19 листопада 2024 року відбувся захист педагогічної практики аспірантів третього року навчання Олега Черечона та Віталія Онисковця. Практика проходила з 28.10.2024 до 15.11.2024 на кафедрі землеустрою під керівництвом доцента Наталії Стойко. Під час практики аспіранти ознайомилися з організацією та плануванням освітньої діяльності на кафедрі та в університеті загалом; вивчили досвід викладання навчальних дисциплін викладачами кафедри; отримали навички навчально-методичної роботи тощо.
Аспіранти підготували та провели лекційні та практичні заняття для здобувачів, що навчаються за освітньою програмою «Геодезія та землеустрій», з наступних дисциплін: «Методологія та методика наукових досліджень» (для другого (магістерського) рівня вищої освіти) та «Просторове і містобудівне планування» (для РВО «Бакалавр»).
За результатами практики Віталій Онисковець та Олег Черечон підготували звіти, які успішно захистили перед комісією у складі завідувача кафедри землеустрою Мирослава Богіри, доцентів кафедри землеустрою Наталії Стойко та Олександри Костишин, завідувача кафедри права Галини Грещук.

 18 вересня 2024 року студенти, котрі проходили виробничу практику зі спеціальності під керівництвом доцентів кафедри землеустрою, успішно прозвітували про результати своєї роботи. Представлені звіти та мультимедійні презентації наочно продемонстрували, що впродовж проходження практики студенти отримали необхідний обсяг практичних знань та умінь і закріпили знання з фахових дисциплін.


17 вересня 2024 року відбулося засідання кафедри землеустрою, де були заслухані звіти аспірантів О.В. Черечона, В.П. Онисковця, М.В. Батури та В.В. Скречка. Кожен з аспірантів представив свої наукові напрацювання за звітний період та проінформував про виконання індивідуального плану.
Аспіранти атестувалися науковими керівниками та ознайомили присутніх з результатами виконання дисертаційних досліджень. Результати атестації розглядаються в подальшому на засіданні Вченої ради факультету землевпорядкування та туризму, де приймається рішення щодо переведення аспірантів на наступний рік навчання.
Колектив кафедри землеустрою бажає кожному з аспірантів подальших наукових звершень!

22 квітня 2024 року професор кафедри іноземних мов Богдан Шуневич провів профорієнтаційну роботу у Пониковицькому закладі загальної середньої освіти І-III ступенів Бродівської міської ради Львівської області.
До участі дистанційно доєдналися доцент кафедри землеустрою Ольга Солтис та завідувач кафедри туризму Оксана Крупа, котрі розповіли про правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Львівському національному університеті природокористування у 2024 році.
Факультет землевпорядкування та туризму радо запрошує на навчання!


7 березня 2024 року на кафедрі землеустрою факультету землевпорядкування та туризму директором ДП «Львівський інститут землеустрою» Олегом Володимировичем Худим була проведена відкрита лекція з дисципліни «Управління земельними ресурсами» для студентів-магістрів.
Впродовж заняття лектор розкрив питання щодо особливостей управління землями різного цільового призначення та функціонального використання, специфіку управління землями різних форм власності та моделювання організаційної структури системи управління земельними ресурсами. Лекція викликала жваву дискусію, що свідчить про зацікавлення аудиторії проблематикою сучасного землеустрою.

6 березня 2024 року на факультеті землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування проходили секційні засідання кафедральних студентських наукових гуртків в рамках Звітної студентської наукової конференції факультету за результатами наукових досліджень 2023 року. Учасниками засідань були здобувачі освітніх рівнів «Бакалавр» і «Магістр».
Нині на факультеті функціонує вісім гуртків: «Землеустрій» та «Управлінець» (кафедра землеустрою), «Геодезія» (кафедра геодезії і геоінформатики), «Галузеві кадастри» (кафедра земельного кадастру), «Туризмознавець» (кафедра туризму), «Іншомовна наукова комунікація фахового спрямування» та «Особливості перекладу науково-технічної літератури» (кафедра іноземних мов), «Галичанка плюс» (кафедра фізичного виховання та довійськової підготовки. Кожен зі студентських наукових гуртків свою роботу провадить відповідно до затверджених тематичних планів роботи.
За результатами кафедральних засідань кожен із гуртків запропонував кращі доповіді для участі у факультетській звітній конференції.

 


16 лютого 2024 року кафедра землеустрою провела семінар «Особливості та види землевпорядних робіт, які виконуються в умовах воєнного стану» разом із сертифікованим інженером-землевпорядником Ігорем Білоусом. Під час дискусії обговорили питання передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на строк до одного року, передачі земельних ділянок державної, комунальної власності в оренду без проведення земельних торгів, спрощений порядок встановлення та зміни цільового призначення земельної ділянки та особливості регулювання окремих сфер земельних правовідносин.
Такі зустрічі є вагомими та цінними для колективу кафедри землеустрою, адже дають змогу виокремити основні пріоритети та стратегії подальших наукових досліджень.


22 листопада відбувся круглий стіл на тему «Особливості проведення землеустрою в умовах децентралізації», на якому були присутні представники Рава-Руської міської територіальної громади, зокрема Леся Петрівна Олива, головний спеціаліст відділу земельних відносин та благоустрою, та староста Волицького старостинського округу Євгенія Ігорівна Сідельник. В рамках круглого столу було обговорено питання проведення землеустрою в нових умовах, питання розробки комплексного плану просторового розвитку території громади. Зі вступним словом виступили декан Павло Петрович Колодій та завідувач кафедри Мирослав Степанович Богіра.

 


31 жовтня 2023 р. виховні години в групах ЗВ-12 (наставник Олександра Костишин) та ЗВ-23сп (наставник Іван Рій) проходили в Музеї історії Львівського національного університету природокористування. Студенти із захопленням слухали історичний екскурс становлення і розвитку нашої Альма-матер від рільничої школи до сьогодення. Розповідь директора музею професора Петра Даниловича Завірюхи була настільки професійною і захоплюючою, що студенти і викладачі не помітили, як збігла година. Студенти-першокурсники залишили свої позитивні відгуки.

 


13 жовтня в Рава-Руській територіальній громаді відбулася важлива стратегічна сесія з метою формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території. На цьому заході від кафедри землеустрою були присутні к.е.н., доцент Олександра Костишин та студентка II курсу факультету землевпорядкування та туризму Євгенія Сідельник. Ця подія є частиною широкомасштабного плану забезпечення сталого розвитку та покращення якості життя громади.
В сесії брали участь керівники громадських організацій, місцеві лідери, представники влади та громадськості. Під час зустрічі обговорювалися важливі аспекти розвитку території, включаючи інфраструктуру, житлове будівництво, екологію, туризм, економічний розвиток та соціальну справедливість.
Розроблений Комплексний план просторового розвитку стане важливим інструментом для досягнення цілей розвитку громади та відобразить голос громадськості.