26 лютого 2024 року відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Розпочала засідання перший проректор Ірина Федів, яка наголосила на необхідності проведення систематичної роботи зі студентами щодо важливості відвідування навчальних занять; повідомила про початок проміжного модульного контролю знань студентів денної форми навчання РВО «Бакалавр» випускових курсів; закцентувала увагу на проведенні семінарів для обговорення питань щодо підготовки кваліфікаційних робіт студентами РВО «Бакалавр».

19 лютого 2024 року відбулось чергове засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Розпочала засідання перший проректор Ірина Федів, проінформувавши про початок курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету з інноваційних освітніх технологій «Впровадження інтерактивних технологій на заняттях у вищій школі», які будуть проходити упродовж тижня в очному форматі.
Проректор з наукової роботи Богдан Гулько доповів про можливості навчальної та наукової співпраці з Люблінським католицьким університетом Яна Павла II у сферах економіки, екології, права та ландшафтної архітектури.

12 лютого 2024 року відбулось чергове засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
В.о. ректора Василь Лопушняк привітав присутніх із початком робочого тижня та представив нових членів ректорату – начальника відділу кадрів Ольгу Туркот і проректора з адміністративно-господарської роботи Василя Друзюка. Василь Лопушняк побажав колегам натхнення до плідної праці задля розвитку університету в напрямках кадрового менеджменту та виробничо-господарської діяльності.
Після цього перейшли до реалізації порядку денного.

5 лютого 2024 року відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання в.о. ректора Василь Лопушняк, який привітав присутніх із початком робочого тижня, після чого перейшов до реалізації порядку денного.
Керівник навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Олег Микула закцентував увагу на результатах моніторингу пільгових категорій студентів, на процедурі видачі академічних довідок, на порядку повернення здобувача освіти з академічної відпустки.

29 січня 2024 року відбулось чергове засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Традиційно засідання розпочав в.о. ректора Василь Лопушняк, який наголосив на подіях і ключових завданнях робочого тижня, зокрема: 29-30 січня проходить організаційна зустріч партнерів міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 DEFEP «Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market»; 30 січня відбудеться спільна молитва та прощання з колядою; 31 січня відбудеться урочистість з нагоди 115-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери; необхідно провести підсумки захисту кваліфікаційних робіт освітнього ступеня «Магістр»; важливо продовжити профорієнтаційну роботу в школах та коледжах; доцільно акцентувати увагу на епідемічній ситуації в університеті.

Розпочав засідання в.о. ректора Василь Лопушняк, який привітав присутніх із 105-ю річницею Дня Соборності України, наголосив на основних завданнях освітнього процесу у другому семестрі 2023–2024 н.р., закцентувавши на якості освітніх послуг, академічній доброчесності, вимогах безпеки в умовах воєнного стану, кібербезпеці та захисті інформації в університеті.
Керівник відділу комп’ютерно-інформаційних технологій Володимир Станько доповів про вже реалізовані заходи у сфері захисту комп’ютерних і телекомунікаційних мереж від кібератак та визначив необхідні наступні етапи реалізації заходів щодо створення умов для безпечного функціонування кіберпростору університету.

15 січня 2024 років відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання в.о. ректора Василь Лопушняк, наголосивши на одному з пріоритетних напрямів розвитку університету – профорієнтаційній роботі. В обговоренні цього питання взяла участь відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Гнатишин, яка проінформувала про ключові моменти проєкту Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.
У контексті цього питання прийнято рішення продовжити профорієнтаційну роботу, використовуючи традиційні підходи (виїзд у заклади освіти, проведення днів відкритих дверей і підготовчих курсів тощо) і нетрадиційні підходи (залучення студентів і випускників до інформування про можливості навчання в ЛНУП, проведення віртуальних ознайомчих зустрічей, поширення реклами на сайті університету та в соціальних мережах і т. ін.).

8 січня 2024 року відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
В.о. ректора Василь Лопушняк акцентував увагу на непростих умовах для початку другого семестру, ускладнених як воєнними діями в країні, так і наслідками терористичної атаки 1 січня 2024 року. Подякував усім, хто долучився до вирішення першочергових завдань з ліквідації цих наслідків.
Перший проректор Ірина Федів доповіла про результати виконання першочергових завдань з відновлення зруйнованих і пошкоджених активів університету, акцентуючи увагу на тимчасовому призупиненні експлуатації землевпорядного корпусу як аварійного об’єкта.
При обговоренні цього питання було прийнято рішення щодо оновлення інформації на сайті університету про алгоритм дій у випадку оголошення надзвичайної ситуації під час перебування у закладі освіти чи студентських гуртожитках.

3 січня 2024 року відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування. Розпочав засідання в.о. ректора Василь Лопушняк, який у своєму виступі проінформував присутніх про результати зустрічей із заступником міністра МОН України Михайлом Винницьким, міським головою Львова Андрієм Садовим, представниками Львівської військової обласної адміністрації та Львівської міської громади з приводу відновлення зруйнованих і пошкоджених активів університету внаслідок атаки 1 січня 2024 року.

26 грудня 2023 року відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання в.о. ректора Василь Лопушняк, який привітав членів ректорату з Різдвом Христовим і наголосив, що це свято є найкращим часом для реалізації задумів стосовно продовження освітянських і наукових традицій розвитку університету та започаткування нових ідей, які будуть їх примножувати.
Після цього перейшли до розгляду поточних питань.

18 грудня 2023 року відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання в.о. ректора Василь Лопушняк, який в особі голови профспілки ЛНУП Романа Шмига привітав колектив Львівського національного університету природокористування з нагородою від Президії ЦК Профспілки України (м. Київ) – Почесним дипломом за самовіддану працю під час воєнних дій, матеріальну підтримку Збройних Сил України, піклування про воїнів-захисників та їхні сім’ї, волонтерську роботу.
Після цього перейшли до розгляду поточних питань.