Петро Олегович Оліщук – кандидат економічних наук, в.о. доцента кафедри права.

У 2005 році з відзнакою закінчив Львівський державний аграрний університет, магістр з менеджменту організацій.

У 2017 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Правознавство».

2006–2009 рр. – аспірант денної форми навчання Львівського національного аграрного університету.

З 2007 року – на науково-педагогічній роботі.

У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Тема дисертації: «Підприємництво та місцеві ініціативи у розвитку сільських територій».

Читає навчальні дисципліни «Правознавство», «Законодавство і право в АПК», «Аграрне право».

У 2018–2019 рр. пройшов міжнародне стажування у Старопольській вищій школі (м. Кельце, Польща).

У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».

Автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць.

ORCID ID: 0000-0002-4392-0654.

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?hl=uk&user=OiIv-y0AAAAJ