До уваги здобувачів вищої освіти заочної форми навчання Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти!
З 4 до 18 березня 2024 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів 4 курсу (повної та скороченої програми) ОС «Бакалавр» всіх спеціальностей.

Розклади студентів 4 курсу (повної програми) розміщені за посиланням
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRsITREgt9bi-qgnY7N7c3TUk8CKc4OXVZtgA0FmKlRN7
bt7WjoSF7HD3pAPCtvPAAWG9e5ygmNFd-g/pubhtml

Розклади студентів 4 курсу (скороченої програми) розміщені за посиланням
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRYYDhzSxhRVD0ujlxWVKX2vk3BN
mMqbAbDv2LqaB8qx9NeXRxQr8KuPD
0bK7Q9WbBjwFGLig8SIl-I/pubhtml

 

В рамках розвитку наукової та навчально-виробничої співпраці між Львівським національним університетом природокористування та державною установою «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» відбулася зустріч в.о. ректора університету Василя Лопушняка та директора фітолабораторії Надії Кіш. В ході зустрічі обговорювали плани та перспективи розвитку подальшої співпраці.
Декларація серйозності намірів обох сторін щодо налагодження партнерських взаємовідносин для спільного вирішення наукових та практичних завдань в майбутньому ознаменувалася підписанням договору про співпрацю.

Протягом останніх двох тижнів в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами рівня вищої освіти «Магістр».
Публічний захист кваліфікаційних робіт є завершальним кроком в освітньому процесі магістрів і своєрідним підсумком навчання. Різноманітність та актуальність тем, представлених до захисту, засвідчили високий рівень фахової підготовки наших здобувачів.
Захисти кваліфікаційних робіт здобувачів проходили в теплій і товариській атмосфері. Магістранти в своїх доповідях зосередили увагу на представленні отриманих висновків за підсумками дослідження, обґрунтуванні сформульованих пропозицій та відображенні наукової новизни.

Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти Львівського національного університету природокористування проводить набір на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
До заяви додаються:
- 2 фото;
- копія паспорта, ідентифікаційного номера;
- копія диплома про вищу освіту;
- копія кваліфікаційного сертифіката.
Заняття будуть проводитись в онлайн-режимі за допомогою платформи Zoom.
Після завершення курсів та успішного складання підсумкового контролю знань (тестування) видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації сертифікованого інженера-землевпорядника або інженера-геодезиста.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 032-22-42-301; 096-703-88-75 (Юлія).
Документи можна подавати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, каб. 123.

У Львівському національному університеті природокористування з 14 листопада до 15 грудня 2023 року відбувалось навчання за навчально-тематичною програмою «Основи кібербезпеки та кібергігієни при використанні онлайн-ресурсів». Цей курс став важливим етапом у підвищенні рівня знань, вмінь та навичок у сфері кібербезпеки для науково-педагогічних та педагогічних працівників Львівського НУП та його структурних підрозділів.До уваги здобувачів вищої освіти заочної форми навчання Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти!
З 16 до 25 жовтня 2023 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів 1 курсу ОС «Бакалавр» всіх спеціальностей.
З 16 до 30 жовтня 2023 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів 1 курсу ОС «Магістр» всіх спеціальностей.

Розклади 1 курсу ОС «Бакалавр» розміщені за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTOIlo53LWCcTwMbFjYuRk8oW8J1SaEtpMtGwh0eU-YUD-x8AU96MEjIYpYlZrHIzMgAP7wFQVllBA2/pubhtml

Розклади 1 курсу ОС «Магістр» розміщені за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTusxwdd5DKD2mcw81lPMrMCquDa7HoC-4rtdOhOwg10L9CN6GTnrwE5LhL87K_D5N-ZTIGyW2vTgnb/pubhtml

 

З 20 вересня до 3 жовтня у Львівському національному університеті природокористування відбулося підвищення кваліфікації за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» на підставі ваучерів, виданих Золочівською філією Львівського обласного центру зайнятості. В рамках проведеного навчання слухачі мали можливість набути теоретичних і практичних навичок згідно з розробленою навчально-тематичною програмою. За підсумками підвищення кваліфікації слухачі отримали свідоцтва. Усім учасникам підвищення кваліфікації бажаємо подальших успіхів і професійного зростання!
Нагадуємо, що ваучер – це документ, який дає можливість безоплатно пройти навчання у закладах освіти за затвердженим переліком зі 123 професій та спеціальностей. У Львівському національному університеті природокористування навчання та підвищення кваліфікації за програмою ваучерів можна пройти за 7 спеціальностями.
Більше інформації про ваучер на навчання у ЛНУП можна отримати тут:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vT4DGBDrhLQvvNYaxNw3rNTiEhzpYV9NPq74zCwgtQmTfTEiHa7agQTeU4GgBmrBl&id=100092865786944

 

До уваги здобувачів вищої освіти заочної форми навчання Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти!
З 9 до 23 жовтня 2023 року відбудеться навчальна сесія в дистанційній формі для студентів 3 курсу груп 31з, 32зсп та 33зсп ОС «Бакалавр» всіх спеціальностей.

Розклад групи 31з розміщений за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRubXgziUhDOgr8i0oONNQgwC4d5DCJEvhvvgsCM5aqG2e1hhJ1tuXoLK7MFSaIv4Vl28wvtfU8HI-m/pubhtml

Розклади груп 32зсп та 33зсп розміщені за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTtgZwgiBzjIku3SkeQlNqJJeLHTK5zQ3mkVH3GTt0jKPxk3SnUeUERuKFwAW8BWR9hKz37eQakc_yH/pubhtml