Зв'язок науки з виробництвом є необхідною умовою розвитку обох напрямків. Як показує аналіз зарубіжного досвіду, одним з найбільш ефективних напрямів в області активізації науково-технічної діяльності окремих підприємств і регіональних соціально-економічних систем є організація науково-практичних семінарів на актуальні теми саме на виробництві.

Враховуючи сучасні тенденції та вимоги у підготовці кваліфікованих кадрів та підвищення кваліфікації викладачів кафедра менеджменту організацій ім. проф. Є.Храпливого провела семінар «Удосконалення управління виробництвом в агропідприємствах» на базі філій кафедри ТОВ «Агро Фрутіка Бишків» та ТОВ «Галфрост».

Перед представниками кафедри з інформацією про заснування та діяльність ТОВ “Агро Фрутіка Бишків” виступив засновник підприємства, директор ТОВ «Галфрост» Ключко Анатолій Григорович. Безпосередньо на полі підприємства всі присутні змогли ознайомитися з технологією вирощування полуниці і задати питання головному агроному, к.б.н., випускниці Львівського національного аграрного університету Ірині Кобринець. Про проблеми у сфері управління виробництвом, маркетингу та менеджменту персоналу розповів директор підприємства Гук Тарас Степанович, який із задоволенням відповідав на численні запитання присутніх та брав участь у дискусіях.

Другу частину семінару проведено на базі ТОВ «Галфрост» за головування Максима Бєлозьорова, заступника директора підприємства. Він розповів, що ТОВ «Галфрост» займається переробкою та заморозкою ягідної продукції, споживачами якої є харчові підприємства Європи та світу, що говорить про високу якість продукції. На підприємстві вводяться постійні технічні і якісні покращення, які відповідають світовим стандартам. Унікальною особливістю підприємства є той факт, що все обладнання, система менеджменту та контролю якості, технології виробничих циклів походять з країн Європейського Союзу і відповідають найвищим світовим стандартам.

Таким чином, для забезпечення економічної ефективності виробництва сільськогосподарським підприємствам потрібно впроваджувати інноваційні стратегії розвитку та управління, суть яких полягає у прискореному переході на нові інтенсивні технології виробництва та управління у тісній співпраці з науковими установами.

Кафедра менеджменту організацій ім. проф. Є.Храпливого Львівського НАУ висловлює щиру вдячність підприємствам-організаторам за позитивні емоції та безцінний практичний досвід.