Запрошуємо долучитися до програми «ВідНОВА:UA».
Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Місто активних громадян» у межах проєктів ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Підтримка інклюзивного відновлення для забезпечення стійкості та безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та уряду Японії реалізує програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA».
Програма спрямована на активну молодь віком від 18 до 35 років, яка прагне краще пізнати свою країну та долучитися до її відновлення. У 2022–2024 роках участь у програмі взяли понад 1500 учасників і учасниць. У межах програми було відновлено 52 молодіжні простори по всій Україні.
У 2025 році молодіжні обміни відбуватимуться в 15 громадах України у різних областях у період з липня по вересень. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із приймаючих громад, знайомитимуться з її культурою, братимуть участь у тренінгах, екскурсіях, майстер-класах і виконуватимуть прості відновлювальні роботи на об’єктах молодіжної інфраструктури. Програма покриває витрати на проживання, харчування та проїзд. Попередній досвід у сфері будівництва не є обов’язковим.
Робочий візит до Варшавського університету природничих наук (SGGW)
2-4 липня делегація Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького у складі керівника відділу міжнародних зв’язків Катерини Янковської, проректора з науково-педагогічної роботи та якості освіти Віталія Боярчука, завідувача кафедри економіки Ганни Сиротюк, завідувача кафедри енергетики Сергія Сиротюка, старшого викладача кафедри енергетики Тараса Станицького та доцента кафедри інформаційних технологій Олега Боярчука здійснила робочий візит до Варшавського університету природничих наук (SGGW).
У рамках візиту відбулася зустріч з керівником міжнародного відділу SGGW Катажиною Спецяльською (Katarzyna Specjalska). Сторони обговорили можливості поглиблення партнерства між університетами та окреслили пріоритетні напрями співпраці у сферах академічної мобільності, спільних наукових досліджень та участі в міжнародних освітніх програмах.
Пані Катажина з приємністю відзначила, що зустріч відбулася в очному форматі, що дало змогу більш глибоко обговорити та спланувати майбутню співпрацю.
За результатами зустрічі було сформовано план міжнародної співпраці на 2025–2026 навчальний рік.
Науково-практичні результати українсько-польської співпраці
24-26 червня 2025 року у м. Львові в межах виконання Плану дій у сфері експертизи та охорони прав на сорти рослин на 2021–2025 роки відбулася робоча зустріч представників Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) під головуванням директора УІЕСР, доктора економічних наук, професора Сергія Мельника за участю керівників обласних філій УІЕСР Західного регіону України, директорки департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Людмили Гончаренко та представників Центру випробування сортів рослин Республіки Польща (COBORU) на чолі з директором Генриком Буяком.
На запрошення Сергія Мельника та директора Львівської філії УІЕСР, кандидата с.-г. наук Василя Кузька у важливій міжнародній робочій зустрічі взяв участь представник нашого університету – доктор с.-г. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Doctor Honoris Causa Іван Шувар.
Вітаємо в.о. завідувача кафедри садівництва та овочівництва імені Івана Гулька, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Богдана Гулька з ювілеєм!
Вельмишановний Богдане Івановичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого 50-річного ювілею!
Хочемо висловити Вам глибоку шану, повагу і вдячність за Ваш вагомий внесок у розвиток вітчизняного садівництва, за багаторічну самовіддану працю на ниві освіти, за любов до землі, чесність, порядність, доброзичливість та людяність.
Ваш трудовий шлях є прикладом наполегливості, принциповості та високого професіоналізму. Як досвідчений науковець Ви успішно поєднуєте глибокі теоретичні знання із практичною діяльністю, шукаєте нові підходи у підготовці фахівців садівничої галузі.
У день Вашого ювілею бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, радості від щоденної праці, нових творчих здобутків, гармонії в душі, сімейного затишку й невичерпної енергії для реалізації всіх задумів.
Вітаємо кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри вищої математики Ларису Шпак з ювілеєм!
Вельмишановна Ларисо Ярославівно!
У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання та слова глибокої поваги і вдячності за багаторічну самовіддану працю на благо науки та освіти.
Ваша професійна діяльність – це яскравий приклад високого служіння обраній справі. Впродовж багатьох років Ви щедро ділитеся своїми знаннями, досвідом і мудрістю з численними поколіннями здобувачів освіти, формуєте в них культуру мислення, допитливість і любов до науки.
Ваші наукові досягнення, педагогічна майстерність і глибока ерудиція здобули Вам заслужений авторитет серед колег, студентів і наукової спільноти.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвих сил, душевної гармонії та добробуту. Нехай кожен день дарує Вам повагу й підтримку колег, вдячність студентів і нові можливості для реалізації Ваших задумів.
Хай любов до обраної справи, енергія та внутрішнє світло й надалі ведуть Вас шляхом професійного зростання, а Господь обдаровує благословенням, щастям і спокоєм.
Вічна пам’ять!
З глибоким сумом і жалем повідомляємо, що 15 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання загинув Іван Богданович Галамушка – випускник факультету землевпорядкування та інфраструктурного розвитку. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. Нещодавно було отримано підтвердження, що Іван Богданович отримав поранення, несумісні з життям, під час бойових дій у районі населеного пункту Петрівка Покровського району Донецької області.
Він самовіддано боровся за свободу України, мир і гідне майбутнє нашої держави. Його мужність, стійкість і вірність військовій присязі є зразком справжнього патріотизму.
Світла пам’ять про Івана назавжди залишиться в серцях колег, друзів, викладачів та всіх, хто мав честь його знати.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Героя. Глибоко сумуємо разом з родиною.
Вічна шана Герою!
Вітаємо кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри сталого природокористування та захисту довкілля Наталію Лопотич з ювілеєм!
Вельмишановна Наталіє Ярославівно!
У цей святковий день прийміть найщиріші вітання та слова глибокої поваги. Ваш професіоналізм, наукова активність, відданість справі та відповідальне ставлення до роботи викликають щиру шану та захоплення.
Бажаємо невичерпної енергії, натхнення та впевненості у власних силах. Нехай кожен день приносить задоволення від досягнень, підтримку колег, вдячність здобувачів освіти та нові можливості для наукового й професійного зростання.
Зичимо Вам невпинного руху вперед, нових ідей, плідних ініціатив і широкого визнання Ваших здобутків. Нехай Ваш професійний шлях буде щедрим на успіхи, натхнення та яскраві звершення!
Вічна пам’ять і слава захиснику України!
З глибоким сумом сповіщаємо, що 28 червня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув випускник нашого університету Іван Васильович Тучапець.
Іван Васильович народився 8 травня 1967 року у місті Яворів, де закінчив середню школу. Вищу освіту здобув у Львівському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Працював інженером з техніки безпеки в Райсількомунгоспі. Згодом виїхав на заробітки до Польщі, але за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну. З перших днів війни без вагань вступив до лав Збройних Сил України.
Служив у складі 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ на посаді старшого сержанта, старшого навідника 1-го мінометного взводу 2-ї мінометної батареї. Виконував бойові завдання на Донецькому, Луганському, Херсонському та Харківському напрямках, демонструючи мужність, професіоналізм і вірність військовій присязі.
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та бойовим побратимам Івана Васильовича. Світла йому пам’ять!
Відбулася Конференція трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
30 червня 2025 року відбулося засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Кількісний склад Конференції – 380 делегатів, присутні на засіданні – 327.
Відповідно до порядку денного заслухали в.о. ректора, професора Івана Парубчака з питанням про особливості функціонування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького на сучасному етапі. Іван Орестович доповів про результати трансформаційних процесів, які відбулись унаслідок реорганізації Львівського національного університету природокористування, та окреслив перспективні завдання і нові виклики, що чекають на наш заклад вищої освіти.
Засідання Вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
30 червня 2025 року в Актовій залі Північного кампусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулося чергове засідання Вченої ради.
На початку засідання голова Вченої ради, професор Іван Парубчак запропонував внести доповнення до порядку денного і включити питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Ця пропозиція була підтримана одноголосно. Після затвердження порядку денного перейшли до його реалізації.З питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького виступив голова Вченої ради, професор Іван Парубчак, який коротко проінформував присутніх про результати обговорення проєкту нової назви університету на засіданнях робочої групи та запропонував рекомендувати Конференції трудового колективу змінити назву університету з «Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» на «Національний природничий університет України». Ця пропозиція була схвалена більшістю голосів присутніх членів Вченої ради.
Про соціально-культурну діяльність університету за 2024–2025 н.р. як складову освітнього середовища ЗВО згідно з порядком денним доповіла керівник відділу соціально-культурного розвитку Тетяна Купчак. Заслухавши детальний звіт про організаційно-виховну та культурно-масову роботу в університеті, колегіальний орган затвердив його.
Круглий стіл «Конституція України в умовах російської агресії: збереження державності та прав людини»
Напередодні Дня Конституції України, 27 червня 2025 року, у змішаному форматі відбувся круглий стіл «Конституція України в умовах російської агресії: збереження державності та прав людини», організований кафедрою права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Подія об’єднала науковців і практиків у галузі права. Під час обговорення було висвітлено важливі питання, пов’язані з теоретико-правовими, доктринальними та практичними аспектами національної безпеки, реалізацією конституційних прав і свобод людини в умовах воєнного стану.
Гостей заходу привітав очільник університету – професор Іван Парубчак, наголосивши у своїй промові на потребі посилення ролі конституційної юстиції.
Page 1 of 234