Студентське містечко Львівського національного університету природокористування розташоване в 5 хвилинах ходьби від навчальних корпусів. На території студмістечка є шість студентських гуртожитків на 300 місць кожен.
Усі гуртожитки компактно розташовані в парковій зоні. Гуртожитки – коридорного типу, в кімнатах створені всі умови для проживання. В кожному гуртожитку є також робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити культурно-масові заходи та всебічно розвиватися. У гуртожитках є доступ до швидкісного інтернету.
На території студентського містечка діє Народний дім «Просвіта» та літній театр, де у здобувачів вищої освіти є можливість займатися художньою самодіяльністю. Також на території містечка функціонують спортивні об’єкти, а саме: стадіон, спортивний майданчик, тренажерний зал, зал боротьби.
Для належної комунікації здобувачів вищої освіти в містечку працюють студентська самоврядна організація «Основа» та первинна профспілкова організація студентів та аспірантів.