На кафедрі обліку та оподаткування ЛНУП відбувся круглий стіл на тему «Сучасні вимоги до професії «бухгалтер» та їх сутність». Даний науково-виховний захід організовано для студентів першого курсу. Зі вступним словом до присутніх звернулась доцент Руслана Андрушко, яка представила учасників заходу та зазначила, що на ринку праці попит на високопрофесійних фахівців з обліку, аудиту та оподаткування завжди був високим, а в сучасних умовах він зростає. Наші випускники можуть успішно працювати в бухгалтерських службах (головними бухгалтерами, провідними бухгалтерами), фінансових службах (фінансовими менеджерами, фінансовими аналітиками), різних суб’єктах господарювання та державних установах (аудиторами, експертами).
Відтак Наталія Рожак, бухгалтер-обліковець у ПП «Комплекс Безпека Сервіс», поділилась досвідом, як знайти роботу та з чого розпочинати кар’єру сучасного бухгалтера.
Доцент Ігор Іваницький наголосив на доцільності використання штучного інтелекту та діджиталізації обліку.
Студент Олег Мірошніченко представив мультимедійну презентацію «Самооцінка як основний крок визначення майбутньої кар’єри».В підсумку завідувачка кафедри обліку та оподаткування професор Людмила Гнатишин відзначила, що сучасні вимоги до професії бухгалтера зумовлюють необхідність встановлення чітких орієнтирів при окресленні перспектив облікової науки та гармонізації її з передовою світовою практикою.
Здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Облік і оподаткування» активно долучилися до дискусії та мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці.