З глибоким сумом сповіщаємо, що 11 листопада 2024 р. під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області загинув лейтенант Олег Максимків, випускник 2022 року факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування.
Олег у перші дні війни разом із однокласниками став на захист Батьківщини. Його патріотизм та самопожертва були життєвими принципами, які він з гідністю проніс до останнього подиху.
Він був світлою, щирою, веселою, підприємливою людиною, завжди готовий прийти на допомогу.
У цей важкий час його сім’я, друзі, побратими та всі, хто його знав, глибоко скорблять через цю втрату.
Вічна та світла пам’ять Герою, який віддав своє життя за волю і незалежність України!

13 листопада здобувачі вищої освіти факультету землевпорядкування та туризму (групи ЗВ-11 та ЗВ-12) разом зі своїми наставниками, доцентом кафедри земельного кадастру Степаном Радомским і доцентом кафедри геодезії та геоінформатики Олександром Бочком, в рамках проведеної виховної години відвідали університетський Музей Степана Бандери.
Студенти мали можливість ознайомитися з експозицією музею, яка ілюструє державотворчі процеси початку XX століття, розкриває середовище, в якому ріс і виховувався Степан Бандера, його революційну діяльність. Завідувач музею Павло Іванюк захоплююче розповів про життєвий шлях провідника ОУН: від юнака й студента до лідера нації. Він підкреслив незламний характер Бандери, труднощі й випробування, які той долав заради відновлення незалежності України, а також його титанічну працю для досягнення цієї мети. Відвідувачі дізналися про активну діяльність Бандери як члена численних спортивно-патріотичних та студентських організацій, хориста, учасника вистав, концертів, вертепів і читань на історичну тематику. Тематична виховна година була цікавою і пізнавальною.

Цьогоріч за доброю традицією студенти факультету землевпорядкування та туризму взяли участь у фестивалі-конкурсі «Нові таланти ЛНУП – 2024», який щороку проводиться у нашому університеті.
Наші студенти дивували розмаїттям музичних та хореографічних жанрів, незвичайними номерами, можна було почути ліричні композиції, сучасні популярні та патріотичні пісні. Виконавці гідно впоралися із завданням представити факультет у різних номінаціях на організованому заході.
Журі оцінювало конкурсантів за певними критеріями, визначеними у «Положенні про фестиваль-конкурс «Нові таланти університету» серед здобувачів вищої освіти 1 року навчання Львівського національного університету природокористування»: враховувались професійність виконання, артистичність, оригінальність, сучасна інтерпретація, креативність.
Наша команда нагороджена грамотами від адміністрації університету в таких номінаціях:
- І місце – «Найкращий авторський твір»;
- І місце – «Найкращий танець у жанрі естрадної хореографії»;
- II місце – «Найкраще вокальне тріо».
Вітаємо переможців і бажаємо їм натхнення і нових творчих досягнень.

11-12 листопада 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму Львівського національного університету природокористування взяли участь у науково-практичній конференції «Контексти активного туризму», що відбулася на кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, присвяченій пам’яті доцента кафедри туризму, кандидата географічних наук, командира механізованого взводу 63 окремої механізованої бригади, старшого лейтенанта Михайла Гамкала, котрий віддав своє життя у бою з російськими окупантами 18 серпня 2022 року.

 3 жовтня на факультеті землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування у змішаному форматі проходило секційне засідання «Проблеми використання та охорони земельних ресурсів» в рамках щорічного Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь та науковий прогрес в АПК».
З вітальним словом виступив декан факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП, к.е.н., доцент Павло Петрович Колодій, котрий наголосив, що обмін знаннями та досвідом – це необхідна складова нашого розвитку, побажав усім учасникам приємного та результативного наукового спілкування в рамках заходу.
Завдяки наполегливій праці, накопиченим знанням і прагненню до самовдосконалення представлено багато цікавих та оригінальних доповідей.
Щиро вдячні всім учасникам та бажаємо творчих успіхів, здоров’я, миру і добра!

3 жовтня в рамках XXV Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» на факультеті землевпорядкування та туризму розпочала роботу секція «Земельні відносини в контексті просторового розвитку територій». Такий захід відбувається щорічно і є однієї з найважливіших подій у сфері аграрної науки України.
З привітальним словом до всіх учасників заходу звернувся декан Павло Колодій. В режимі Zoom-конференції передавали свої вітання наші давні добрі колеги з-за кордону: професорка Малгожата Бушко (Гірничо-металургійна академія ім. Станіслава Сташиця в Кракові, Польща), доктор інженерних наук Арманд Целмс (Латвійський університет природничих наук і технологій, Латвія), професорка Моніка Балавейдер (Державна академія прикладних наук у Ярославі (Польща). Долучались до привітань і науковці вітчизняних навчальних закладів.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.е.н., доцента кафедри земельного кадастру Н.Р. Шпік з ювілеєм!
Вельмишановна Наталіє Романівно!
Ваш професіоналізм, мудрість, наполеглива праця сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання нашого університету. Ми усі поважаємо та цінуємо Вас за людяність, відвертість і теплоту, порядність, чуйність та доброзичливість.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею! Бажаємо Вам миру, добра, Божих щедрот, радості та наснаги.
Нехай збуваються Ваші бажання і прагнення, а доля і надалі щедро обдаровує мудрістю, енергією та натхненням для майбутніх звершень!

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають доцента кафедри туризму Ю.З. Боруцьку з ювілеєм!
Шановна Юліє Зіновіївно!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого ювілею!
Ми усі поважаємо та цінуємо Вас за людяність, відвертість і теплоту, порядність, чуйність та доброзичливість.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, оптимізму, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, нових успіхів і вагомих досягнень у професійній діяльності, а також невичерпної енергії для подальшого розвитку.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена лише задоволенням і перемогами.

Вже традиційними стали спільні міжнародні конференції кафедри іноземних мов нашого університету з кафедрою іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Полтавського державного медичного університету у травні та листопаді кожного року.
16-17 травня 2024 р. відбулася III Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов» за участю закладів вищої освіти 7 країн Європи та Азії (Україна, Великобританія, Іспанія, Польща, Румунія, Словаччина, Шрі-Ланка).
Від колективу кафедри іноземних мов ЛНУП учасників конференції привітала завідувачка кафедри доц. Наталія Городецька.
З доповідями виступили 6 викладачів кафедри іноземних мов ЛНУП (професор Богдан Шуневич, доценти Наталія Городецька та Ірина Турчин, а також старші викладачі Людмила Бондарчук, Леся Гуня, Ольга Іщенко).
Співавтором доповіді проф. Богдана Шуневича і доц. Наталії Городецької на тему «Перспективи використання навчальних матеріалів платформ масових відкритих онлайн-курсів» була аспірантка першого курсу ЛНУП, старший викладач кафедри архітектури Любов Баранович.
У квітні 2024 р. кафедра іноземних мов стала також співорганізатором XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», організатором якої є кафедра англійської філології і перекладу Національного авіаційного університету (м. Київ).

Вкотре відбулась зустріч стейкхолдера, інженера-геодезиста Юрія Думи (ФОП Дума Юрій Іванович) із гарантами та розробниками освітньо-професійних програм ОС «Бакалавр», ОС «Магістр» та наукової програми «Доктор філософії» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
В ході обговорення було розглянуто всі освітні компоненти, які забезпечують результати навчання на певних рівнях освіти та у послідовності їх вивчення.
Юрій Іванович відзначив, що на рівні бакалаврату варто більше уваги приділяти вивченню програмних продуктів, які забезпечують вирішення різноманітних завдань в землеустрої та кадастрі.
На магістерському рівні стейкхолдер звернув увагу на досить значну кількість кредитів, передбачених на практичну підготовку, де здобувачі можуть закріпити набуті теоретичні знання.
Всі освітні програми спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» містять у собі необхідні структурні та змістовні складові, відображають сучасні вимоги до підготовки фахівців у сфері геодезії та землеустрою.