конкурсу малюнків до 300-річчя Г. Сковороди тощо. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну разом з одногрупниками створила відео для підтримки українського бойового духу, читаючи уривки Шевченкової «Катерини».
Учасник кількох наукових гуртків («Плекання рідної мови», «Моделювання та макетування елементів предметно-просторового середовища», «Англійська мова»), і її творча натура допомагає реалізовувати наукові завдання з творчим підходом.
Волонтер у львівському клубі «Бочка лимонаду» від благодійного фонду «Таблеточки» – це клуб для дітей, що пережили онкологію.
Ніколи не знає, яким буде її наступне захоплення, але впевнена, що буде робити все можливе, щоб змінювати світ на краще!

Діана Шойму – студентка IV курсу факультету агротехнологій та екології спеціальності «Агрономія». Староста групи Аг-41. З 2019 до 2021 року – секретар студентської самоврядної організації «Основа» факультету агротехнологій та екології. З 2021 року виконує обов’язки студентського декана факультету агротехнологій та екології. Брала активну участь у підготовці студентів до конкурсу «Нові таланти університету – 2021», де під її керівництвом команда факультету зайняла II місце. Також займалася підготовкою студентів до конкурсу «Нові таланти університету – 2022». Була активною учасницею роботи німецько-білорусько-українського проєкту «Good.Better.Organic!». Була залучена до підготовки «Дня поля» на базі Львівського національного університету природокористування (2021 р.), ювілейної зустрічі випускників Львівського НУП та інших заходів, які проводить університет. Долучається до усіх загальноуніверситетських заходів, зокрема до флешмобу до Дня вишиванки. Взяла участь у зйомках промоційного відео про наш університет, в якому розповіла про спеціальності на факультеті агротехнологій та екології. Виступала з доповідями для студентів та викладачів Львівського національного університету природокористування на двох секціях, а саме: «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва» і «Сучасні агротехнології та тенденції їх розвитку». В рамках профорієнтаційної роботи разом з науково-педагогічними працівниками факультету проводила зустрічі з учнями випускних класів закладів середньої освіти. Активно займається інформуванням молоді про університет та факультет агротехнологій та екології в інтернеті – за її задумом створено сторінки факультету в соціальних мережах Instagram та TikTok. Переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2022» у номінації «Кращий студент-лідер».

Максим Хропот – студент III курсу факультету агротехнологій та екології спеціальності «Захист і карантин рослин».
Після 24 лютого 2022 року займається волонтерством: організовує збір гуманітарної допомоги та доставляє її до прифронтових зон для ЗСУ та цивільних громадян, евакуює людей та допомагає дітям-інвалідам.
Переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2022» у номінації «Кращий студент-волонтер».

Тарас Краплич – студент IV курсу факультету землевпорядкування та туризму.
Активно долучається до громадського і студентського життя, зокрема є головою студентського наукового товариства факультету землевпорядкування та туризму.
Учасник багатьох конкурсів та конференцій. Зокрема, зайняв II місце у Всеукраїнському конкурсі «Агрополітичні дебати» у рамках німецько-українського агрополітичного діалогу (2021 р.), взяв участь у конкурсі «Кращий студент-науковець ЛНУП» (2022 р.).
Веде здоровий спосіб життя, патріот України та свого університету.

Віктор Турук – студент II курсу ОС «Магістр» факультету землевпорядкування та туризму. Навчаючись на спеціальності «Геодезія та землеустрій», зарекомендував себе як наполегливий, відповідальний і креативний студент з відмінними академічними показниками та активною життєвою позицією.
Четвертий рік обіймає посаду голови профбюро факультету землевпорядкування та туризму.
Цього року переміг у конкурсі «Кращий студент ЛНУП – 2022» в номінації «Кращий студент-профспілковий активіст ЛНУП». Брав участь у військово-спортивних естафетах університету та змаганнях обласного рівня з важкої атлетики.
Був учасником конкурсу «Міс та Містер університету» і здобув титул «Містер талант» (2019 р.).

Ярина Зюзіна – студентка V курсу факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП.
За успіхи в навчанні у 2021 році була нагороджена стипендією ім. Ярослава Зайшлого.
В червні 2022 року здобула ступінь бакалавра зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». За відмінні успіхи в навчанні та активну участь в художній та науковій діяльності університету отримала диплом з відзнакою.
Учасниця хорової капели «Джерела Розточчя», брала участь у конкурсах: «Що?Де?Коли?», «День правника», «Нові таланти», «Міс та Містер університету».
Активна учасниця наукових гуртків «Землеустрій» та «Містобудівний кадастр».
Цього року взяла участь у конкурсі «Кращий студент-науковець Львівського НУП».

Софія Вовк – студентка II курсу факультету землевпорядкування та туризму спеціальності «Туризм». За час навчання зарекомендувала себе як відповідальна та креативна студентка. Серед наукових здобутків – участь в численних звітних та наукових конференціях, форумах, круглих столах. Була нагороджена дипломом III ступеня в конкурсі «Кращий студент-науковець Львівського НУП».
Окрім наукової діяльності, студентка активно займається й культурно-масовою роботою. Софія Вовк брала участь у конкурсі «Нові таланти», студентських вечорницях, була ведучою різних подій.
Активно проходить курси й отримує сертифікати поза межами університету на платформах Campster, EdEra, Prometheus, Освітній хаб міста Києва.
Вже другий рік Софія є активною учасницею студентського хору «Джерела Розточчя», виступає на урочистих заходах.
Також студентка проявила свої лідерські якості: виконує обов’язки старости, є членом Вченої ради університету, Профкому студентів та аспірантів ЛНУП, Студентського наукового товариства. Також є старостою наукового гуртка «Туризмознавець» та головою туристичного клубу «Kontour».
За ці два роки зарекомендувала себе як студентка з відмінними академічними показниками та активною життєвою позицією.

Володимир Хмарук – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти II курсу спеціальності «Агроінженерія», переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2022» в номінації «Кращий студент – волонтер».
Бере активну участь у громадській діяльності факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, університету: допомагав у облаштуванні території університету до «Дня поля – 2021», учасник Вченої ради університету, заступник студентського декана.
Зібрав спортивну команду, яка виборола II місце на Спартакіаді – 2022, також відбирав учасників від факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій для участі у конкурсі «Нові таланти – 2022», де команда здобула І місце.

Тарас Борчук – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) II курсу скороченої програми за спеціальністю «Галузеве машинобудування», переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2022» в номінації «Кращий студент – волонтер».
Брав активну участь у діяльності факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, а також поза його межами.
Разом з командою волонтерів створив організацію «Допомога армії», займається пошуком спонсорів, які можуть постачати пічки для обігріву та тютюнові вироби.
Брав активну участь у виготовленні пічок та набивок цигарок для потреб ЗСУ.
Займається боксом в секції ДЮСШ ім. Антона Білого.
Брав участь у змаганні з боксу (2022 р.).
Учасник танцювального гуртка (2021 р.).

Андрій Бендюк – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти І курсу спеціальності «Агроінженерія», переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2022» в номінації «Кращий студент – громадський діяч».
Брав активну участь у громадській діяльності факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, університету, а також поза його межами. Разом з командою УАЛ розробив проєкт «Вишиванка перемоги», метою якого був збір на допомогу ЗСУ. Проводив благодійні «Фільми просто неба» у селах та містечках Львівської області. Брав участь в організації «Вертепу на залізобетоні» (Харків).
Брав активну участь у конкурсі «Нові таланти – 2022», де з командою факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій здобув І місце.