Жорстока війна з російськими окупантами 22 червня 2024 року на Донеччині поблизу населеного пункту Урожайне Волноваського району забрала життя Тараса Івановича Багая.
Тарас Іванович був кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри тваринництва і кормовиробництва факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування МОН України.
Народився Тарас Іванович 19 вересня 1976 року в селі Жовтанці Львівського (колишнього Кам’янка-Бузького) району Львівської області у сім’ї вчителів. Батько Іван Миколайович і мати Оксана Дем’янівна змалку прищепили йому любов до знань, до рідної землі, адже матір була вчителем біології. В 1983 році Тарас Іванович пішов у перший клас Жовтанецької середньої школи, яку закінчив у 1991 році й поступив у Кам’янка-Бузьке ВПУ № 71. Закінчивши з відзнакою училище і здобувши спеціальність фермера-орендаря, у 1995 році вступив до Львівського державного аграрного університету. Упродовж навчання успішно здобував фах і в 2000 році закінчив університет з відзнакою, одержавши кваліфікацію вченого агронома за спеціальністю «Агрономія». Після чого вступив до магістратури на денну форму навчання і у 2001 році його завершив теж з відзнакою, здобувши кваліфікацію магістра з агрономії.

22 червня 2024 року внаслідок штурмових дій з боку агресора загинув Тарас Іванович Багай, доцент кафедри тваринництва і кормовиробництва Львівського національного університету природокористування, який з перших днів війни пішов захищати нашу державу від ворога.
25 червня кортеж з домовиною Героя прибув у місто Дубляни, де перед головним корпусом Львівського національного університету природокористування відбулась панахида за участю церковних служителів різних конфесій. Разом із родиною Тараса Івановича віддати останню шану загиблому прийшла університетська спільнота, побратими, друзі, знайомі. У прощальній церемонії виголосив слова вдячності родині загиблого Героя в.о. ректора Львівського національного університету природокористування, професор Василь Іванович Лопушняк. Далі траурний кортеж попрямував у Вислобоки, де вклонитись самовідданому подвигу Героя вийшли жителі села. По шляху прямування кортеж зупинився у селі Ременів, у панахиді взяла участь численна громада села. Похорон відбувся біля домівки Героя в селі Жовтанці Львівського району Львівської області. У супроводі духового військового оркестру Збройних Сил України домовина з тілом Героя попрямувала до храму Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України, де за участю всечесних отців пройшла Божественна літургія і продовжився чин похорону. Поховали Тараса Івановича на місцевому кладовищі Жовтанецької територіальної громади, поруч із загиблими у цій війні новітніми Героями. Прощальне слово біля могили Героя виголосив професор Петро Данилович Завірюха, згадавши про основні етапи наукового становлення й професійного зростання Тараса Івановича у стінах Львівського національного університету природокористування. На могилі Героя військовий оркестр виконав Державний Гімн України і на честь загиблого пролунав трикратний прощальний бойовий салют.

Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за волю і незалежність України!

17 червня 2024 року відбулось нагородження численними відзнаками, зокрема Дипломом третього ступеня, студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» кафедри тваринництва і кормовиробництва факультету агротехнологій та екології за перемогу у конкурсі «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». В.о. ректора, д.с.-г.н., професор Василь Іванович Лопушняк також вручив Грамоту д.вет.н., професору, завідувачу кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталії Зіновіївні Огородник за підготовку до участі у конкурсі «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». Окрім цього, Дипломом першого ступеня було відзначено студента групи Аг-51 факультету агротехнологій та екології Андрія Дроздовського за перемогу в конкурсі «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування 2024».
Вдячні керівництву університету за можливість студентам реалізовувати свої наукові здібності і працювати на благо розвитку української науки, бажаємо всім перемоги і подальших наукових звершень під мирним небом України!

13 червня 2024 р. відбувся II етап конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». Луцик Василинка, староста студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», продемонструвала для студентської молоді та наукових керівників університетських гуртків презентацію звіту щодо наукової діяльності гуртківців кафедри упродовж 2023–2024 навчального року. За пророблену роботу науковий гурток кафедри тваринництва і кормовиробництва посів III місце у II етапі конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024».
Щиро вдячні проректору з наукової роботи Богданові Гульку, науковому товариству студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування в особі Зоряни Рижок і керівнику наукового товариства факультету агротехнологій та екології Наталії Везі за високу оцінку нашого наукового доробку!

12 червня 2024 р. на факультеті агротехнологій та екології відбувся перший етап конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». До уваги конкурсної комісії було представлено 4 кращі гуртки кафедр факультету.
Від кафедри тваринництва і кормовиробництва із доповіддю виступила Василинка Луцик, староста гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» (керівник ‒ професор Наталія Зіновіївна Огородник). Було показано численні здобутки студентів-гуртківців кафедри, отримані у 2023–2024 навчальному році. Зокрема присутні ознайомились із науковими публікаціями студентів наукового гуртка у фахових виданнях, у збірниках міжнародних і всеукраїнських конференцій в Україні та за кордоном, нагородами, отриманими на різних рівнях, участю гуртківців у наукових заходах факультету й кафедри.
За результатами отриманих балів конкурсна комісія присудила студентському науковому гуртку «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» перемогу у першому етапі конкурсу. Диплом першого ступеня старості нашого наукового гуртка вручив Олег Миколайович Андрушко, в.о. декана факультету агротехнологій та екології.

6 червня 2024 року проходив другий етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування – 2024». Серед великої кількості претендентів на перемогу зумів гідно представити свої наукові досягнення за 2023–2024 навчальний рік Андрій Дроздовський, студент групи Аг-51 факультету агротехнологій та екології (науковий керівник – д.вет.н., професор Наталія Зіновіївна Огородник). Згідно з рішенням конкурсного журі за сумою одержаних балів студенту наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» було присуджено перше місце за перемогу у другому етапі конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування – 2024».
Щиро вдячні усій конкурсній комісії за високу оцінку наукового доробку нашого студента, а Дроздовського Андрія вітаємо із перемогою, бажаємо не зупинятись на досягнутому й подальшого йому поступу на науковій ниві!

5 червня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбувся І етап конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП – 2024». До уваги декана факультету, керівника ради молодих науковців, аспірантів та докторантів, керівників кафедральних гуртків та здобувачів вищої освіти було представлено доповіді кращих студентів факультету. Від наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» з результатами наукових досліджень, отриманих у 2023–2024 навчальному році, виступив студент групи Аг-51 Андрій Дроздовський. Відповідно до набраних балів нашому студентові було присуджено перемогу у першому етапі конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП – 2024», й декан факультету агротехнологій та екології Олег Миколайович Андрушко вручив йому Диплом першого ступеня. Рішенням засідання конкурсної комісії кращих студентів-науковців факультету було делеговано для участі у II етапі конкурсу.
Вітаємо Андрія Дроздовського із перемогою та бажаємо успішного представлення свого наукового доробку у II етапі конкурсу, який відбудеться на рівні університету!

30 травня 2024 р. на кафедрі тваринництва і кормовиробництва факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбулось відкриття методичного кабінету. В.о. ректора ЛНУП, д.с.-г.н., професор Василь Лопушняк привітав працівників кафедри із цією знаковою подією, адже на сьогоднішній день дуже непросто започатковувати такі ініціативи, водночас наголосив на важливості цього кроку не лише для зростання іміджу серед здобувачів вищої освіти тваринницької галузі, але й для популяризації кормовиробництва.

23 травня 2024 р. у рамках профорієнтаційної роботи науково-педагогічні працівники кафедри тваринництва і кормовиробництва побували у низці шкіл Золочівщини.  Особливо приємні враження отримали від відвідання Андріївського закладу загальної середньої освіти І-III ступенів Золочівського району Львівської області. Завідувач кафедри Наталія Огородник ознайомила потенційних абітурієнтів із основними віхами становлення Львівського національного університету природокористування, його структурною організацією, факультетами, спеціальностями, творчими колективами, спортивними гуртками й секціями, здобутками та перемогами наших студентів, акцентувала увагу на зручному розташуванні та інфраструктурних особливостях закладу, що збільшує можливості для цікавого проведення студентського дозвілля.  Вихованець Андріївського ЗЗСО, а сьогодні найактивніший студент наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» Андрій Дроздовський із власного досвіду поділився з присутніми усіма тонкощами здобуття фаху агронома та розповів про переваги навчання в університеті й широкі можливості для працевлаштування.  До уваги учнів було представлено проморолики, які презентували різні спеціальності факультету агротехнологій та екології, що викликало жваве обговорення й зацікавлення у школярів.
Щиро вдячні керівникам, педагогам та учням шкіл за теплий прийом, бажаємо абітурієнтам успішно скласти вступні іспити та з нетерпінням чекаємо усіх у гостинних стінах Львівського національного університету природокористування!

23 травня 2024 р. у залі засідань вченої ради в.о. ректора Львівського національного університету природокористування Василь Лопушняк вручив кращим студентам-науковцям з нагоди відзначення Дня науки грамоти за активну наукову діяльність й вагомі результати у науково-дослідній роботі.
Серед нагороджених був магістр V курсу факультету агротехнологій та екології Андрій Дроздовський, студент наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві та кормовиробництві».
Зичимо нашому студентові подальших успіхів у навчанні, нових звершень на науковому шляху і постійного прагнення до самовдосконалення!