Ростислав Клим – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти III курсу спеціальності «Агроінженерія». Бере активну участь у волонтерській, громадській та виховній діяльності факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Також є активним волонтером поза межами університету.

Ірина Щерба – студентка III курсу факультету управління, економіки та права спеціальності 075 «Маркетинг». Активна учасниця студентського самоврядування, заступниця студентського декана, секретар профкому факультету управління, економіки та права, староста академічної групи.
Переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2023» у номінації «Кращий студент – профспілковий активіст». Громадською роботою на факультеті займається з першого курсу, була учасницею і організаторкою конкурсу «Нові таланти ЛНУП», багатьох інших факультетських і загальноуніверситетських заходів.
Відмінниця навчання, постійна учасниця студентських наукових конференцій та всеукраїнських конкурсів наукових робіт. Допитлива, креативна, старанна, постійно прагне нових знань і здійснює активну громадську та волонтерську діяльність.

Софія Божейко – студентка III курсу факультету управління, економіки та права спеціальності 073 «Менеджмент». Активна учасниця студентського самоврядування, голова профспілкового бюро факультету управління, економіки та права, заступниця студентського декана, староста академічної групи.
Була учасницею і організаторкою конкурсу «Нові таланти ЛНУП», спортивних змагань, вечорів кіно. Займалась створенням фото- та відеоконтенту для університету та кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого. Неодноразово була ведучою різних університетських заходів. Створила та веде Instagram-сторінку профкому студентів та аспірантів ЛНУП.
Активно займається науковою роботою: регулярно бере участь у наукових конференціях, круглих столах, конкурсах наукових робіт. У 2023 р. стала лауреатом премії Львівської ОВА ім. В’ячеслава Чорновола. Переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2023» у номінації «Кращий студент Львівського національного університету природокористування». Ініціативна, креативна та наполеглива у навчанні та громадській роботі.

Святослав Політило – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти III курсу спеціальності «Агроінженерія», переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП 2023» в номінації «Кращий студент-лідер».
Студентський декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Бере активну участь у громадській, науковій, волонтерській та виховній діяльності факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Входить до складу вченої ради факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Також за результатами навчальної, дослідницької та громадської діяльності був відзначений всеукраїнською іменною академічною стипендією Кабінету Міністрів України імені Героїв Небесної Сотні.

Ельвіра Мацейко – студентка III курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».
Бере активну участь в громадській і культурній діяльності університету.
Переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП 2023» у номінації «Кращий креативний студент», староста академічної групи.
Бере участь у культурних ініціативах університету – зі студентами факультету зайняла призові місця на конкурсі «Нові таланти 2023»
За межами університету бере участь у концертах, фестивалях, проєктах у рамках українсько-польського обміну.

Ольга Назарук – студентка III курсу факультету будівництва та архітектури спеціальності «Архітектура та містобудування».
Упродовж усього студентського життя Ольга активно займається волонтерською діяльністю, зокрема бере участь у роботі БФ «Don Calabria», «Україна у просторі», «Діти в обіймах», діяльність яких полягає у допомозі діткам ВПО (організація навчально-виховних заходів, вистав, майстер-класів). Стала аніматором-вихователем для дітей ВПО з Луганщини і Донеччини у таборі «Світанки України», долучилась до сортування та роздачі гуманітарної допомоги людям, які були вимушені покинути свої домівки через терористичні дії росії. Після підриву Каховської ГЕС збирала і сортувала гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини, які потребували речей першої необхідності.
Організувала благодійний збір для 5-го окремого штурмового полку 3-ї окремої стрілецької бригади, 1-го батальйону 2-ї роти. Була донором крові для пацієнтів-військових Лікарні Святого Пантелеймона.
У вересні 2023 р. стала лауреаткою обласної премії імені В’ячеслава Чорновола. За волонтерську діяльність визнана «Кращим студентом ЛНУП» у категорії «Кращий студент-волонтер».

Микола Головчук – студент III курсу спеціальності «Архітектура та містобудування», переможець конкурсу «Кращий студент ЛНУП 2023» у номінації «Кращий студент-митець».
Активно долучався до творення креативного простору в стінах ЛНУП – оформлював стіни в залі боротьби, брав участь у створенні великодньої інсталяції у фоє Львівського національного університету природокористування. Завжди бере участь у різноманітних мистецьких подіях: виставці колажів на факультеті будівництва та архітектури, майстер-класах із виготовлення стрітенських свічок та писанкарства.
У травні 2023 р. здобув диплом II ступеня в номінації «Рисунок/ Етюд з натури» у конкурсі архітектурного рисунка «КАР 2023» у НУ «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка». У жовтні 2023 р. за графічну роботу «Поема в дереві, витесана сокирою» здобув гран-прі у Міжнародному мистецькому конкурсі «Живе коріння».
Активний учасник кількох студентських наукових гуртків та член університетської збірної з армспорту.

Валерія Савʼюк – студентка III курсу факультету землевпорядкування та туризму спеціальності «Геодезія та землеустрій». Бере активну участь в громадській, науковій та культурній діяльності університету. Переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП 2023» у номінації «Кращий студент – громадський діяч», голова профбюро факультету, староста своєї академічної групи та наукового гуртка «Управлінець».
Бере активну участь у наукових форумах, конференціях та має публікації своїх тез.
Студентка займається веденням сторінок факультету у соціальних мережах – інформує молодь про університет та факультет землевпорядкування та туризму.
Підтримує всі культурні ініціативи університету – разом зі студентами факультету зайняла призові місця на «Нових талантах 2021», здобула перемогу в номінації «Найкращі ведучі» на «Нових талантах 2022». Також за результатами навчальної, дослідницької, громадської діяльності була удостоєна призначення Іменної академічної стипендії Верховної Ради України.
Активна громадська позиція, плідна праця, патріотизм до країни та університету – усе для перемоги України!

Софія Вовк – студентка III курсу факультету землевпорядкування та туризму спеціальності 242 «Туризм».
Бере активну участь в громадській, науковій та культурній діяльності університету. Переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП 2023» у номінації «Кращий студент-інноватор», лауреатка премії Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради, переможниця конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП 2023». Також студентка є членом Вченої ради університету, головою туристичного клубу «Контур», заступником студентського декана факультету землевпорядкування та туризму із культурно-масової роботи.
Бере активну участь у наукових форумах, конференціях та круглих столах, за що була неодноразово нагороджена.
Студентка є учасницею народної хорової капели «Джерела Розточчя» та підтримує всі культурні ініціативи університету. Разом зі студентами-активістами університету здобула перемогу в спортивно-туристичних змаганнях «Туристичний зліт 2023».

Анастасія Тарасюк – студентка II курсу факультету агротехнологій та екології спеціальності «Агрономія». Активна учасниця культурного та творчого життя університету. Брала участь в конкурсі «Нові таланти – 2022». Виступає на культурних заходах у складі хорової капели «Джерела Розточчя», народної капели бандуристів та дівочого вокально-інструментального ансамблю «Берегиня».
Переможниця конкурсу «Кращий студент ЛНУП – 2023» у номінації «Кращий студент-активіст».