8 травня 2025 року начальником відділу цифрового розвитку та IT, комунікацій та маркетингу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Ганною Гнатів проведено цікаву та пізнавальну лекцію для студентів спеціальності «Право».
В ході проведення заходу доповідачка висвітлила цікаві питання про роботу державних реєстраторів, порядок підготовки документів для участі в аукціоні з продажу права власності та оренди державного майна, а також про функціонування Державного земельного банку.
Такі зустрічі зі студентами відкривають можливості професійного світосприйняття.
На виконання листа Департаменту освіти і науки Львівської ОВА «Щодо проведення заходів, спрямованих на протидію спробам вербування» кафедрою права проведено роз’яснювально-інформаційні бесіди із педагогічними працівниками та студентами університету.
В процесі висвітлення матеріалу доцентом Я.І. Музикою особливу увагу приділено питанням методів та можливих ознак вербування підлітків, профілактики та запобігання вербуванню, а також як поводитись в таких ситуаціях.
30 квітня 2025 року ми відзначили Всесвітній день охорони праці під девізом «Революційні підходи до здоров’я і безпеки: роль ШІ та цифровізації на роботі». Тема виявилася надзвичайно актуальною для правничої спільноти.
Доцент кафедри права Оксана Руданецька разом зі студентами-правниками провела круглий стіл, присвячений правовим аспектам цифровізації у сфері праці. Учасники обговорювали, як штучний інтелект впливає на організацію роботи та змінює трудові правовідносини, які виклики постають перед законодавством та як захистити права працівників. Особливої вагомості ці питання набувають в умовах війни, коли зростає рівень тіньової зайнятості та порушень трудових прав.
25 березня 2025 року під керівництвом Анни Нестеренко відбулося чергове засідання наукового гуртка «Правознавець», на якому розглядалося питання підготовки студентських наукових робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі зі спеціальності 081 Право у 2024/2025 навчальному році.
Гуртківці обговорили тематику обраних досліджень та прозвітували про стан підготовки своїх наукових робіт.
18 березня 2025 року на кафедрі права відбувся круглий стіл на тему «Свобода слова та національна безпека України: правові погляди та практичні досягнення».
В ході круглого столу були розглянуті актуальні питання, пов’язані із пошуком оптимального співвідношення між забезпеченням свободи слова як фундаментального права людини та гарантуванням національної безпеки України.
З доповіддю виступив громадський діяч, викладач факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, фахівець у галузі медіа, журналіст Василь Чорний.
У науковому заході брали участь викладачі та студенти навчального закладу, доповіді яких супроводжувалися жвавими дискусіями.
В рамках налагодження співпраці з Інститутом Transjus та юридичним факультетом Університету Барселони представники кафедри права та студенти спеціальності 081 Право Львівського національного університету природокористування розпочали участь у серії вебінарів, спрямованих на поглиблення академічного та навчального досвіду для науковців та студентів України.
Так, цикл вебінарів розпочав доктор Марк Таррес Вівес з актуальної та дискусійної теми «Правове регулювання сталої міської мобільності: іспанський досвід для України».
24 лютого – це день, котрий нагадує нам про важливість згуртованості та підтримки одне одного, про необхідність пам’ятати і вшановувати тих, хто віддав своє життя заради майбутнього України.
У зв’язку з цим для студентів спеціальності «Право» факультету управління, економіки та права ЛНУП проведено виховну годину на тему «Три роки супротиву» з метою увіковічення пам’яті наших захисників за їхню непорушну силу духу та героїзм, адже завдяки їм ми маємо можливість бути поруч із сім’єю.
Із вступним словом виступила Галина Ігорівна Грещук, яка наголосила, що студенти – це покоління майбутньої України, на котре буде покладено обов’язок розбудовувати нашу державу. Вона підкреслила також важливість відповідального ставлення до своєї освіти, адже саме знання і активна участь кожного зі здобувачів освіти може забезпечити процвітання країни.
11 лютого 2025 року студенти спеціальності «Право» взяли участь у цікавому та пізнавальному тренінгу на тему «Юридична дедукція в невербаліці. Мистецтво бачити більше за слова», який провела Каріна Перець. Як результат, студенти змогли поглибити свої знання у сфері психології та почерпнули чимало корисної інформації. Спікерка розкрила такі важливі аспекти психології, як знакові системи невербаліки, розповіла про культурний момент у невербаліці, а також змогла розвіяти міфи щодо певних тверджень, пов’язаних з тематикою заходу.
Page 1 of 12