Питання організації дистанційного і комбінованого навчання у нашому університеті залишаються актуальними під час воєнного стану в Україні, хоча у більшості випадків протягом цього навчального року освітній процес здійснюється у традиційному (денному) режимі. Дистанційне і комбіноване навчання організовано зараз лише для студентів заочної форми навчання.
2 квітня 2025 р. відбулося засідання семінару на тему «Переваги і недоліки віртуального навчального середовища (ВНС) "Мудл"». З доповідями виступили: старший викладач Наталя Гавришків – «Комерційні ВНС в Україні», старший викладач Юрій Калістратов – «Види вільних у доступі ВНС в Україні», старший викладач Людмила Бондарчук – «Порівняльний аналіз ВНС в Україні». Керівник семінару – д.пед.н., професор Богдан Шуневич.

Під час засідання виникла дискусія учасників семінару щодо використання, крім навчальних матеріалів на базі ВНС «Мудл», ще й матеріалів українських платформ онлайн-курсів «Прометеус» і «ЛінґваСкілз», американської платформи «Курсера», а також матеріалів ЮТюб-каналів, виявлених і досліджених студентами 1-2 курсів під керівництвом проф. Б. Шуневича в рамках наукової роботи студентів різних курсів і спеціальностей нашого університету. Про результати згаданої вище наукової роботи студенти доповідали на міжнародних студентських і викладацьких конференціях у Дублянах, Львові та Полтаві, а проф. Богдан Шуневич – на міжнародних конференціях у м. Фергані (Республіка Узбекистан) у 2022 р. і в Нью-Йорку (США) у 2023 та 2024 роках. Доповіді опубліковані у виданнях, які індексуються у Scopus.