28 листопада 2024 р. Національним банком України було проведено практичний семінар у дистанційному форматі, у якому взяли участь понад 150 слухачів із 33 закладів вищої освіти. Було відзначено, що фінансовий сектор України функціонує в сучасних умовах злагоджено та є підґрунтям для розвитку банківських й небанківських його сегментів. Учасницею семінару була к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Східницька. Спікерами Департаменту фінансової стабільності було наголошено на імплементації директив ЄС у банківську систему України, накопиченні запасу міцності, переході на нову структуру капіталу банківського сектору згідно з нормами ЄС, зростанні операційної ефективності банківських установ у 2024 р., зростанні кредитного портфеля на 20% у річному вимірі та ін.

Великою цінністю практичного семінару було донесення до його учасників інформації про стан і тенденції на ринку платежів, макрофінансове моделювання для цілей макропруденційної політики, підходи G20 та практику країн ЄС в управлінні кліматичними ризиками, концепцію впровадження цих підходів та практики в Україні, практику стрес-тестування та оцінки кредитного ризику корпоративних боржників.
Підсумовуючи, спікери зазначили, що попри наявні виклики для кожного сегменту банківської системи України фінансовий сектор розвивається і зміцнює свою фінансову стабільність.
Участь в подібних заходах сприяє підвищенню професійних якостей науково-педагогічних працівників, а також підсилює практичний досвід у процесі управління фінансовими ризиками банківського та небанківського секторів економіки країни.