19-20 вересня 2023 року відбулися змагання Відкритого кубка міста Львова з пляжного волейболу, в якому взяли участь 12 команд закладів вищої освіти Львівщини.
Вітаємо збірні команди ЛНУП, які посіли призові місця:
- II місце – Степан Коцур (Зв-52) та Віталій Єрмошин (Зв-42);
- IV місце – Микола Легін (Еко-52) та Юрій Пік (Зв-11).
Щиро вітаємо спортсменів збірної команди університету з волейболу. Так тримати!

 

Вітаємо срібну призерку Спортивних ігор Львівщини з легкоатлетичного кросу студентку II курсу групи ФІН-21 Вікторію Авдєєву.

 

З 28 липня до 8 серпня у м. Ченду (Китай) відбудеться Літня універсіада 2023, яка стане 31-ми всесвітніми мультиспортивними іграми серед студентів. Змагання з 18 видів спорту проходитимуть на спортивних об’єктах, розташованих у місті Ченду та його передмістях. Загалом 7 тисяч учасників зі 115 країн світу представлять 900 університетів. Буде розіграно 269 комплектів медалей.
Україну на цьому турнірі представить 61 спортсмен. Українські спортсмени будуть змагатися в 10 видах спорту: легка атлетика, волейбол, бадмінтон, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, стрільба з лука, тхеквондо (ВТФ), дзюдо й ушу.
За збірну команду України з волейболу гратиме майстер спорту міжнародного класу, студент факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування Георгій Русланович Клепко.
Бажаємо успіхів у всіх починаннях.

1-2 липня 2023 р. в м. Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, спортивних клубів.
У змаганнях взяли участь студенти та вихованці спортивного клубу ЛНУП, які у спортивній боротьбі вибороли перше командне місце.
Роман Тупісь, студент І курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, здобув IV місце. V місце посів Богдан Бурбило, студент III курсу факультету управління, економіки та права.
Серед вихованців спортивного клубу університету I місце виборов Андрій Крушельницький, III місце – Андрій Квятковський, IV місце – Дмитро Ринда, IV місце – Тетяна Масюк.
Вітаємо спортсменів та викладацький склад кафедри фізичного виховання!

Вітаємо студента II курсу факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування Олега Наугольника з перемогою на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, який відбувся 24-25 червня 2023 р. у місті Дебрецені (Угорщина). Олег здобув I місце серед юнаків 2003–2004 р.н. у категорії 70-75 кг.

 

Вітаємо бронзову призерку Командного чемпіонату України серед юніорів з легкої атлетики, студентку І курсу групи Фін-11 Вікторію Авдєєву, яка подолала дистанцію 10000 м спортивною ходьбою з результатом 56 хв 17 с.

 

14 червня 2023 року у Республіці Молдова (м. Кишинів) відбувся Чемпіонат Європи з армрестлінгу.
У ваговій категорії 85 кг в боротьбі на праву руку випускник факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, Майстер спорту з армрестлінгу Петро Дончак виборов срібну медаль на Чемпіонаті Європи для людей з обмеженими можливостями.
Вітаємо спортсмена, бажаємо подальших успіхів на Чемпіонаті світу.

 

24 травня 2023 року на стадіоні Львівського національного університету природокористування відбулася Спартакіада серед факультетів та коледжів ЛНУП з мініфутболу, волейболу та багатоборства (підтягування на перекладині, стрибок в довжину, естафетний біг 4х100 м).
На спортивні змагання з багатоборства, мініфутболу, волейболу прибули збірні команди коледжів ЛНУП (Івано-Франківський фаховий коледж, Тлумацький фаховий коледж, Львівський фаховий коледж, Вишнянський фаховий коледж, Горохівський фаховий коледж, Стрийський фаховий коледж, Золочівський фаховий коледж) та факультетів університету.

У змаганнях взяли участь понад 200 учасників.
На відкритті Спартакіади з вітальним словом до учасників звернулися перший проректор Львівського НУП, кандидат економічних наук, доцент Ірина Михайлівна Федів та голова профспілкової організації працівників ЛНУП, доцент кафедри будівельних конструкцій, кандидат технічних наук Роман Андрійович Шмиг.

19-21 травня відбулась Універсіада України – 2023, на якій гідно представили наш університет студенти I курсу Вікторія Авдєєва (Фін-11), Степан Левицький (Маш-11), Остап Гроздіцький (АіН-12), Ярослав Шабан (АТ-13) та студент V курсу Орест Гавриляк (Маш-51). Студенти змагались у таких дисциплінах: біг на 100, 400 та 800 метрів, а також спортивна ходьба на 10 км.
Вікторія Авдєєва посіла третє місце на дистанції 10 км спортивною ходьбою і покращила свій особистий рекорд.
Вітаємо всіх спортсменів з успішним виступом на змаганнях, а також з гідним представленням нашого університету!

1-3 травня 2023 р. проводилися спортивні зональні змагання з мініфутболу між збірними командами факультетів університету.
Ігри відбувалися за коловою системою, і усі факультети мали змогу зустрітися між собою. Команди, які посіли І та II місця, здобули право участі у фінальних змаганнях Спартакіади серед факультетів та коледжів ЛНУП.
Переможцями стали гравці збірної команди факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Друге місце посів факультет управління, економіки та права.
На третьому місці – команда факультету агротехнологій та екології.
Четверте місце посіла команда факультету будівництва та архітектури, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму.
Кафедра фізичного виховання дякує факультетам за активну участь у змаганнях та усім вболівальникам, які прийшли підтримати свої команди.