12 листопада 2024 року на базі факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП відбувся семінар за участю керівників закладів професійно-технічної освіти сільськогосподарського профілю Львівської області, організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області спільно з департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. В ньому взяли участь керівники близько 20 закладів зазначеного профілю, представники компанії «Контінентал Фармерз Груп», викладачі профільних кафедр університету.
З вітальним словом перед учасниками семінару виступив голова Комісії з реорганізації ЛНУП Іван Парубчак, який наголосив на важливості підготовки спеціалістів робітничих спеціальностей аграрного профілю, озвучив шляхи співпраці закладів професійно-технічної освіти з університетом.
Реалізовуючи програму семінару, на ньому виступили:
– декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій  Львівського НУП Степан Ковалишин, який навів результати роботи зі стейкхолдерами в плані покращення матеріально-технічної бази випускових кафедр;
– доцент кафедри технологій в рослинництві Віктор Іванюк, який ознайомив присутніх із інноваційними технологіями обробітку ґрунтів;
– головний агроном кластера «Львів» компанії «Контінентал Фармерз Груп» з результатами ефективності вирощування с.-г. культур на полях кластера.

З наявними програмами стажування для здобувачів професійно-технічної освіти аграрного профілю у компанії «Контінентал Фармерз Груп» присутніх ознайомила керівник роботи з персоналом Юлія Ярошевич.
Також учасникам семінару було презентовано новітні лабораторії факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, представлено ліцензовані програми, які використовуються в навчальному процесі, озвучено наступні заходи із розширення матеріально-технічної бази випускових кафедр.
Завершився семінар обговоренням реальних і дієвих шляхів подальшої співпраці, які, на думку присутніх, будуть мати позитивний вплив на удосконалення навчального процесу, збільшення кількості абітурієнтів, підвищення репутації та іміджу як університету, так і закладів професійно-технічної освіти аграрного профілю.