З глибоким сумом і жалем повідомляємо, що 15 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання загинув Іван Богданович Галамушка – випускник факультету землевпорядкування та інфраструктурного розвитку. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. Нещодавно було отримано підтвердження, що Іван Богданович отримав поранення, несумісні з життям, під час бойових дій у районі населеного пункту Петрівка Покровського району Донецької області.
Він самовіддано боровся за свободу України, мир і гідне майбутнє нашої держави. Його мужність, стійкість і вірність військовій присязі є зразком справжнього патріотизму.
Світла пам’ять про Івана назавжди залишиться в серцях колег, друзів, викладачів та всіх, хто мав честь його знати.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Героя. Глибоко сумуємо разом з родиною.
Вічна шана Герою!

З глибоким сумом сповіщаємо, що 28 червня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув випускник нашого університету Іван Васильович Тучапець.
Іван Васильович народився 8 травня 1967 року у місті Яворів, де закінчив середню школу. Вищу освіту здобув у Львівському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Працював інженером з техніки безпеки в Райсількомунгоспі. Згодом виїхав на заробітки до Польщі, але за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну. З перших днів війни без вагань вступив до лав Збройних Сил України.
Служив у складі 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ на посаді старшого сержанта, старшого навідника 1-го мінометного взводу 2-ї мінометної батареї. Виконував бойові завдання на Донецькому, Луганському, Херсонському та Харківському напрямках, демонструючи мужність, професіоналізм і вірність військовій присязі.
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та бойовим побратимам Івана Васильовича. Світла йому пам’ять!

30 червня 2025 року відбулося засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Кількісний склад Конференції – 380 делегатів, присутні на засіданні – 327.
Відповідно до порядку денного заслухали в.о. ректора, професора Івана Парубчака з питанням про особливості функціонування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького на сучасному етапі. Іван Орестович доповів про результати трансформаційних процесів, які відбулись унаслідок реорганізації Львівського національного університету природокористування, та окреслив перспективні завдання і нові виклики, що чекають на наш заклад вищої освіти.

Шановні колеги!
Сердечно вітаю Вас із Днем Конституції України – святом, яке нагадує нам про фундаментальні цінності свободи, гідності, прав людини і верховенства закону.
Саме у цей день наша країна зробила важливий крок до утвердження незалежності та демократичного розвитку – прийняла Конституцію, яка стала важливим чинником утвердження нашої держави, визначивши її суверенною, незалежною, демократичною, соціальною та правовою. Ця Конституція затвердила наші національні символи – Прапор, Герб, Гімн і Мову – як невід’ємні атрибути державної ідентичності.
З історичної точки зору коріння української демократії сягає ще Конституції Пилипа Орлика 1710 року – однієї з перших європейських конституцій. Сучасний курс України на євроінтеграцію – це логічне продовження нашого багатовікового прагнення бути частиною європейської спільноти та назавжди закріпитися серед правових демократій світу.
У час великих випробувань наш народ згуртовується навколо найважливіших своїх цінностей – свободи, гідності, демократії та верховенства закону. Усвідомлення того, що в Україні носієм суверенітету і єдиним джерелом влади є народ, допомогло нам під час Революції Гідності відстояти свій цивілізаційний вибір. А нині, в час тяжких випробувань російсько-української війни, сотні тисяч наших громадян зі зброєю в руках виконують свій священний конституційний обов’язок захисту України, разом із тим відстоюючи цінності усього демократичного світу.
Саме тому День Конституції України – це не просто свято, а символ нашої державності та нашого незламного духу. І у цей день ми вкотре дякуємо нашим Захисникам і Захисницям – тим, хто на передовій, і тим, хто підтримує державу в тилу.
Нехай Конституція України залишиться символом єдності, сили духу та незламності нашого народу. Нехай вона і надалі буде опорою для кожного громадянина, дороговказом для майбутніх поколінь.
Бажаю всім здоров’я, віри в Перемогу, сили духу і світлого миру. Разом ми подолаємо темряву. Разом ми відбудуємо і зміцнимо вільну, демократичну, правову Україну!
Слава Україні! Героям слава!

З повагою
Іван Парубчак,
в.о. ректора ЛНУВМБ
імені С.З. Ґжицького

 

26 червня 2025 року у Північному кампусі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулася Урочиста академія з нагоди випуску здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр».
Розпочався захід виконанням Державного Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про новітніх героїв – студентів, випускників, викладачів та працівників нашого університету, які віддали життя за волю і незалежність України.
Усіх випускників привітав в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, доктор наук з державного управління, професор Іван Орестович Парубчак.

26 червня 2025 року у змішаному форматі відбулося засідання Науково-технічної ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Кількість членів Науково-технічної ради становила кворум, що дало змогу розпочати роботу засідання та затвердити порядок денний.
Члени Науково-технічної ради заслухали питання про зміни до Положення про Науково-технічну раду університету, про що доповів проректор з наукової роботи, доцент Олег Федець. Проректор озвучив ідею створити окремі наукові ради за такими напрямами роботи: аграрно-ветеринарний, інженерно-технологічний і соціально-економічний; окреслив специфіку роботи у такому форматі. Беручи до уваги наведені аргументи щодо доцільності запропонованих змін та правок, колеги одноголосно схвалили це рішення.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня ангела від усього колективу ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького!
Це особливий день – день Вашого небесного покровителя, день, коли ми маємо нагоду засвідчити Вам нашу щиру повагу, вдячність і захоплення. Ви – Людина великої внутрішньої сили, високої відповідальності й благородної місії, яку гідно виконуєте на теренах української освіти.
Працювати на освітянській ниві завжди було покликанням серця, а в часи, коли наша держава переживає найбільші випробування, Ваша праця набуває особливого значення. Ви не просто керівник і науковець – Ви носій цінностей, які формують свідоме покоління українців, що будуватимуть вільну, сильну, європейську Україну.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасної енергії, духовної сили, наснаги до нових звершень! Хай успіх супроводжує кожен Ваш крок, а всі добрі наміри та ініціативи втілюються у конкретні досягнення й зміни на краще. Нехай святий Іван завжди буде Вашим охоронцем, підтримкою й дороговказом, а Господь благословляє Вас на довгі роки плідного служіння українській освіті, науці та державності.

З глибокою пошаною та найкращими побажаннями
колектив ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького

 

Шановні роботодавці та партнери ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького!
Звертаємося до Вас із пропозицією долучитися до опитування та заповнити анкету, головною метою якої є визначення основних тенденцій розвитку ринку праці, оцінка якості освіти випускників та прогнозування потреб у фахівцях.
Нам також важливо дізнатися Вашу думку щодо навичок і компетентностей, якими має володіти молодий фахівець, а також щодо можливостей ефективної співпраці й комунікації з університетом.
Просимо Вас приділити 15 хвилин свого часу та відповісти на запитання, що вказані в анкеті.
Ваші відповіді та відгуки надзвичайно важливі для нас!
Перехід до анкети за посиланням: відкрити

Заздалегідь щиро вдячні!
Відділ працевлаштування та співпраці з бізнесом

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем фермера!
Сьогодні, у час надзвичайних викликів, ваша праця набуває особливого значення. Ви – ті, хто щодня стоїть на захисті не лише продовольчої безпеки держави, а й нашої землі, нашої гідності, нашого майбутнього. Попри всі труднощі, попри біль і втрати, які принесла війна, ви продовжуєте сіяти і збирати, годувати країну і тримати економіку на плечах. Це – справжній подвиг.
Нашу рідну землю нині знищує підступний загарбник, але він ніколи не знищить силу нашого духу, любов до Батьківщини й віру в Перемогу. Український фермер – це не просто господар поля. Це воїн тилу, символ витримки й незламності.
Вірю, що разом ми пройдемо ці темні часи. І коли над Україною знову запанує мир, саме завдяки вам вона буде ще сильнішою, родючішою та щасливішою.
Бажаю вам здоров’я, наснаги, щедрих врожаїв, захисту небес і підтримки від рідних. Нехай ваша праця буде пошанована, а наша земля – вільна, жива і вдячна.

З глибокою повагою
Іван Парубчак,
Голова Вченої ради
ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького

 

4-6 червня 2025 р. в Природничому університеті в Любліні відбулися урочистості з нагоди 70-річного ювілею університету та 55-річчя з часу створення факультету садівництва та ландшафтної архітектури, а також Міжнародна наукова конференція «Виклики сучасного садівництва».
На запрошення ректорату, декана і колегії факультету садівництва та ландшафтної архітектури в урочистостях взяв участь представник нашого університету – доктор с.-г. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, doctor honoris causa Іван Антонович Шувар, який виступив з доповіддю на тему «Удосконалення системи землеробства в садівництві України у контексті глобальних змін клімату».
У вітальному слові він звернувся до учасників святкової події та організаторів заходу, зокрема до декана факультету, д-р габ., інж., професорки університету Катерини Дзіди, і вручив пам’ятний подарунок. При цьому він підкреслив, що метою конференції є обмін думками, презентація найновіших наукових досягнень, дискусії, зосереджені навколо актуальних викликів розвитку садівництва в Польщі, Україні та світі, а також акцентування уваги на важливості садівництва, квітникарства, овочівництва, травництва, архітектури ландшафту та підготовки молодих фахівців у цих галузях. Іван Антонович наголосив на тому, що така конференція сприяє економічному розвитку завдяки популяризації наукових досягнень, що мають суттєве практичне значення.

6 червня 2025 року у Північному кампусі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького відбулося відкриття Меморіальної дошки випускнику 1975 року факультету механізації сільського господарства нашого університету, українському політику, громадському діячеві, вченому, доктору політичних наук Анатолію Сергійовичу Матвієнку.
Анатолій Сергійович був народним депутатом Верховної ради України шести скликань, головою Вінницької обласної державної адміністрації (1996–1998 рр.), головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим (березень-вересень 2005 року), президентом Інституту відкритої політики, членом Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (2007–2010 роки), членом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (з вересня 2010 року). Посмертно нагороджений орденом Свободи за значний особистий внесок у справу державотворення, побудову незалежності Української держави, активну громадсько-політичну діяльність та з нагоди 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України.