На кафедрі фізичного виховання та довійськової підготовки вирували емоції під час змагань з настільного тенісу, що проходили в рамках «Спартакіади здоров’я 2023/2024». Викладачі та працівники університету змагалися як в особистих, так і в парних зустрічах, демонструючи свою майстерність та азарт.
Запекла боротьба розгорнулася за призові місця. Команди факультетів виборювали кожне очко, адже на кону стояла перемога. Зрештою, тріумфувала команда факультету будівництва та архітектури, до складу якої увійшли Маркіян Мазепа та Олександр Мазепа.
Друге місце посіла команда факультету управління, економіки та права у складі Володимира Коваліва та Михайла Іващенка. Третє місце здобула команда факультету землевпорядкування та туризму, за яку виступали Павло Колодій та Андрій Бурченя.

21 лютого у спортивному залі Дублянського опорного ліцею імені Героя України Анатолія Жаловаги відбулася товариська зустріч з волейболу між студентками Львівського національного університету природокористування та ученицями Дублянського опорного ліцею імені Героя України Анатолія Жаловаги.
Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.

 

12-20 лютого в рамках відзначення 115-ї річниці від дня народження Степана Бандери в ЛНУП відбулися захопливі спортивні змагання з волейболу – першість Спартакіади серед факультетів.
У змаганнях взяли участь студентські збірні команди факультетів університету, які змагалися за круговою системою, демонструючи свою майстерність, командний дух та жагу до перемоги.
За результатами запеклих ігор перше місце здобула команда факультету агротехнологій та екології, виборовши право на участь у першості Спартакіади серед факультетів та коледжів ЛНУП.
Друге місце посіла команда факультету землевпорядкування та туризму, третє місце – факультет будівництва та архітектури. Четверте місце посіла команда факультету управління, економіки та права, а п’яте місце – факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій.

17 лютого у Львові відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь студенти Львівського національного університету природокористування та вихованці спортивного клубу «ЛНУП», здобувши ряд перемог.
Призерами чемпіонату стали наступні спортсмени:
- I місце – Соломія Зайшла (студентка факультету землевпорядкування та туризму);
- II місце – Марія Шулак (студентка факультету агротехнологій та екології), Вадим Квецко (студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій), Юрій Кіт (вихованець СК «ЛНУП»);
- III місце – Назар Наконечник (студент факультету агротехнологій та екології), Віталій Гринюк (випускник факультету будівництва та архітектури), Денис Думич (вихованець СК «ЛНУП»), Олег Срока (вихованець СК «ЛНУП»), Ростислав Пєц (вихованець СК «ЛНУП»);
- V місце – Антон Гаврилюк (студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій), Назарій Кнігинька (студент факультету агротехнологій та екології).
Вітаємо наших переможців та призерів!

 

15 лютого 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулося відкриття кабінету довійськової підготовки.
Цей кабінет стане осередком знань та практичних навичок з навчальної дисципліни «Фізичне виховання та основи захисту України» для студентів університету. Кабінет обладнано сучасними інформаційно-методичними та наочними матеріалами, що охоплюють широкий спектр тем, пов’язаних з Силами безпеки та оборони України. Тут студенти зможуть ознайомитися з:

20 січня 2024 року на спортивній базі стадіону імені Мирона Маркевича відбувся благодійний турнір з мініфутболу серед закладів вищої освіти Львівщини за участю збірних команд НУ «Львівська політехніка», Львівського національного університету природокористування, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Організатором проведення благодійного турніру з мініфутболу «Разом до перемоги» виступив благодійний фонд «Майбутнє дитини». Метою благодійного турніру був збір коштів для вихованців дитячих будинків, дітей зі статусом ВПО, дітей з деструктивних сімей, дітей-сиріт, які втратили своїх рідних внаслідок війни, та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування.
В складній та безкомпромісній боротьбі під час фінальної гри Львівський національний університет природокористування виборов перше командне місце з рахунком 3:2. Найкращими гравцями турніру визнано студента факультету управління, економіки та права Дмитра Міхєва та воротаря команди, студента факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Олега Хмілевського.
Вітаємо склад команди та тренерів-викладачів кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки А.Я. Шимечка і І.Ю.Чаплю.

14 січня 2024 року в м. Пустомити на спортивній базі ДЮСШ «Юність» відбувся перший тур спортивних змагань благодійного турніру з волейболу «Кубок зими», який проводився на підтримку ЗСУ.
В першому турі спортивних змагань взяли участь чотири команди: ВК «Пустомити», ДЮСШ «Юність» (м. Пустомити), Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Львівський національний університет природокористування.
Вітаємо чоловічу збірну команду університету, яка виборола II командне місце.

22 грудня 2023 р. на спортивній базі Львівського національного університету природокористування відбулася Відкрита першість Львівщини з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2013 року народження і молодших. У змаганнях взяли участь спортсмени ДЮСШ, СДЮШОР, ДЮСК Львівщини.
Під керівництвом бронзової призерки чемпіонату Європи, срібної призерки Європейських ігор, тренера-викладача Тетяни Лавренчук та віцечемпіона чемпіонату Європи серед молоді 2018–2020 років, віцечемпіона чемпіонату Європи U23 2019 року, призера рейтингового турніру у Будапешті 2023 року «Polyak Imre & Varga Janos Memorial», провідного спортсмена Юрія Ідзінського було проведено розминку для юних учасників турніру, а також зроблено загальне фото.

8-10 грудня 2023 р. в м. Резекне (Латвія) проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту. Майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Андрій Грицак, випускник факультету управління, економіки та права ЛНУП, став чемпіоном світу у ваговій категорії 75 кг з результатом 106 підйомів в поштовху, 237 підйомів в ривку та 343 підйоми в сумі двоборства.
Вітаємо Андрія і бажаємо йому нових перемог!

 

17 грудня 2023 р. відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з пауерліфтингу.
Арсен Гоцуляк, студент групи Аг-21 факультету агротехнологій та екології, виборов II місце з класичного жиму лежачи серед чоловіків.
Вітаємо!