Для студентів Львівського НУП в рамках програми ЄС Erasmus+ «Навчальна мобільність» пропонується програма навчання на осінній семестр 2023–2024 н.р. в Університеті природничих наук у Любліні (Польща) на таких умовах:
- робоча мова – англійська (В1, В2);
- тривалість навчання – 5 місяців (з жовтня 2023 р.);
- оплата проїзду і виплата стипендії – за кошти гранту ЄС.
Для участі в конкурсі необхідно подати до 25 травня 2023 р. до відділу міжнародних зв’язків, роботи з іноземцями та особами без громадянства ЛНУП (головний корпус, 3-й поверх) такі документи:
- мотиваційний лист;
- сертифікат або інший документ про володіння англійською мовою не нижче рівня В1 або B2;
- копію залікової книжки;
- ознайомитися з сайтом Університету природничих наук у Любліні (https://up.lublin.pl) і сформувати перелік бажаних для відвідування дисциплін.

Call for the EU Erasmus+ Program

The Erasmus+ Program KA1 (Learning Mobility) welcomes Bachelor and Master students taking courses in Economics, Agriculture, Engineering, Tourism to apply for studies at the university of Life Sciences in Lublin (Poland) https://up.lublin.pl during the academic year 2023–2024 (autumn semester).
The program provides the scholarship for the whole period of studies and covers travel expenses.
The required English language level is minimum B1.
The following documents should be submitted to the office of international relations (main building, 3rd floor):
- application letter;
- copy of the transcript of records with the grades in the special courses and the English language;
- certificate of the English language courses (level B1 or B2) if the language grade at the university is not sufficient;
- to provide the list of courses that you would like to attend at the University of Life Sciences in Lublin.
The applications should be submitted by May 25, 2023.

 

11 січня 2023 року о 13:00 відбудеться онлайн-навчання щодо підготовки проєктів Erasmus+ за напрямом КА2 «Розвиток потенціалу у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти (CBVET)» для працівників Львівського національного університету природокористування.
Для участі зареєструйтесь за посиланням.

27-28 жовтня 2022 року у Львівському національному університеті природокористування відбудеться Міжнародна наукова конференція «Проблеми відновлення соціальної інфраструктури та просторового розвитку територій повоєнної України».
Робочі мови: українська, польська, англійська, німецька.
Форма проведення: в офлайн- та онлайн-режимі (на базі платформи Zoom).
Приєднатися до конференції можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/5261185694?pwd=T3BSTXUzTjEwdmNyOTRYMktIbTdOdz09
Ідентифікатор конференції: 526 118 5694
Код доступу: 1963
Детальніша інформація – у доданому файлі.

Стажування педагогічних працівників у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології» (180 годин, 6 кредитів ECTS).
Час і місце проведення: 1 червня – 30 липня 2021 р., м. Новий Сонч, Польща.
http://wsb-nlu.edu.pl

Детальна інформація щодо вимог, процедури подання заявок та необхідних документів знаходиться за посиланням http://knb.kemidikbud.go.id

Державне Агентство з питань розвитку освіти Латвійської республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.
Подача заявок для участі у державній стипендійній програмі та участі у літній школі для українських студентів та здобувачів відкрита і триватиме до 1 квітня 2021 р.
З більш детальною інформацією про програму можна ознайомитися за посиланням: htpps://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

Запрошуємо Вас узяти участь в онлайн-тренінгу від Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv) за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні, що пройде 19 лютого 2021 р. о 18:00 – 19:30 онлайн на платформі Zoom (кількість місць обмежена).
Реєстрація обов’язкова. Форми за посиланням: https://forms.gle/25Qn3qWgGsxiFBVy5.
Реєстрація відкрита до 19.02 (12:00). Підтвердження щодо участі та посилання на Zoom будуть надіслані учасникам на вказані е-пошти до 19.02 (15:00).

Серед програм Європейського Союзу, які координує Виконавче агентство з освіти, аудіовізуальних засобів та культури (EACEA), погоджено нове покоління програм на період з 2021 до 2027 рр. На цей період будуть профінансовані такі програми:
- Erasmus+
- Creative Europe
- the European Solidary Corps
- the Citizenship, Equality, Rights and Values programme (CERV).
Відповідні конкурси будуть опубліковані вже навесні.

Запрошуємо студентів-учасників міжнародних академічних обмінів Програми ЄС Еразмус+ взяти участь в анонімному опитуванні ESNsurvey 2021.
Анкету ESNsurvey 2021 можуть заповнити всі студенти, які брали участь у програмах мобільності з 2018 р., або зараз перебувають на мобільності.  Посилання на анкету: https://esn.org/survey2021.

11 грудня 2020 р. Європейська Комісія підтримала політичну угоду, досягнуту між Європейським Парламентом та державами-членами ЄС щодо нової Програми Еразмус+ на 2021–2027 рр.
Бюджет програми – понад 26 мільярдів євро.
Детальніше про угоду для нової Програми ЄС Еразмус+ 2021–2027 рр. за посиланням: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/IP_20_2317