Вже традиційними стали спільні міжнародні конференції кафедри іноземних мов нашого університету з кафедрою іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Полтавського державного медичного університету у травні та листопаді кожного року.
16-17 травня 2024 р. відбулася III Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов» за участю закладів вищої освіти 7 країн Європи та Азії (Україна, Великобританія, Іспанія, Польща, Румунія, Словаччина, Шрі-Ланка).
Від колективу кафедри іноземних мов ЛНУП учасників конференції привітала завідувачка кафедри доц. Наталія Городецька.
З доповідями виступили 6 викладачів кафедри іноземних мов ЛНУП (професор Богдан Шуневич, доценти Наталія Городецька та Ірина Турчин, а також старші викладачі Людмила Бондарчук, Леся Гуня, Ольга Іщенко).
Співавтором доповіді проф. Богдана Шуневича і доц. Наталії Городецької на тему «Перспективи використання навчальних матеріалів платформ масових відкритих онлайн-курсів» була аспірантка першого курсу ЛНУП, старший викладач кафедри архітектури Любов Баранович.
У квітні 2024 р. кафедра іноземних мов стала також співорганізатором XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», організатором якої є кафедра англійської філології і перекладу Національного авіаційного університету (м. Київ).

Вкотре відбулась зустріч стейкхолдера, інженера-геодезиста Юрія Думи (ФОП Дума Юрій Іванович) із гарантами та розробниками освітньо-професійних програм ОС «Бакалавр», ОС «Магістр» та наукової програми «Доктор філософії» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
В ході обговорення було розглянуто всі освітні компоненти, які забезпечують результати навчання на певних рівнях освіти та у послідовності їх вивчення.
Юрій Іванович відзначив, що на рівні бакалаврату варто більше уваги приділяти вивченню програмних продуктів, які забезпечують вирішення різноманітних завдань в землеустрої та кадастрі.
На магістерському рівні стейкхолдер звернув увагу на досить значну кількість кредитів, передбачених на практичну підготовку, де здобувачі можуть закріпити набуті теоретичні знання.
Всі освітні програми спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» містять у собі необхідні структурні та змістовні складові, відображають сучасні вимоги до підготовки фахівців у сфері геодезії та землеустрою.

Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято – День вишиванки, яке присвячене нашому національному одягу. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки. Долучились до заходу, уже за добрим звичаєм, працівники і студенти факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування.
І хоча День вишиванки 2024 року проходить за умов повномасштабної війни, це ще більше підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.
Вірмо у нашу перемогу! Всім нам мирного неба у вільній і незалежній країні!

 

15 травня 2024 року День відкритих дверей у Львівському національному університеті природокористування зібрав велику кількість учнів з багатьох громад Львівщини і не тільки. Зустріч школярів в актовій залі з в.о. ректора Василем Лопушняком та керівником приймальної комісії Людмилою Гнатишин дала змогу майбутнім вступникам отримати повну інформацію про умови навчання, побуту та студентського дозвілля.
Зокрема, гостями факультету землевпорядкування та туризму були старшокласники із Радехівської та Мостиської територіальних громад. Декан факультету доцент Павло Колодій з викладачами гостинно зустріли вчителів та учнів запрошених шкіл в аудиторії, де ознайомили присутніх із можливостями отримання фахових знань на факультеті землевпорядкування та туризму зі спеціальностей «Геодезія та землеустрій» та «Туризм і рекреація».

14 травня 2024 року за сприяння факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування відбулась II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Використання й охорона земельних ресурсів та туристично-рекреаційний потенціал територій».
Конференцію розпочав декан факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП Павло Колодій, який наголосив на важливості проведення такого наукового заходу, адже змінились земельні відносини в умовах воєнного стану, виникли нові проблеми туристично-рекреаційної сфери. Наголосив на важливості публічного обговорення низки питань в широкому колі науковців, професіоналів та практиків, обміну результатами наукових досліджень, практичним досвідом, пропозиціями та ідеями для напрацювань спільних рішень. Декан побажав усім учасникам цікавих доповідей та плідної праці.

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) проходили зустрічі представників 18 університетів для актуалізації запитів бізнесу, громад та органів державної влади щодо підготовки фахівців з просторового планування територій. До діалогу долучилися представники факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування, які змогли представити свої кейси допомоги громадам у впровадженні кращих світових практик управління земельними ресурсами.
Завдяки дієвій підтримці програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) нам вдалося результативно інтегрувати надані навчальні матеріали до освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів, докторів філософії.
Це дозволить нашому університету стати ще ефективнішим консультаційним хабом з просторового планування для громад.

22 квітня 2024 року професор кафедри іноземних мов Богдан Шуневич провів профорієнтаційну роботу у Пониковицькому закладі загальної середньої освіти І-III ступенів Бродівської міської ради Львівської області.
До участі дистанційно доєдналися доцент кафедри землеустрою Ольга Солтис та завідувач кафедри туризму Оксана Крупа, котрі розповіли про правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Львівському національному університеті природокористування у 2024 році.
Факультет землевпорядкування та туризму радо запрошує на навчання!

 

19 квітня 2024 р. в наукових школах професора Антона Третяка та професорки Олександри Ковалишин відбувся фаховий дискурс на тему «Трансформація закону України «Про землеустрій»: проблеми і перспективи».
Доповідач: професор А.М. Третяк.
Модератор: професорка кафедри земельного кадастру О.Ф. Ковалишин.
В дискусії взяли участь близько 40 освітян, науковців, фахівців-землевпорядників, а також здобувачі освітніх ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії.

17-18 квітня факультет землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування в рамках співпраці взяв участь у зустрічі за Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.
Ефективна співпраця закладів вищої освіти, бізнесу та громад – запорука якісних змін у країні. Саме університети повинні стати їхньою рушійною силою, першими опановуючи інновації. Рік тому Програма USAID АГРО передала провідним університетам України методологію просторового планування територій громад. Завдяки цьому вони змогли вперше в історії України підготувати понад 1700 фахівців, які вміють розробляти плани просторового розвитку.
За підтримки Програми USAID АГРО відбулась зустріч представників 18 університетів для актуалізації запитів бізнесу, громад та органів державної влади щодо підготовки фахівців з просторового планування територій.
До діалогу долучилися урядовці, парламентарі, представники громадського сектору. У свою чергу університети представили їм свої кейси допомоги громадам у впровадженні кращих світових практик управління земельними ресурсами.
Почуте та побачене допоможе університетам стати ще ефективнішими консультаційними хабами з просторового планування для громад, щоб прискорити відновлення України.