13 червня 2024 року відбувся II етап конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування» у 2023–2024 н.р., метою якого є стимулювання та підвищення зацікавленості студентів у проведенні науково-дослідної роботи, популяризація здобутків студентських наукових гуртків.
У II етапі конкурсу взяли участь 11 студентських наукових гуртків, що функціонують при кафедрах університету. Такі гуртки є творчими колективами студентів, які об’єднують їх для забезпечення якісної підготовки фахівців, формування у них навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати в практичній діяльності досягнення науково-технічного прогресу.
7 червня 2024 року в Львівському національному університеті природокористування відбувся II етап конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП». Відзначення кращого студента-науковця відбулося відповідно до встановлених параметрів, механізму оцінювання та підведення підсумків студентської науково-дослідної роботи у 2023–2024 навчальному році.
23 травня 2024 року відбулося нагородження студентів грамотами від в.о. ректора Львівського національного університету природокористування Василя Лопушняка з нагоди відзначення Дня науки. Ця подія стала чудовою нагодою вшанувати досягнення молодих науковців, які своїми здобутками зробили вагомий внесок у розвиток наукової діяльності Львівського національного університету природокористування.
18 травня 2024 року к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Східницька та к.е.н., доцент кафедри геодезії і геоінформатики, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ЛНУП Зоряна Рижок взяли участь в церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року», що відбулася у Київському будинку вчених НАН України. На захід Галину Східницьку було запрошено як членкиню організаційного комітету конкурсу, а Зоряну Рижок – як поважного гостя.
30 квітня 2024 р. відбулася координаційна нарада в.о. ректора Василя Лопушняка та проректора з наукової роботи Богдана Гулька з директоркою Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяною Гетьман та начальником управління Людмилою Гончаренко.
Метою візиту поважних гостей було офіційне підписання двостороннього Меморандуму про співпрацю, оскільки активна взаємодія сторін, розпочата в попередньому році, передбачає подальшу тісну співпрацю з реалізації двох міжнародних проєктів: AKIS та InterReg.
Впродовж зустрічі обговорювалися також питання спільної участі сторін у реалізації проєктів з навчання, перекваліфікації та адаптації ветеранів, ветеранок і внутрішньо переміщених осіб на матеріально-технічній базі ЛНУП, актуальна проблематика агровиробничих підприємств та нові можливості та виклики у зв’язку з набуттям Україною статусу кандидата в члени ЄС, окреслено цілі для подальшої ефективної взаємодії з розвитку агровиробництва Львівщини.
Удосконалення технологій переробки рослинних решток та відходів тваринного походження для отримання біогазу та органічних добрив є актуальним викликом сьогодення.
Реалізацію наукового проєкту в цій сфері розпочато спільними зусиллями Асоціації роботодавців Львівської області, корпорації «Енергоресурс-Інвест», ТзОВ «БІТ» та науково-педагогічних працівників ЛНУП. В рамках проєкту в університеті розміщено та введено в дію біогазовий реактор з метою проведення досліджень параметрів виробництва метану з різних видів і композицій сировини, вивчення складу отриманого дигестату (продукту біоконверсії органічних матеріалів у процесі метанового бродіння) та оцінки ефективності його застосування в агровиробництві.
19 березня 2024 року відбулося відзначення здобувачів вищої освіти згідно з підсумками проведення Звітної студентської наукової конференції за результатами досліджень 2023 року.
В.о. ректора Львівського НУП Василь Лопушняк привітав молодих людей, які займаються студентською науковою роботою, зазначивши, що саме вони є майбутнім нашої країни, яке визначатиме її науковий та технологічний прогрес. Молоді науковці є тими, хто забезпечує розвиток університету, оскільки їхні ідеї та дослідження відіграють ключову роль у впровадженні нововведень, сприяючи розвитку не лише науки, а й всього університетського співтовариства. Основою для цього мають стати студентські наукові гуртки, що являються важливим елементом формування системи освітніх програм, що стимулюватиме здобуття студентами дослідницьких навичок, розвиток їхніх здібностей та компетентностей у результаті проведення наукових досліджень.
Упродовж 6-8 березня 2024 року в Львівському національному університеті природокористування відбулася Звітна студентська наукова конференція за результатами наукових досліджень 2023 року. Ця подія стала важливою платформою для 920 студентів, які взяли участь у звітних засіданнях студентських наукових гуртків, де з доповідями виступили 107 молодих вчених.
На факультеті агротехнологій та екології здобувачі вищої освіти представили наукові напрямки, що стосуються впливу систем удобрення на урожайність та якість сільськогосподарських культур, контролю чисельності бур’янів, вивчення впливу різних факторів на формування показників якості насіннєвого і садивного матеріалу сільськогосподарських культур, нормативно-правових і технологічних аспектів оцінки впливу на стан довкілля.
Subcategories
Page 1 of 3