11-12 листопада 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму Львівського національного університету природокористування взяли участь у науково-практичній конференції «Контексти активного туризму», що відбулася на кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, присвяченій пам’яті доцента кафедри туризму, кандидата географічних наук, командира механізованого взводу 63 окремої механізованої бригади, старшого лейтенанта Михайла Гамкала, котрий віддав своє життя у бою з російськими окупантами 18 серпня 2022 року.


З нагоди Всесвітнього дня туризму та сьомої річниці створення кафедри туризму Львівського національного університету природокористування офіційно відкрито туристичний історико-краєзнавчий маршрут «Стежками Степана Бандери». Степан Андрійович був активним діячем УВО та ОУН, має в Україні законодавчо визначений статус борця за незалежність України у XX сторіччі та вважається національним героєм України. Ми пишаємося тим, що він був нашим студентом, навчаючись на рільничо-лісовому факультеті у Дублянах.

 На початку свята з вітальним словом виступив проректор з навчально-виховної роботи ЛНУП, професор Віталій Боярчук.

До вітальних слів були запрошені гості:

- директор Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді Юрій Ткаченко;

- представниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – професорка, завідувачка кафедри туризму Мирослава Данилевич та професорка кафедри туризму Тетяна Божук.

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму ЛНУП щиро вдячні організаторам курсу за цікавий досвід, можливість підвищення кваліфікації у контексті неформальної освіти та отримання свідоцтв державного зразка!

 

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму ЛНУП взяли участь у серії освітніх семінарів «Основи наукометрії» й отримали відповідні сертифікати.

Щиро вдячні організаторам за корисний досвід!

24 вересня 2024 року в рамках виховної роботи здобувачі вищої освіти груп Тур-11, Тур-21 та Тур-22сп разом з наставниками Світланою Бугіль і Оксаною Березівською відвідали Музей Степана Бандери Львівського національного університету природокористування.

Здобувачі освіти мали можливість разом із завідувачем музею Павлом Іванюком поринути в історичні події національно-визвольного руху XX століття за Українську державу, доторкнутися до героїчного минулого на прикладі героїв, котрі служили українській ідеї та поклали на її вівтар свої життя, Прометеєм яких був Степан Бандера.

Музейна експозиція висвітлює тему національно-визвольних змагань українського народу у XX ст., навчання Степана Бандери у 1928–1933 рр. на рільничо-лісовому факультеті в Дублянах, його участь в українському національному житті краю і високу політичну активність.

Сподіваємось, нашим першокурсникам сподобався захід, який був пізнавальним та корисним. Велика подяка за таку цікаву екскурсію керівнику музею Павлу Іванюку!

Колектив кафедри туризму ЛНУП щиро вітає здобувачів першого курсу повної та скороченої форм навчання спеціальності 242 «Туризм і рекреація» з урочистою посвятою у Львівському національному університеті природокористування та Днем знань!
Отож, дорогі здобувачі вищої освіти, бажаємо, щоби навчання у нашому університеті відкривало для Вас нові перспективи до успіху, а знання давалися легко! Розвивайте власні здібності, підкорюйте найвищі вершини та ніколи не сумнівайтеся у своїх можливостях! І пам’ятайте, що освіченість – це ваша сила!

Кафедра туризму Львівського національного університету природокористування останніми роками тісно співпрацює з ТОВ «Стаффорент» у Болгарії, що дозволяє здобувачам вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» проходити виробничу практику. Цьогорічне літо не стало винятком...
Так, студентки Дарія Кобринчук, Анна Кравчик, Галина Стельмах і Софія Лучка успішно розпочали проходження практики у готелях, які входять у комерційну програму ліцензованої компанії «Erasmus Bulgaria» в Міністерстві праці ТОВ «Стаффорент». Наші студентки обрали на Сонячному березі 4-зірковий готель «Riva», проходженням практики в якому дуже задоволені. Важливо, що практикантки можуть самостійно обирати види діяльності і за потреби змінювати їх. Під час проходження літньої практики здобувачки мають можливість набути нові навички та компетентності, отримати досвід в готельно-ресторанній, анімаційній і туристично-екскурсійній сферах, а також покращити рівень володіння іноземними мовами.

27 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету землевпорядкування та туризму спеціальності 242 «Туризм» СВО «Бакалавр». Працювала екзаменаційна комісія у складі: голови ЕК Наталії Стойко, членів ЕК Олександри Ковалишин, Галини Дудич, Оксани Крупи, Юлії Боруцької, Оксани Березівської та секретаря Ірини Мацелюх.
Здобувачі вищої освіти виконали свої роботи на актуальні теми щодо розвитку сфери туризму і рекреації. Присутніх захопили теми про сучасний стан і перспективи регіонального розвитку зеленого туризму, інклюзивного туризму, «темного» туризму. Усі доповіді супроводжувалися змістовними презентаціями, відповіді на питання підсилювалися власними спостереженнями та участю в туристично-рекреаційних заходах.

24 червня 2024 року згідно з графіком проходження здобувачами вищої освіти І-II курсів спеціальності 242 «Туризм і рекреація» навчальних практик «Краєзнавча» (керівник − доцентка Юлія Боруцька) й «Екскурсійна» (керівник – старший викладач Павло Іванюк) відбувся завершальний етап наших польових досліджень у Карпатському регіоні України.
Під час кільцевого туристичного маршруту (Дубляни – Львів – Стрий – Козьова – Орявчик – Сухий Потік – гора Високий Верх – Сколе – водоспад Кам’янка – Стрий – Львів – Дубляни) комплексно були досліджені наші безцінні терени, проте основною «родзинкою» маршруту, звісно ж, стало сходження на гору Високий Верх.
Високий Верх (Росохацький) − гірська вершина висотою 1177 метрів у масиві Сколівських Бескидів, розташована за 5 кілометрів на північ від села Росохач на Львівщині. Це найвища вершина на хребті Росохацькі Полонини. Гора знаходиться в межах національного природного парку «Сколівські Бескиди». Північно-східна сторона вершини зайнята смереково-буковим лісом, південно-західна − полонинами. На вершині в 2011 році була побудована церква Св. Пророка Іллі, що вважається найвищою точкою православ’я України.