Відповідно до договору про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування та Львівським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України 29 травня 2024 року на кафедрі обліку та оподаткування проведено науково-практичний семінар (в режимі програми Zoom) для здобувачів освіти на тему «Особливості економічних експертиз в умовах цифровізації».
Теоретичний матеріал був представлений старшим науковим співробітником ЛНДІСЕ (сектор економічних досліджень лабораторії товарознавчих та економічних досліджень) Остапом Кудлатим. Модератором зустрічі виступила доцент Руслана Андрушко (ведучий викладач дисциплін «Судово-бухгалтерська експертиза» ОС «Бакалавр» та «Судові експертизи в оподаткуванні» ОР «Магістр»).

13-17 травня на кафедрі обліку та оподаткування відбувалися захисти курсових робіт з дисциплін бакалаврського рівня «Фінансовий облік» (група Оп-31) та «Звітність підприємств та облік в оподаткуванні» (група Оп-41); магістерського рівня «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» (група Оп-51).
Під час захисту студенти продемонстрували високий рівень знань з даних предметів та результат роботи за допомогою мультимедійних презентацій.


В рамках профорієнтаційної роботи 8 травня 2024 року завідувач кафедри енергетики, доцент Сергій Сиротюк, в.о. завідувача кафедри економіки, доцент Ганна Сиротюк та в.о. доцента кафедри обліку та оподаткування Катерина Янковська провели зустріч з учнями 10-х класів і випускниками Пониковицької загальноосвітньої школи І-III ступенів, гімназії ім. Івана Труша та загальноосвітніх шкіл м. Броди.
В ході зустрічі ознайомили старшокласників з: особливостями навчання у ЛНУП; студентським дозвіллям; освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка бакалаврів; особливостями вступної кампанії 2024 року; академічною мобільністю студентів; міжнародною співпрацею університету.
Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети та рекламну продукцію, які допоможуть їм краще познайомитися з університетом. Також їх запросили взяти участь у Дні відкритих дверей.

Впродовж лютого-квітня 2024 року тривало громадське обговорення освітніх програм «Облік і оподаткування», за якими здійснюється підготовка здобувачів на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» у Львівському національному університеті природокористування. Метою такого обміну поглядами є удосконалення змісту та процесу реалізації освітніх програм шляхом максимального врахування запитів зацікавлених осіб. Тому за результатами обговорення робочими групами були прийняті пропозиції від представників академічної спільноти, роботодавців, випускників, здобувачів та інших стейкхолдерів. Зацікавлені особи у реалізації освітніх програм «Облік і оподаткування» у ЛНУП свої пропозиції подавали у формі рецензій, усних зауважень та порад, письмових повідомлень.

В межах договору про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника 26 квітня відбулась дуальна лекція з дисципліни «Організація і методика аудиту». Тема лекції – «Контроль якості аудиту в умовах євроінтеграційних процесів». Лекторами виступили д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування ПНУ Марія Василюк та к.е.н., в.о. доцента кафедри обліку та оподаткування ЛНУП Катерина Янковська. На лекції були присутні викладачі та здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування» ОС «Магістр». Наявність двох лекторів пожвавила лекцію, сформувала культуру дискусії, навчила здобувачів порівнювати, оцінювати, аналізувати і дивитися на одне і те ж явище з різних сторін, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну.
Дякуємо усім слухачам за приділений час!

 

В межах договору про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника 26 квітня відбулась дуальна лекція з дисципліни «Організація і методика аудиту». Тема лекції – «Контроль якості аудиту в умовах євроінтеграційних процесів». Лекторами виступили д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування ПНУ Марія Василюк та к.е.н., в.о. доцента кафедри обліку та оподаткування ЛНУП Катерина Янковська. На лекції були присутні викладачі та здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування» ОС «Магістр». Наявність двох лекторів пожвавила лекцію як традиційну форму навчання, сформувала культуру дискусії, навчила здобувачів порівнювати, оцінювати, аналізувати і дивитися на одне і те ж явище з різних сторін, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну.
Дякуємо усім слухачам за приділений час!

 

23 квітня 2024 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права здобувачі освіти спеціальності «Облік і оподаткування» та наставник доцент Руслана Андрушко долучились до творчої зустрічі із поетесою Оксаною Гунькою-Маїк у світлиці Наукової бібліотеки ЛНУП.
З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор Наукової бібліотеки Марія Грицевич, яка наголосила на значенні книги як незамінного носія інформації. У світі книг, що такий різноманітний, як саме життя, кожен може знайти щось, що змінить його світогляд.
Вірші Оксани Гуньки-Маїк правдиві, живі, пронизливі і нікого з присутніх не залишили байдужими. Щиро дякуємо за неймовірно емоційну зустріч та чудово проведений час!
У день свята ми долучились й до акції та поповнили книгозбірню бібліотеки ЛНУП.
Нехай кожен знайде у книзі своє відображення та джерело натхнення! Разом і до перемоги!

23 квітня 2024 року в межах договору про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування та ТОВ «Агріаналітика» проведено гостьову лекцію на тему «Digital-інтеграція даних як головний виклик системи обліку, планування та управління агропідприємством». Спікером зустрічі був заступник директора ТОВ «Агріаналітика» Володимир Гераймович. До ініційованого кафедрою обліку та оподаткування ЛНУП заходу долучились студенти та колеги – представники академічної спільноти із різних куточків України, зокрема Полтавського державного аграрного університету, Державного біотехнологічного університету та Тлумацького фахового коледжу Львівського НУП.
Анонсована тема гостьової лекції особливо зацікавила студентів, оскільки дотична до контенту навчальних дисциплін «Інформаційні та комунікаційні технології в професійній діяльності», «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» та «Діджиталізація обліку», які є освітніми компонентами освітньо-професійної програми «Облік та оподаткування» другого (магістерського) рівня. Роз’яснення пана Володимира про інтеграцію різних цифрових модулів для «переливання» інформації про операційну діяльність сільськогосподарського підприємства сприятиме досягненню програмних результатів навчання у здобувачів освіти магістерського рівня, які полягають в обґрунтовуванні вибору і порядку застосування управлінських інформаційних технологій для обліку, аналізу, аудиту та оподаткування в системі прийняття управлінських рішень з метою їх оптимізації. У контексті обґрунтовування інноваційних підходів до інформаційного забезпечення системи контролю використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських товаровиробників окремо обговорили питання використання маркетплейсів та інших digital-інструментів, що забезпечить розширення можливостей фінансування поточних та капітальних витрат аграрного бізнесу.
Гостьові лекції від професіоналів-практиків – це метод навчання, який спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу та сприяє формуванню фахових компетентностей.

16 квітня 2024 року в рамках вивчення дисципліни «Облік в банках» доценткою кафедри обліку та оподаткування Наталією Жидовською було проведено виїзне заняття для здобувачів вищої освіти III курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» на базі відділення Банку «Львів».
Впродовж зустрічі керівник відділення Надія Шипка ознайомила здобувачів освіти з історією виникнення банку, організацією роботи банківської установи, особливостями ведення обліку, станом депозитного і кредитного ринків під час війни, посадовими обов’язками працівників банку, звернула увагу на умови майбутнього працевлаштування, навела яскраві приклади з власного досвіду роботи. Здобувачі освіти активно ставили запитання, висловлювали свої думки та обговорювали випадки з власного життя, отримавши детальні пояснення та інформативні відповіді.
Високий рівень професіоналізму та практичний досвід роботи керівника відділення були позитивно оцінені слухачами, тому подальша співпраця з Банком «Львів» забезпечить поєднання теорії і практики та гарантуватиме належний рівень професійних результатів навчання.
Висловлюємо щиру подяку керівництву Банку «Львів» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

З 1 квітня до 12 квітня 2024 року к.е.н., в.о. доцента кафедри обліку та оподаткування Львівського національного університету природокористування Катерина Янковська пройшла Всеукраїнську освітню програму підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти від IT-компанії Genesis і акредитована для інтеграції курсу «Менеджмент у продуктовому IT» в навчальне середовище у своєму закладі освіти (рекомендовано для спеціальностей, пов’язаних з управлінням та адмініструванням, та суміжних спеціальностей).
Інтерактивні курси розроблено з ініціативи ІТ-компанії Genesis за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти й науки України.