Завершились спортивні змагання з баскетболу 3х3 (стрітбол) між факультетами університету серед чоловічих команд.
Переможцями стали гравці збірної команди факультету будівництва та архітектури.
Друге місце посів факультет управління, економіки та права.
На третьому місці – команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Четверте місце посіла команда факультету агротехнологій та екології, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму.
Гравці та вболівальники отримали великий позитивний емоційний заряд від гри.
За результатами змагань сформована збірна команда університету з баскетболу. Також під час нагородження команд була проведена презентація нової спортивної форми збірної команди ЛНУП з баскетболу.

3 березня 2023 р. відбувся Чемпіонат Львівської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок U-20 2003/2004 р.н.
Призерами змагань стали:
- Олег Палько (Ат-31) – III місце;
- Богдан Миронець (АІН-31) – II місце;
- Марія Шулак (СВ-21) – II місце;
- Антон Гавриляк (АІН-11) – III місце;
- Вадим Квецко (АІН-12) – III місце.
Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання!

З 28 лютого до 5 березня 2023 року у м. Ужгороді триває Кубок України з важкої атлетики, де Майстер спорту України з важкої атлетики, студентка II курсу Львівського екологічного коледжу ЛНУП виборола три бронзові медалі (в ривку, поштовху та в сумі двоборства) і в складі збірної команди Львівщини посіла третє загальнокомандне місце серед збірних команд 22 областей України.
Вітаємо тренерський колектив та спортсменку з вдалим виступом на Кубку України та бажаємо подальших успіхів в спортивних змаганнях на Чемпіонаті України та міжнародних змаганнях!

25-26 лютого 2023 р. відбулися спортивні змагання Чемпіонату Львівської області з пара-армреслінгу. В спортивних змаганнях серед юніорів, молоді та дорослих взяли участь студенти та вихованці спортивного клубу ЛНУП.
Майстер спорту України, член збірної команди України Богдан Фабрика здобув переконливу перемогу в змаганнях на ліву і на праву руку у ваговій категорії 80 кг в номінації серед дорослих. Назар Ковальчук, випускник університету 2022 р., виступаючи у ваговій категорії 80 кг серед дорослих, на праву руку виборов III особисте місце, програвши в запеклій боротьбі Б. Фабриці. Серед юніорів Сергій Думич, дебютувавши на спортивних змаганнях Чемпіонату Львівщини, успішно виступив в боротьбі на ліву руку. Андрій Брунарський в ваговій категорії +75 кг успішно виступив серед юніорів, на ліву руку здобувши дві перемоги. Роман Шума, студент II курсу університету, в номінації серед молоді успішно виступив в боротьбі на ліву руку, отримавши три перемоги.
Вітаємо спортсменів та тренерський колектив кафедри фізичного виховання ЛНУП.

15 лютого 2023 р. в ігровому спортивному залі університету відбулась матчева зустріч в спортивних змаганнях з волейболу між збірною командою факультету землевпорядкування та туризму та командою факультету агротехнологій та екології.
Спортивні змагання проходили на високому організаційному рівні із залученням широкого загалу вболівальників.
В напруженій спортивній боротьбі перемогу здобула команда факультету агротехнологій та екології з результатом 3:2.

16 січня студентка І курсу факультету управління, економіки та права Вікторія Авдєєва взяла участь у Чемпіонаті Львівської області з легкої атлетики та у змаганні зі спортивної ходьби подолала дистанцію 3 км з результатом 17,049 хв. Вітаємо спортсменку і бажаємо успіхів і надалі!

Нещодавно в рамках щорічної «Спартакіади здоров’я» серед професорсько-викладацького складу Львівського національного університету природокористування пройшли змагання з волейболу.
I місце виборола команда факультету управління, економіки та права, II місце посіла команда факультету агротехнологій та екології, на III місці – команда факультету землевпорядкування та туризму. IV та V місця зайняли відповідно факультет будівництва та архітектури і факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Головний суддя змагань з волейболу – В.Ф. Савич.
Дякуємо усім за активну участь у спартакіаді та бажаємо нових спортивних досягнень.

14-18 грудня 2022 р. в м. Вількаси (Польща) відбувся польсько-український волейбольний фестиваль (Polsko-Ukraiński Festiwal Piłki Siatkowej) серед студентських і учнівських команд.
Збірна команда Львівщини в складі гравців жіночих команд Львівського національного університету природокористування та Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського виборола перше місце.
Фестиваль відбувався на спортивній базі олімпійської підготовки з ігрових видів спорту. В змаганнях взяли участь жіночі команди з закладів вищої освіти та учнівські команди.
У фіналі збірна команда університету перемогла збірну команду м. Катовіце (Польща) з рахунком 2:1.
Студенти дякують Збройним Силам України за можливість позмагатися на міжнародній арені та адміністрації ЛНУП за підтримку студентського спорту в цей нелегкий час.
Вітаємо студентів та тренерський штат кафедри.

9-11 грудня 2022 р. проходив чемпіонат ГО ФСТ «Спартак» з вільної боротьби.
Переможцями і призерами змагань стали наші студенти, а саме:
- Вадим Квецко (група Аін-12), факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- Михайло Бучко (група Буд-32), факультет будівництва та архітектури;
- Богдан Миронець (група Аін-31), факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- Олег Палько (група Ат-31), факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Вітаємо спортсменів та тренерський штат кафедри фізичного виховання!

8 листопада 2022 р. відбувся Кубок Львівської області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.
В змаганнях взяли участь дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву, школа вищої спортивної майстерності, спортивні клуби закладів вищої освіти.
Успішно виступили на змаганнях і студенти Львівського національного університету природокористування, зокрема друге місце здобув магістр факультету управління, економіки та права Назар Заяць (група МО-11), треті місця посіли студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Володимир Магомета (група Аін-34сп), Богдан Миронець (група Аін-31), Ярослав Безуглий (група Аін-33сп).