Студентське містечко Львівського національного університету природокористування розташоване в 5 хвилинах ходьби від навчальних корпусів.

Для проживання в студентському містечку ЛНУП є шість гуртожитків:

Гуртожиток № 1, факультет будівництва та архітектури (м. Дубляни, вул. Шевченка, 12). Гуртожиток розрахований на 180 студентів, на 2023–2024 навчальний рік вільних місць для проживання орієнтовно 55.

 

Гуртожиток № 2, факультет землевпорядкування та туризму (м. Дубляни, вул. Шевченка, 14). Гуртожиток розрахований на 300 студентів, на 2023–2024 навчальний рік вільних місць для проживання орієнтовно 60.

Гуртожиток № 3, факультет управління, економіки та права (м. Дубляни, вул. Шевченка, 12). Гуртожиток розрахований на 300 студентів, на 2023–2024 навчальний рік вільних місць для проживання орієнтовно 70.

Гуртожиток № 4, факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій (м. Дубляни, вул. Шевченка, 10). Гуртожиток розрахований на 300 студентів, на 2023–2024 навчальний рік вільних місць для проживання орієнтовно 20.

Гуртожиток № 6, факультет агротехнологій та екології (м. Дубляни, вул. Шевченка, 8). Гуртожиток розрахований на 300 студентів, на 2023–2024 навчальний рік вільних місць для проживання орієнтовно 80.

Гуртожиток № 7, факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій та факультет агротехнологій та екології (м. Дубляни, вул. Шевченка, 6). Гуртожиток розрахований на 300 студентів, на 2023–2024 навчальний рік вільних місць для проживання орієнтовно 70.

Усі гуртожитки компактно розташовані в парковій зоні. Гуртожитки – коридорного типу, в кімнатах створені всі умови для проживання. В кожному гуртожитку є також робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити культурно-масові заходи та всебічно розвиватися. У гуртожитках є доступ до швидкісного інтернету.
На території студентського містечка діє Народний дім «Просвіта» та літній театр, де у здобувачів вищої освіти є можливість займатися художньою самодіяльністю. Також на території містечка функціонують спортивні об’єкти, а саме: стадіон, спортивний майданчик, тренажерний зал, зал боротьби.
Для належної комунікації здобувачів вищої освіти в містечку працюють студентська самоврядна організація «Основа» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів.

Реквізити університету для оплати за проживання в гуртожитку:

Одержувач: Львівський національний університет природокористування
80381, вул. В.Великого, 1
м. Дубляни Львівського р-ну Львівської області

Банківські реквізити:
  р/р UA428201720313221001202000052
  МФО 820172
  ЗКПО 00493735
  ДКСУ м. Київ

Плата за студента: вказати ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я, ПО БАТЬКОВІ, № гуртожитку, курс, спеціальність, групу.
Оплату можна здійснити в будь-якому банку України.

 

Логіни та паролі для входу в систему Moodle будуть надіслані студентам до 9.00 години 12 травня 2020 року.

Доступ в систему Moodle для складання залікових дисциплін – з 9.00 години 12 травня до 18.00 години 15 травня 2020 року (тривалість тесту – до однієї години).

Доступ в систему Moodle для складання іспитів – з 10.00 до 24.00 години в день екзамену за графіком їх проведення (тривалість тесту – до двох годин).

Для виконання кожного тестового завдання (як для заліків, так і для іспитів) студенту надається одна спроба.

Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017–2018 н.р.» Львівський національний аграрний університет призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (далі – Олімпіади) серед студентів усіх вищих навчальних закладів з навчальної дисципліни «Економіка природокористування».

Проведення  II етапу Олімпіади проходитиме на базі університету 18-20 квітня 2018 року. 

Умови проведення Олімпіади 

У Львівській облдержадміністрації триває проект із залучення до державного управління талановитих людей «Реалізуй себе у владі».

Мета проекту «Реалізуй себе у владі» – це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; омолодження кадрового резерву; активізація розвитку особистісних якостей шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

Вимоги до кандидатів:

Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки, ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), агентства AgriEvent оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2016».

Мета проекту: з перших вуст дізнатися, як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони повертаються до студентської лави.

Умови:

Альянс Франсез​ у Льв​ові запрошує студентів ​для проходження літньої практики, покращення знань мови та налагодження дружніх контактів з однолітками з інших європейських країн. Вимоги до мови мінімальні – здебільшого це мова країни або англійська. Спеціальна кваліфікація не потрібна. Практика у галузі реставрації історичної спадщини – археологічні розкопки, тесання каменю, ковальство, вітражі, інші техніки, що вивчаються на місці.

Увага! Практика не є засобом заробітку, вона платна, вартість тижня перебування складає від 80 до 300 євро – найдешевше у Франції, найдорожче в Канаді, Швеції. Крім того, для волонтерської роботи Канада вимагає робочу візу вартістю 150 доларів.

Правила проведення конкурсного відбору громадян України для проходження підготовки за програмою офіцерів запасу до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2016 році (загальні положення, правила прийому і додатки) знаходяться в навчальній частині ЛНАУ (кабінет 212 головного корпусу, 2 поверх). Контактний номер 22-42-913.

Конкурс-2015/16 Стипендіальної програми «Завтра.UA» 

Фонду Віктора Пінчука триває до 30 листопада!

15-го жовтня Фонд Віктора Пінчука вдесяте розпочав конкурсний добір учасників стипендіальної програми  «Завтра.UA». Місія програми – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього. 

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ – партнерів програми.