10-11 травня 2025 року в місті Будапешт (Угорщина) відбудеться Міжнародний саміт української та угорської молоді «#NOVAdays2025». Захід стане платформою для діалогу, обміну досвідом та налагодження співпраці між молоддю України та Угорщини.
До участі запрошуються студенти, представники органів студентського самоврядування, викладачі та активна молодь віком від 17 до 35 років.
Реєстрація триває до 25 квітня 2025 року за посиланням: https://forms.gle/SHXxXS8ZkkZiJwrd8
Детальніше про захід: https://facebook.com/events/s/novadays-2025-international-su/8545542425551543
Навчальний курс буде проходити 29 квітня – 7 травня 2025 р. на Кіпрі.
Це навчальна програма для 35 молодих працівників із 7 країн, які хочуть покращити свої навички для ефективної роботи з молодими талантами та посилити свою роль наставника. Особливу увагу буде приділено креативним підходам, нетворкінгу, протидії дезінформації, розвитку професійних навичок, актуальних для сучасного ринку праці.
У програмі:
● неформальні методики роботи з молоддю;
● обмін досвідом з менторами з різних країн;
● інструменти мотивації молоді та підтримки вразливих груп;
● практики творчої освіти й командної роботи.
Подати заявки можуть учасники з Польщі, Словенії, Угорщини, Кіпру, України, Туреччини та Албанії.
Робоча мова – англійська.
Учасникам забезпечують безкоштовне проживання та харчування біля моря, а також компенсацію проїзду в межах ліміту.
Деталі за посиланням: https://trainings.salto-youth.net/13350
Дедлайн подання заявок: 18 квітня 2025 р.
Результати відбору: 21 квітня 2025 р.
Учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати.
STARTArt – молодіжна ініціатива, спрямована на розвиток підприємницьких навичок через мистецтво як каталізатор економічної цінності.
Проєкт об’єднує молодь із різних країн на семиденному молодіжному обміні та підготовчому візиті (APV). Разом учасники досліджують перетин мистецтва та бізнесу, створюючи практичний посібник із корисними методологіями та інструментами.
Місце проведення: Ружомберок, Словаччина.
Дати проєктів:
- APV (підготовчий візит): 01/06/2025 – 04/06/2025
- Youth Exchange (молодіжний обмін): 13/08/2025 – 21/08/2025
У молодіжному обміні також візьмуть участь ще 4 учасники з України.
Країни-учасниці: Словаччина, Австрія, Норвегія, Греція, Україна, Італія, Іспанія.
Вимоги до учасника(ці):
- Вік: від 18 років;
- Досвід участі в молодіжних обмінах або тренінгах у межах програми Erasmus+;
- Готовність бути лідером команди під час молодіжного обміну;
- Обов’язкова участь у APV та молодіжному обміні;
- Можливість поширити результати проєкту;
- Володіння англійською мовою на розмовному рівні.
Участь є безкоштовною! Учасникам забезпечують проживання, харчування, навчальні матеріали та відшкодовують витрати на дорогу в обидві сторони (у межах встановленого ліміту).
Важливо!
Відбір проводиться лише для 1 людини, яка поїде на APV та стане тім-лідером на молодіжному обміні. Відбір на сам молодіжний обмін відбуватиметься пізніше.
Як подати заявку?
Заповніть аплікаційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1ki21mf6dEVra1IBLmAgTaorzFcBmB6RH_wx8ClUB9cY/edit
Дедлайн: 14 квітня о 12:00.
Запрошуємо на тренінг Шведського університету сільськогосподарських наук у межах шведсько-української співпраці LEARNSAVE, який пройде 28–29 квітня о 11:00–16:00 на платформі Zoom.
Ви дізнаєтесь:
- як застосовувати метод перевернутого класу;
- як створювати відеоуроки;
- які цифрові інструменти активізують студентів.
Для реєстрації натисніть тут: https://us02web.zoom.us/meeting/register/nq3MA6CdTKOhMjt8_1q90w
Участь безкоштовна. Усі учасники отримають сертифікати.
Не проґавте шанс навчитись у міжнародних експертів!
Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує українську молодь віком 20-27 років з високим рівнем володіння англійською мовою взяти участь у новому відборі на програму «Молодіжний делегат України до ООН» 2025–2026.
Це всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в процесах міжнародної дипломатії, поширення принципів відповідальності в суспільстві, здійснення реальних глобальних та локальних змін, ініційованих молодими лідерами.
Програма діє з 2014 року у співпраці Фонду родини Богдана Гаврилишина, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України та організації «Razom for Ukraine».
Набір триває з 3 до 21 квітня (до 16:00 за Києвом).
Дізнатися деталі та зареєструватися можна на сайті: https://uayouthdelegate.com/ (https://s8345193.sendpul.se/sl/NTI4MzYwMjo4MzQ1MTkz/d4992c5cbefdd2f6cec29bd19930eabe162aas9)
23–27 червня 2025 р. у Будапешті пройде конференція Youth@Work Fair – міжсекторальна подія для обміну практиками, інструментами та методами підтримки економічної участі молоді з фокусом на інклюзію.
У програмі: інструментарій для працевлаштування та підприємництва молоді; виступи, воркшопи, візити, ярмарок методик; можливість презентувати власний метод або провести воркшоп (за бажанням); створення каталогу найкращих практик із подальшим поширенням.
Хто може подати заявку: молодіжні працівники, тренери, освітяни, профорієнтатори, представники сектору зайнятості, що працюють з молоддю. Учасники з країн програми Erasmus+, країн Східного партнерства, Західних Балкан і Південного Середземномор’я (у т.ч. Польща, Україна).
Умови участі:
- покриття витрат на проживання й харчування;
- компенсація проїзду;
- повна доступність;
- робоча мова — англійська.
Деталі: https://trainings.salto-youth.net/13187
Дедлайн подачі: 13 квітня 2025
Результати відбору: 29 квітня 2025
Програма заходу:
ГО «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління (м. Краків) організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного університету у місті Краків за темою «Нові та інноваційні методи викладання».
Дати проведення: з 5 травня по 13 червня 2025 року.
Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітні унікальні методики, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.
Програма стажування складається з трьох модулів:
Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Модуль 2. Нові та інноваційні методи навчання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Економічним університетом у Кракові кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).
Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за телефоном +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2025
Прийом на курси за стипендіями Індійської ради з культурних відносин здійснюється онлайн через портал A2A (https://a2ascholarships.iccr.gov.in).
Предмети, які можуть вивчати іноземні студенти: сільське господарство, штучний інтелект, біотехнології, бізнес-дослідження, класичний індійський танець, музика, комерція, економіка, інженерія/ІТ, індійські мови, вільні мистецтва, менеджмент, філософія, політологія, йога тощо. Медицина та інтегровані курси, такі як юриспруденція, не включені до цієї програми.
Студенти, які бажають взяти участь у програмі, можуть через портал A2A ознайомитися з умовами вступу, критеріями для кожного предмета і вимогами до подання документів, встановленими різними університетами.
Кінцевий термін подачі заявок для участі у програмі – 30 квітня 2025 року.
За детальною інформацією просимо звертатися у відділ міжнародних зв’язків (Північний кампус, головний корпус, кабінет 218).
Компанія LikesID запрошує студентів українських навчальних закладів долучитися до грантової програми, спрямованої на дослідження відповідального використання соціальних мереж.
Цей грант видається за підтримки LikesAround і є чудовою можливістю для студентів не лише продемонструвати свої аналітичні та творчі здібності, а й глибше усвідомити, як соціальні мережі впливають на кар’єру, емоційне здоров’я та продуктивність.
Що пропонує грант?
∙ Грошовий приз у розмірі 20 000 гривень для реалізації освітніх або особистих проєктів.
∙ Сертифікат про участь і перемогу, який стане цінним доповненням до професійного портфоліо.
Хто може взяти участь?
Студенти українських навчальних закладів, незалежно від спеціальності, які є громадянами України.
Терміни конкурсу:
∙ Прийом робіт: з 22.11.2024 до 04.04.2025.
∙ Оголошення переможця: 07.04.2025.
Детальна інформація про умови участі, теми для статей та новини гранту – на офіційній сторінці: https://likesid.com/ua/scholarship/
Ця ініціатива є чудовою можливістю для студентів проявити себе, вдосконалити свої навички та долучитися до вирішення актуальних викликів цифрової епохи.
За детальною інформацією просимо звертатися у відділ міжнародних зв’язків (Північний кампус, головний корпус, кабінет 218).
Реєстрація до 15.03.2025
Детальна інформація: https://s8462591.sendpul.se/sl/NTEwMTM1MQ==/b18402dee917200e9fca147da557fa1186e6cs9
Page 1 of 5