Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти Львівського національного університету природокористування проводить набір на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
Термін проведення з 3 до 14 червня 2024 року.
До заяви додаються:
- 2 фото;
- копія паспорта, ідентифікаційного номера;
- копія диплома про вищу освіту;
- копія кваліфікаційного сертифіката.
Після завершення курсів та успішного складання підсумкового контролю знань (тестування) видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації сертифікованого інженера-землевпорядника або інженера-геодезиста.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 032-22-42-301; 096-703-88-75 (Юлія).
Документи можна подавати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, каб. 123.

З 8 до 19 квітня 2024 року у Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти відповідно до угоди про співпрацю із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру проходили курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
Курси спрямовані на розширення та поглиблення знань, умінь і навичок слухачів у сфері геодезії та землеустрою, що сприяє підвищенню їхньої компетентності в цих галузях. Для викладання навчального матеріалу були залучені фахівці кафедр землеустрою, земельного кадастру і геодезії та геоінформатики факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП.

25 квітня 2024 року з ініціативи ННІ заочної та післядипломної освіти відбулася зустріч у дистанційному форматі зі здобувачами освітнього ступеня «Бакалавр» випускного курсу навчання. Метою зустрічі було роз’яснення умов вступу на освітній ступінь «Магістр» для тих здобувачів, які планують подальше навчання в університеті.
Спікером заходу була секретар Приймальної комісії ЛНУП – доцент Людмила Гнатишин. В ході зустрічі потенційним абітурієнтам було надано інформацію про умови вступу в 2024 році, розглянуто основні етапи вступної кампанії, окреслено базові кроки абітурієнта при реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ, а також порядок подання заяв для участі в конкурсному відборі на освітні програми магістерського рівня.


До уваги здобувачів вищої освіти заочної форми навчання Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти!
З 8 до 22 квітня 2024 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів ОС «Магістр» всіх спеціальностей.

Розклади розміщені за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PAC
X-1vTTQBpvAsRk1oIHhjJWxEK9saXDK3j2E-GuEcXSSDe
9d2T6xbfkaAw8GsbPcW4NtlZrVu8XIEkOWPBD/pubhtml

19-27 березня 2024 року в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти було проведено атестацію здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» (повної програми навчання).
Атестацію у формі публічного захисту дипломних (кваліфікаційних) робіт (проєктів) було проведено для студентів спеціальностей:

До уваги здобувачів вищої освіти заочної форми навчання Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти!
З 1 до 10 квітня 2024 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів 1 курсу (повної та скороченої програми) ОС «Бакалавр» всіх спеціальностей.

Розклади студентів 1 курсу розміщені за посиланням
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQfz_3ZsrfO9Rk9ug6CkHQ-
0KScJGeSQJzXrqnzlZkMpAdlrqiTKdGrobn
EJuaV5Lrhqa6edxbFeRRl/pubhtml

 

До уваги здобувачів вищої освіти заочної форми навчання Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти!
З 25 березня до 8 квітня 2024 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів 3 курсу (повної та скороченої програми) ОС «Бакалавр» всіх спеціальностей.

Розклади студентів 3 курсу
(повної програми)
розміщені за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRjcbHMsz8CvvuTRPIx3bZfP4pOY5i6i
VP7eDduBATespRGOx29K7VtLaaMIpm_q7_VM5-mCrTto3lW/pubhtml
Розклади студентів 3 курсу
(скороченої програми)
розміщені за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTgInBqXLK_QSmrBnebTaa849lzC_IOv
V6fejwAU9HL7rP0lNz0-YkfVkJusduyQFbEemHegmRGkdwI/pubhtml

21 березня 2024 року на базі Львівського національного університету природокористування регіональною кваліфікаційною комісією у Львівській області було проведено кваліфікаційний іспит для претендентів на отримання свідоцтв сільськогосподарських дорадників та сільськогосподарських експертів-дорадників.
На початку іспиту з вітальним словом до всіх учасників звернулися в.о. ректора Львівського НУП Василь Лопушняк та директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман, які наголосили на важливості дорадництва в аграрній сфері, а також пріоритетних напрямах його розвитку.

У Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти з 4 до 13 березня 2024 р. проходили курси підвищення кваліфікації фахівців відділів фітосанітарних процедур фітосанітарних лабораторій України, до яких долучилися представники Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Чернівецької фітолабораторій та випробувальної лабораторії ТОВ «Балтік Контрол Юкрейн».
Підвищення кваліфікації працівників лабораторій проходило в рамках навчально-тематичної програми «Відбір проб сільськогосподарської продукції в процесі карантинного огляду та експертизи».
Для викладання навчального матеріалу були залучені науково-педагогічні працівники кафедри генетики, селекції та захисту рослин – завідувач кафедри Юлія Голячук, доценти Олег Андрушко, Галина Косилович, а також професор кафедри технологій у рослинництві Іван Шувар та доцент кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва Юрій Ковальчук.
Окрему подяку висловлюємо ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія», працівники якої не тільки підвищували свою кваліфікацію на курсах, але й взяли участь в якості експертів при викладанні навчального матеріалу. Так, заняття на базі відділу фітосанітарних процедур ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» проводили завідувач відділу біологічного методу захисту рослин Роман Лита та головний фахівець, керівник з якості Наталія Трухим.
Хочемо подякувати колегам за активність під час проходження навчання та побажати нових звершень і професійного зростання.